Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Son 5 günüm Tatil tavsiye(rota,tecrübe paylaşımı)

Motovento
    REKLAM ALANI
    furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    Saygıdeğer mt sakinleri

22 yıllık çileli eğitim-öğretim hayatımın bitmesiyle,çiçeği burnunda bir anaokulu öğretmeni oldum.

7 temmuzda kpss sınavınıda atlattıktan sonra,kendimi ödüllendirmek,hayatımın bu dönüm noktasında,kendi içime bir yolculuk yapmak arzusundayım:D

Rota olarak istanbuldan,tekirdağ,kumbağ,şarköy,çanakkale,akçay assos vs.
    Kalma şeklim ise bir adet çadır mat ve battaniyemsi bir örtü.
    Bütçem 450 lira
    Süre olarak7 gün civarı malum ramazan geliyo dönmek lazım.

Sormak istediklerim;
    1)Rotam üzerinde tavsiye edebilceğiniz kamp çadır alanları.(ucuz olmasıda önemli)
    2)Tek başına tatile çıkanlar mesela denize girerken cüzdanı naparlar?topcase bi çözümmüdür?
    3)canakkalede karsıya geçiş için en ucuz hangı yol?(bir kaç alternatif mevcut sanırım)
    4)Benim aklıma gelmeyen eklemek istedikleriniz?

bu arada motorum mondial 125 mg sport.
    tahmini km 1200 civarı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    80gün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    o rotada ne kamp ne yol tecrübem yok ama umarım keyifli kazasız belasız bir seyahat olur

Motosikleti
    cbr 600f
    eyvallah tsekkurler ıyı dıleklerın ıcın:D

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    kardes geliboludan lapsekiye gecersen cakallar on lira aliyor motorlardan buyuk motor adi altinda
    adamlara gecen forumdan yasinle cingenelik yaptik altidan kestirdik bileti kucuk misali

aglarsan biraz altidan kesilebilir bir ihtimal:D
    100 cc uzeri buyuk motormus onlara gore

Kamp alani icin kabatepe geliboludan 30km uzak super yerdir efsanedir benim gozumde cadirr alanlari var diye biliyorum ama sen bakarsin netten
    Ayrica geliboluda hamzakoyda cadir alanlari var gelibolulu olarak malesef fiyatlari bilmiyorum
    Bu arada kilitbahirden gecersen geliboludan sonra kirkbes km fazladan yol yapicaksin ve bunun donusude var hesap et

altınoluk'tan akçay'a doğru giderken "endemik camping" var. 2-3 gece kaldım, sen de kurabiliyorsun, hazır çadır da kiralayabiliyorsun. tesis hoşuma gitmişti, fiyatını hatırlamıyorum. o bölgede başka yerlerde var ama altında araç olunca en mantıklısı burası gibi.

http://ilan.elookat.com/ilan-Altinolukta-dublex-villalarda-ve-kampingte-tatil-uasuAAN-2114019.htm

Motosikleti
    cbr 600f
    teşekkürler bilgiler için beyler....
    diğer arkadaşlarında görüşlerni almak isterim.

burakcakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv650
    akçay dalyan sahilini tavsiye edebilirim ordada biçok çadır gurubu kuruluyor yer olarakta çok güzel bi mekan.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Cüzdanı telefonu filan motorun arka çantaya kilitleyebilirsin; anahtarı da boynuna bağlayabilirsin bence denize girerken. Biraz inek çanı gibi olur şıngır şıngır ama olsun napak. Ben de pazartesi iğneada longozuna gitmeyi düşünüyorum; yolun o taraflara düşecekse konuşalım.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    cbr 600f
    hmmmm dalyanı listeye aldım tesekkurler..

Motosikleti
    Mondial 125 KT
    Candan tebrik ederim. Allah'tan başarılar ve mutluluklar dilerim.
    furkanmg bunu beğendi.

Motosikleti
    cbr 600f
    Allah tazı oldun Talha kardes:D

doguuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Öncelikle görevinde başarılar diliyorum. Allah utandırmasın ve başarılarının devamını nasip eylesin..
    Ben de uzun yola deneyimliyim ama hiç çadır kuracak kadar değil tabii. Gittim mi direkt gideceğim yere bağlıyorum, gezeceksem de gideceğim yerde.. Sabaha karşı ben de İst.' dan Zonguldak' a gideceğlm. en kısa zamanda nasıl giderim onu araştırıyorum hala.
    Sana hayırlı yolculuklar dilerim, tatilini en iyi şekilde değerlendir.
    furkanmg bunu beğendi.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Sana keyifli geziler Furkan kardeşim.Bu gezi senin için hem moral hem ödül olacak iyi değerlendirirsen de enerji depolamanı sağlayacaktır.Belki tercihini tek başına yolculuktan yana kullanmak istedin ama en azından yarenlik olarak bir arkadaşın daha olsaydı sanki daha keyifli olabilirdi diye düşünüyorum. Güle güle git ve gel ,hayırlı yolculuklar....
    furkanmg bunu beğendi.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana keyifli geziler Furkan kardeşim.Bu gezi senin için hem moral hem ödül olacak iyi değerlendirirsen de enerji depolamanı sağlayacaktır.Belki tercihini tek başına yolculuktan yana kullanmak istedin ama en azından yarenlik olarak bir arkadaşın daha olsaydı sanki daha keyifli olabilirdi diye düşünüyorum. Güle güle git ve gel ,hayırlı yolculuklar....
    motorseyyah haklı ilk uzun yol tecrüben galiba yanında bir arkadaş olsaydı daha iyi olurdu .)
    Kazasız belasız git gel yollarda dikkatli ol mümkün olduğunca gece yola çıkma fazla hızlı gitme yanına yedek eşyalar aldınmı ?
    furkanmg bunu beğendi.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    cbr 600f
    serdar abi cok sagolasın
    ya aslında kendı cc klasmanımda adam bulamadım:D
    bıde kafa dengı

Karlıyollar yedek far ampulu ve stop ampul alıcam...
    Tek korkum lastık patlarsa cunku ıc lastıklı benımkı:((((

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Geçen hafta Ören'deydim.Günü birlik Altınoluk Akçay falan gezdik hep.Ama bizim ordaki rüzgar hiç bi yerde yok.Akşam akçay'da hafif bi esinti varken Ören'e döndük bizim orası uçuyo resmen.Ören'de de çadır kampı var bildiğim kadarıyla.Ben hiç kalmadım ama bol bol rüzgara maruz kalmak istersen Ören'i tercih etmelisin.Denizi de çivi gibi mubarek.Bol bol serinlersin.Gerçi hava çok sıcak olduğu zamanlarda bi kaç günlüğüne orda da esinti kesilir ama her zaman diğerlerine göre çok fazla esinti olur.Ayvalık sarımsaklı plajını görmeni tavsiye ederim.Günübirlik gidebilirsin.Başka bi gün de altınoluğa gidip aqua parkta bol bol kayarsın.Giriş 30 lira.Tavsiye ederim çok zevkli oluyo.İyisi mi sen kampını Ören'e kur.Diğer yerleri günübirlik gez.Altınoluk 35 km , akçay 18 km , Ayvalık 40 km ........

tatil

tatile ihtiyacım var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)