Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

BW's 125 Nasıl Oluyor da Ybr den Pahalı Olabiliyor ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoBolu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd (Siyah)
    arkadaşlar yamahanın kendi sitesinde bws 125 6000 tl iken ybr 125 esd nin fiyatı 4000 tl nasıl olur böyle birşey ybr daha performasnlı daha fazla özellikli değilmi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum zaten hangi marka olursa olsun genelde aynı cc de olanlar scooterlar daha pahalı
    Akıl Adama Sermaye...

Remember remember the fifth of november

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sende ucuzunu al

Motosikleti
    ben zaten ybr de kararlıyımda merak ettim sadece pahalı olmasının sebebini gerçekten niye öyle yapıyorlar acaba ybr bence daha performasnlı daha fazla özellik var bws ye göre ama bws daha pahalı anlamadım doğrusu

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Yamaha japonya sitesine girersen bws 125 in orada da satıldığını görürsün...orjinal japon olduğunu yamaha japonyada üretildiğini biliyorum..japon yenide malum kur farkı nedeniyle fiyat farkı katlanıyor..ama ybr yamahanın çin fabrikasında üretiliyor ve daha da ucuza gelebilir aslında...memleketimizi keriz ülke bellediklerinden tuttuĞumuzu öperiz diyorlar ve de öpüyorlar...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Ona bakılırsa Honda Wave110 3.850 8.9 hp buda pahalı.Paraya bakmıcan alırsan
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Unutmadan ybr falan japonyada satılmaz ..neden..bizim gibi 3. Sınıf asy ülkelerine dayar yamaha bunları...
    dkan bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha japonya sitesine girersen bws 125 in orada da satıldığını görürsün...orjinal japon olduğunu yamaha japonyada üretildiğini biliyorum..japon yenide malum kur farkı nedeniyle fiyat farkı katlanıyor..ama ybr yamahanın çin fabrikasında üretiliyor ve daha da ucuza gelebilir aslında...memleketimizi keriz ülke bellediklerinden tuttuĞumuzu öperiz diyorlar ve de öpüyorlar...
    nasıl yani abi şimdi ybr 125 yarı japon yarı çin felanmı oluyor ben %100 japon diye biliyorum ama aydınlatırsan beni sevinirim

Motosikleti
    Alıntı MotoBolu14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl yani abi şimdi ybr 125 yarı japon yarı çin felanmı oluyor ben %100 japon diye biliyorum ama aydınlatırsan beni sevinirim

2006 ya kadar japondu ve 2004 model ybr 3.000 Tl di + yanında 150 Tl degerinde Philips Telefon veriyorlardı.. 2006 Dan sonra %100 Cin oldu maliyeti düşürme amaclı ve fiyatı 3.000 den Her sene yükselerek 4.290 Tl oldu Cin ama basında japonlar duruyor...
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 ya kadar japondu ve 2004 model ybr 3.000 Tl di + yanında 150 Tl degerinde Philips Telefon veriyorlardı.. 2006 Dan sonra %100 Cin oldu maliyeti düşürme amaclı ve fiyatı 3.000 den Her sene yükselerek 4.290 Tl oldu Cin ama basında japonlar duruyor...
    eğer bu motorda çinse eğer denildiği kadar performanslı değildir demi yada sen daha iyi bilirsin cevabını daha iyi verirsin

Motosikleti
    eğer bu motorda çinse eğer denildiği kadar performanslı değildir demi yada sen daha iyi bilirsin cevabını daha iyi verirsin

Hayır deli gibi gidiyor actıgında gitmem diye küfür etmiyor 137 de kesiciye giriyor ama

Diyecegim su motor cinde üretliyor fakat basında japon mühendisler var.Kaliteden ödün yok fakat eskisi gibi her yerinde made in japon deyil made in china yazıo.

Buda hızlanma asamalarımız benim 5 ayım bu ybr üstünde gecti dahada geciyor

5700 Km de

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır deli gibi gidiyor actıgında gitmem diye küfür etmiyor 137 de kesiciye giriyor ama

Diyecegim su motor cinde üretliyor fakat basında japon mühendisler var.Kaliteden ödün yok fakat eskisi gibi her yerinde made in japon deyil made in china yazıo.

Buda hızlanma asamalarımız benim 5 ayım bu ybr üstünde gecti dahada geciyor

5700 Km de

http://e1207.hizliresim.com/z/1/93jkp.jpg
    şu anda sende ybr 125 esd mi var yoksa eski ybrmi memnunmusun motorundan bende inşallah yakında ybr 125 esd alıcağımda ondan soruyorum

Motosikleti
    şu anda sende ybr 125 esd mi var yoksa eski ybrmi memnunmusun motorundan bende inşallah yakında ybr 125 esd alıcağımda ondan soruyorum

Suanda bende motor yok fakat cok yakın arkadasımda var kardes gibiyiz o yüzden ybr dedinmi durucan güzel motor fakat ben egeliyim manisali yım Cub hastalıgı var bende Honda Wave ye kafayı taktım ..Esd hakkında istedigin her soruyu cvp larım özeldende yazabilirsin.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    scooterlar viteslilerden daha pahalı olur
    vitesliyi herkez kullanamaz
    EverHarD* bunu beğendi.
    Mustafa Kemal Atatürk

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    otomatik şanzuman arabada manuele göre pahalı olmuyormu aynı hesap işte..ama bws 125 in japonyada üretildiğini bilmiyodum genelde düşük ccleri hep çinden geliyo diye biliyordum
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bws candır, ondan pahalı
    Ninja

Su yuzden bir metehan abinin yazdiklarina katiliyorum 2 dusundugun zaman bws kendi sinifinda oldukca iyi bir hatta vespa dan sonra en iyisi bana gore ama ybr her sinifta icler acisi

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Bws gercekten kaliteli malzeme den üretilmiş yakından gördüğün zaman ne demek istediğimi anlarsın
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bws gercekten kaliteli malzeme den üretilmiş yakından gördüğün zaman ne demek istediğimi anlarsın
    ne yani? Ybr kalitesiz malzemedenmi üretilmiş? Onumu demek istiyon fatih?

Motosikleti
    Alıntı soldereminem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su yuzden bir metehan abinin yazdiklarina katiliyorum 2 dusundugun zaman bws kendi sinifinda oldukca iyi bir hatta vespa dan sonra en iyisi bana gore ama ybr her sinifta icler acisi
    ne demek şimdi bu ya ne yani ybr bütün sınıflarda en kötüsümü oluyor bence commuter sınıfında cbf 150 den bile daha güzel ister tipi olsun ister performans ister yakıt konusunda her türlü alır cbf yi bundan daha iyi motor mu bulcam bu paraya ???

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)