Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

egzoz da oynama yapmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    iyi akşamlar herkese.benim sorum daha çok bu işi yaptırmış veya bilen arkadaşlara;
    uzun zamandır kafama takılmıştı egzozda oynama yapmak.bugün daha önce tanışmışlığım olan egzozcuya gittim adana ve çevresindekiler belki bilir saydam caddesinde genç bir çocuk fazer ı var.

neyse daha çok egzoz imalatı ve tamiri yapıyor.yaptığı egzozlardan özellikle kendi fazer ındaki ses çok hoşuma gitti fakat görüntüye pek önem vermiyor estetik kabiliyeti biraz düşük.çok klasik modeller yapıyor.bende benim egzozda yapabileceği değişikleri sordum ama apaçi işi bir şey istemediğimi belirttim.yapacağı egzozla arasında pek bir fark olmayacağını söyledi yapacağı işlemleri anlattı elyaf döşeyip ,delikli sac ekleyecekmiş , 1-2 işlem daha tam anlamadım açıkçası anlattığı şeyleri.ama çok memnun kalacağımı temin ediyor.

şimdi aklıma takılanlar,bu işlemler sağlıklı olur mu?
    kendi imal ettiği egzoz u 300 lira civarı satıyor ama dediğim gibi çok klasik o yüzden düşünmüyorum.yaptıracağım işlemler için 150 lira gideceğini söyledi pazarlık mazarlık 100 liraya yaptırırım ama değer mi?pişman olmak istemiyorum.

git tiger al yok paraya kıy arrow al filan demenize gerek yok.şimdiden cevap verenlere teşekkür ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8 lik matkap ucu al, 3 tane delik del 100 lira verme. Nasılsa egzosun orjinalliğini bozacaksın.
    Yada git Tiger al
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

bilmiş bilmiş konusacagına adamın sordugu soruya cevap ver.

adanada oturuyorum ben o söyledigin ustayıda biliyorum bana kalırsa oynatma egsozunla ama motorun yırtınsın istiyorsan saglam bi ustadır gönül rahatlıgıyla yaptırabilirsin

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    yanlış bilmiyorsam senin motorunda katalizörlü..bana kalsa katalizör iptali ile hem bir miktar tok ses elde ederdim,hemde katalizörün çaldığı gücü geri kazanırdım

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    eby78 yapılacak işlemler arasında katalizör iptali de var.egzozun orijinalliğini bozmak pek sorun değil yedek bir egzoz var.istersem geri dönüşüm olabilir.emir usta bana güven veriyor açıkçası.millet hataydan mersinden gelip bu ustaya egzoz yaptırıyor,kaliteli bi ses elde eder miyim onu merak ediyorum.

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    mutlaka edersin..sanayii malı eksoz bile olsa kulak tırmalamayan hoş bir toklukta ses alırsın diye düşünüyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)