Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Gorunum ve Sekil Onemsendiginde En Iyi 250cc lik SuperSport (Buyukluk Cok Onemli ) ?

Katılımcı sayısı
23. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Ninja 250 r

8 34.78%
  • Hyo Gt 250 r

11 47.83%
  • CBR 250 rr

4 17.39%
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ilk SS Motorum Tavsiye Lazim

Motovento
    REKLAM ALANI
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    kardeşim sana aklını bulandırmdan tavsiyelerde bulunayım 600 lük motorum var 250 lik de kullandım 125 likte scooter da 10 ar bin küsür artık sena kalmış yorumlarımı ciddiye almak , ayrıca bende öğrenciyim ;

motosiklet keyif işi niye 600 lükle bu keyfe ortasından dalasın ki yavaş yavaş git keyfini ala ala bak ne güzel scooterınla tecrübe etmişsin yolu okumayı öğrenmişsindir,napıyosun o parayla gidip bi güzel cbr250 alıyosun 2. el ,ama zarar etmeyim diyosan yazın sonuna doğru almayı dene fiyatı şişiren çoook bu sıralar neden cbr 250 dedim 2. el piyasası çok canlı elinden çok rahat çıkarırsın sıkıntısız bu kesin zararda etmezin hatta dediğim gibi yaparsan ucuza düşürüp kar etme şansın bile var ben 1,5 yıl önce 16 binde cbr125 aldım 05 model servis bakımlı kayıtlı makina bebek gibiydi 24 binde sattım 3.250 ye makina hala taş gibi orası ayrı ama denk gelir işte geliyo yeterki araştır.
    bu arada neden cbr250 dedim,ninjada olabilir fakat yedek parça ve elden çıkarma olayı cbr da daha rahat.

benim eyyorlamam bu gaddar hade hayırlı işler
    Pain ve soldereminem bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı altaygncasln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bir motorum bile yok, daha herhangi bir motoru çalıştırmış bile değilim bende ss istiyordum ama öncesinde bi tvs150 veya rks200'den birini almaya karar verdim. Elbet arkadaş kendisi bilir ancak çok güzel bir söz var: "Önce Can Sonra Canan" Her ne kadar alenen hava atmak vb. şeylerden bahsetmemiş olsada bu niyette olupta bu yazıyı okuyanlara bir söz olsun..
    Bak motorun yok ama 3 aydır üyesin,belki de çok daha eskiden beri takip ediyorsun ve düşük cc ile başlaman gerektiğini biliyor ve kararını vermişsin.Yani anladığım kadarıyla gerçekten motor olayına gönül vereceksin ve herşeyiyle araştırıyorsun.Böyle yapmak gerektiğini anlatmaya çlışıyorum.Kask mevzuuna gelince o espri gibi birşeydi,arkadaşın gösteriş peşinde olduğuna getirmeye filan çalışmadım.Motor sahibi olan,bu işi hakkını vererek yapan herkes ilgi çeker zaten,gerisi apaçi olarak nitelendirilir:D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bence sıfır gt250r alıp 2 yıl kadar kullan derim,9500 e sıfırını veriyorlar.Uzun yolda 600cc rahatça sürersin fazla sıkıntı vermez.Ama önemli olan şehir içi bilhassa trafikte kullanmak çok tecrübe ister.Hızlandığın sürede duramazsın.Daha dün akşam önümdeki aracı SAĞLARKEN arabanın birden sağa kırması sonucu arkadan plakasına dokundum,hatalıyım aracı sağlarken hyonun gücüyle 50-60 çıkmıştım ve ucu ucuna fren yapabildim. 600cc ile aynı durumda hızlansaydım kesinlikle ortan vurmuştum.
    Motoru almadan önce cbr600rr için çok gidip geldim,paramda hazırdı.o kadar şükrediyorumki 600rr almadığıma.Gerçekten durum bu 600cc için tecrübe şart arkadaşım.Ve sana şunu söyleyim illaki başına kötü bir durum geliyor.Allah beterinden korusun. 2 yıl kesinlikle Motoru değiştirmeyi düşünmüyorum.
    Tecrübe...Tecrübe...Tecrübe...
    soldereminem bunu beğendi.

hyo almaktan tamammen sogudum altin adam skyturk te hyo sahibinin roportaji vardi cocuk yeni baslayan icin zor dedi fren cok kotuymus yol tutusuda ayni sekilde simdi gursus un dedigi gibi ya cbr250 alicam yada ninja goruntude iyi olsun istiyorum cok kararsizim kafayi yicem
    Merianne suan hyo mu kullaniyosun ? Cunku tipi asiri hosuma giti ama yukarida dedigim gibi yorumlar cok kotu sen ne diyosun motorunla ilgili ?

