Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125 cc supersport almak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

125 cc supersport almak istiyorum fakat 4000 Tl ye kadar bütcem var . Vitesli motora yeni geccem 4 zamanlı bi motor almak istiyorum ama şuan ne alcağımı bilmiyorum kullanış ve özellikler yönünden rahat bir motor tavsiye edebilirmisiniz ? 2.el alabileceğim için bu bütceyle bu konuyuda göz önünde bulundurmak gerekir. Tecrübelerinizi Paylaştığınız için teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    temiz,eski kasa cbr 125

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Tvs apache de bakabilirsin 2.ci elle uğraşman pek doğru olmaz çünkü 5,6 yıllık cbr 30,40 bindekilere bile 4.000 tl üstü istiyorlar bence sıfır tvs al ss tipli olmasada commuterlerin ağababası
    Sado

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Şuan piyasada 125 cc süpersport sadece yamaha yzf r125 var onun fiyatıda 9000 lira, 6000 liradan aşağı ikinci eli yok gibi. Diğer 125likler ya touringdir ya da sport touringtir.

Benim sana tavsiyem mondial mh 125 drift veya arora tiger 200.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan piyasada 125 cc süpersport sadece yamaha yzf r125 var onun fiyatıda 9000 lira, 6000 liradan aşağı ikinci eli yok gibi. Diğer 125likler ya touringdir ya da sport touringtir.

Benim sana tavsiyem mondial mh 125 drift veya arora tiger 200.
    Teknik olarak bakarsan sport toruring ama supersport.Hepsinden evvel 125 cc de bunlar sadece zevk,çünkü 125 cc touring ve ya supersport motor olamaz.Benim fikrimde o parayla cbf,ybr filan alınır temizinden,güzelce öğrenilir ama uzun süre değiştirmeyecekse,birazda yakışıklı olsun diyorsa sadece cbr125 bulunabilir.Başınıda ağrıtmaz,tadını ala ala biner.

ÜmitDURA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX1300 R HayabusA
    125cc supersport
    gülüyorum bu ifadeye.Gerçekten literatürde bu şekilde mi geçmekte yoksa sport diye mi geçmekte?Araştıracak halim yok

sıfır honda fizy 125 al, daha spor bence yukarıda sayılanlardan. yayılıyorsun, yatıyorsun, kalkıyorsun...

Bence o fiyata en uygunu cbr125 olabilir fakat onlar da arkadaşların dediği gibi en az 30000de olacaktır bende düşünmüştüm bir ara ama bu da kafayı kurcalıyor 30000de motor almak.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    4 zamanlı 125 lik motor alıcaksın, belli sende ss ruhu var sonra seni birkaç kullanmadan sonra kesmeyecek motoru değiştireceksin büyülteceksin vs. bu hep böyle olur.

4 zamanlı demeseydin sana motor tavsiye ederdimde...
    Aprilia RS 250 GP Nº1

Motosikleti
    Modenas GT135
    TVS APACHE tavsiye ederim 4150 TL. Ama yarı otomatik dersen MODENAS GT135 4.500TL 4 ZAMANLI ÖN ARKA DİSK 135 cc cup model

2 zamanlı Aprillalar yada yamaha yzf 125 liklerde var hoşuma giden ama 4 zamanlı motorlar daha az sorun çıkartıyo die duydum o yüzden yoksa 2 zamanlı motorlar her konuda beni daha çok cezbediyo serilik konusunda. bn kendi çalştığım paramla alıcağım için destekcim olmadığı yok fiyatta daha ileriye gidemiyorum yinede Tavsiye edersen sevinirm

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Birde Derbi gpr 125 var Sizce nasıl ? parça vs . bildiğiniz kullanış sıkıntıları varmı ?

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    derbi gpr 125, motosiklet modelleri kısmında bugün konuşulanlar listesine girmiş. ilk sayfadaki yorumlardan biri çok yaktıgı konusunda (20 kr@2008). biride çok seri oldugu için beceremeyenlerin, motorun kuyrugunu sallayıp düştüklerinden bahsediyordu. bi göz at istersen yada orada sorarsan daha çok cevap alabilirsin gibi..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)