Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elektrikli Bisikletede Saygı Duyanlar Varmış

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoBolu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd (Siyah)
    arkadaşlar bugün iş çıkışı eve dönerken kavşakta bir tane ford transit beni sıkıştırdı elektrikli bisiklet vardı altımda ben düşer gibi oldum ordan bir yaya abi ulan motoru düren insan değilmi be diye bağırdı şoföre şaşırdım ben böyle bişi demesine ama çokta mutlu oldum keşke herkes böyle olsa 2 tekere saygı gösterse ama nerdeee böyle insanlar az bulunur ülkemizde maalesef

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Herkes önce bisiklet sonra motosiklet sonra araç kullanmaya başlasa sorun kökten çözülür.Bu kadar basit.Gerisi yalan.
    Deathghost, v max, TALHA ATEŞ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

serkan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    bendede dün koca tır bana çarpmamak için gitti nerdeyse yanındaki ford transite bindiriyordu.
    Asfaltı öpmeyen motorcu,motorcu değildir...

Onlara göre şeytan icadı, bize göre fizik kanunları..

MotoBolu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd (Siyah)
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes önce bisiklet sonra motosiklet sonra araç kullanmaya başlasa sorun kökten çözülür.Bu kadar basit.Gerisi yalan.
    motor üzerinde durmanın tehlikeli olduğunu anlasalar sorun çözülür sana katılıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

Alıntı serkan1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendede dün koca tır bana çarpmamak için gitti nerdeyse yanındaki ford transite bindiriyordu.
    ular

her tırcı her araba sürücüsü öyle yapsa motorcular boş yere ölmezler ama dediğim gibi öyle insanlar çok sınırlı sayıda

Motosikleti
    Mondial 125 KT
    İstemeden trafikte yapılan hataları hoşgörüyorum. Kasten yapılanları ise Allah'a havale ediyorum. Kısaca insana saygı.

Kadının biri resmen üzerimize sürdü motosikletle giderken. Napıyorsun l... sen diye saydırırken kendimden geçmişim resmen arkamı döndüm kullanırken. Belliydi istemeden yaptığı kırmızı ışık falan da yoktu kusura bakmayın falan diyeyim. Bir anlık sinirle bayağı bağırmıştım zaten duymamıştır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)