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    arkadaşların dediği gibi racing seni memnun etmez...

illa 600 lük alacam diyosan kawasaki er6n, er6f, er5 alabilirsin, cbf 500 de olabilir,4 silindirliler kadar tehlikeli olduğunu düşünmüyorum bunların...sürüşleri de görece olarak rahattır..hem öğrenciymişsin de o kadar para gömmenin ne alemi var..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Honda alacaksan bana şasi nosunu bildir bi servisten baktıralım bakımına kazsına belasına...pmde telefon numaram var birader...

ben yerinde olsam Hondanın yen kasa 700 x veya s lüklerine bakardım...

cbr 250 r o paranın hakkını vermiyor...ben yerinde olsam maxi skuter bakardım ama gönlünde yatan aslan nedir bilmiyorum tabi...
    soldereminem bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ya racing ten baska dusunmuyorum kesinkle ama tesekkurler

Motosikleti
    Alıntı soldereminem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya racing ten baska dusunmuyorum kesinkle ama tesekkurler
    2 kez yerinde olsam yazmışım... tamam temiz bir racıng istiyorsan GKN nikli kişi arkadaşımız dostumuz herşeyimizdir..güzel bir makina bulabilir aracı olabilir servis hizmetleri verebilir..GKN Gökhan Kadıköyde...referans ve kefil bizzat benim yani..SS de 1.adresimiz..

http://www.gknmotors.com/

linkten cebini ara ulaş bi sor istersen elinde bişeyler varmı veya bi kankası satıyormu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

hocam bu iyi olmus bende kadikoydeyim ama ne olursa olsun bir yere gitmeden alacagim seyi iyi belirlerim herzaman sonra yanlis anlamayin orda gokhan gore iyi bir motor aldiktan sonra icime sinmeyebilir vs ama motor sectikten sonra bizzata arkadasin dukkanina gidecegim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

birde bu hyo gt 250 r larin uzerinde neden kanuni yaziyor ?

Motosikleti
    Biraderim İstanbuldaysn arkandayız her zaman...Honda bayisi istersen benim o konuda da çevrem var...ama Gökhana Honda bayisinden daha fazla güvenim var...Honda bayisi lazım olursa Doğu Batı Honda Gökhan Konşuk var arkadaşım bayinin sahibidir o da TMF 1000 RR C grup şampiyondur...sana iki Gökhan tavsiye ederim..ikiside çekirdekten yetişme adamlar...ikiside alaylı...sen istediğin modele yönlen...

nacizane tavsiyem 600 F olur...temizini bulabilirsen ne mutlu sana...Allah yardımcın olsun..GKN yanına uğra bi çayını iç tanış bence tavsiyelerde bulunsun ...sonrası zaman içinde taşlar yerine oturur..GKN ile tanışman senin için zaten bir fırsat olur kanımca...bu piyasadan bir adamın elini sık merhabalaş...2.elde çakal çukallara dikkat etmen lazım...
    soldereminem ve Pain bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    2008 den sonra Türkiye'deki ditribitörü kanuni olduğu için,canını sıkma sonradan yazılmış bir yazı o.Hyo bakacaksan dikkat et2008 modellerin kanuni olanlar enjeksiyonlu olmayanlar karbüratörlü.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    hyo almaktan tamammen sogudum altin adam skyturk te hyo sahibinin roportaji vardi cocuk yeni baslayan icin zor dedi fren cok kotuymus yol tutusuda ayni sekilde simdi gursus un dedigi gibi ya cbr250 alicam yada ninja goruntude iyi olsun istiyorum cok kararsizim kafayi yicem
    Merianne suan hyo mu kullaniyosun ? Cunku tipi asiri hosuma giti ama yukarida dedigim gibi yorumlar cok kotu sen ne diyosun motorunla ilgili ?
    görüntü iyi olsun diosan kesinlikle ninja
    ve ninja biraz daha performanslı ve 2 silindir
    açık egoz falan takarsan hondaya göre iyi ses verir.ama asla 4 silidirlik 600luk gibi vermez
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Arkadaslar sabahtan beri araliksiz arastirdim ve hyosung un kanuni olmasi ne bileyim hic guven vermedi.Ninja cazip geliyor peki ss lerde 250 lik en buyuk hyosung mu daha buyugu yokmu nedense iri bisey istiyorum buyuk dursun hani ?

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Arkadaslar sabahtan beri araliksiz arastirdim ve hyosung un kanuni olmasi ne bileyim hic guven vermedi.Ninja cazip geliyor peki ss lerde 250 lik en buyuk hyosung mu daha buyugu yokmu nedense iri bisey istiyorum buyuk dursun hani ?
    Dedik ya neden kanuni olduğunu,ayrıca gt250r dan büyüğü goldwing:D,gt250r zaten 600lük makinalardan daha kalıplı.Ninja güzeldir ama hem pahalı,hem çok yakar.Bencede salla gt250r ı,hem örenmesi zor,ninja hem daha hızlı hem de daha kolay sürmesi.
    makseli bunu beğendi.

Pardon yanlis yazmisim daha buyugu degil gt250r in disinda buyuk

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    Pardon yanlis yazmisim daha buyugu degil gt250r in disinda buyuk
    ninjada cılız motor değil.250liğe göre kalıplı
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Arkadaşım amacın motosiklet sürmek mi, hava atmak mı?

Motosiklet sürmekse CBR250 al.

Hava atmaksa 2. el bir 600F falan al, nasılsa 3-4 bin km kullanıp satarsın, bir daha da motora binmezsin.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    büyüklük önemliyse hyo çok cüsseli bir makine ve güvenilir bir marka

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline

biri hyo 250 biri 1000cc
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı Panter38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahah bende bunu diyorum,hyo alır:D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler