Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

YBR 125 Esd Bayırlarda Çok Zorlanırmı

Motovento
    REKLAM ALANI

o artçıyla irtibatı kes hacı sen :Dsen 65 o 95 :O

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ybr al iki kişi seksen km ile istediğin uzun yola gider.. bayırlarda sorun yaşamazsın korkmadan al.......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    dün kymco ck 125 modeli arkadasım yolda kalmış 30-35 km kadar çektim ybr çok zorlandı 80 kg ben ck 125 teki arkadaşta70 kg derken ybr nin ön dişlide 15 derken baya bi zorlandı ama tık demedi çok meşakkatli bi iş iple motor çekmesi.. belki konudışı olcek ama napiyim şimdi nereye yazayım içimde kalmasın ya çeken motör 250 üzeri cc olacak yada çekme işlemi olmayacak
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    arkadaşım ben ybryi aldım, dediğin ağırlıkla (100 kiloluk artçımla, ben de 60 kiloyum) rahat rahat gezdim dolaştım, çok dik bayırlar da çıktım, rüzgara karşı da sürdüm. illaki zorlanacaktır ama zaten sağlam motor olduğu için yıpranmasını dert etme. sağlamlığı konusunda endişen olmasın. yakıtın artar, biraz da yavaşlarsın o kadar. neden muadilleri dururken o kadar para veriliyor? çünkü sağlam motor. gerisi zaten 125 cc ne kadar olursa o kadar.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Ybr alacak arkadaşa söylüyorum mcx yarı fiyatına ve çekişi %50 daha fazla ben o yüzden önerdim. Ha dersen ki benim altımda marka olsun, iki katını vereyim çekiş sıkıntısı çekerim diyorsan buyur ybr al. Ybr diyorlar sağlamda diğerleri farklı değil ybrden, biri demirden biri plastikten yapılmıyor. Anlamıyorum bu marka merakını aşırı derecede fark olsa diyeceğim tmm arada fark yok nerdeyse. İkisininde grenajları plastikten ikisinin şaseside demirden. Emin ol motorları da o derece aynı. Paranıza yazık mcx yanına en kaliteli ekipmanları alırım o paraya.

blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    YBR ile cross motoru gibi dimdik tepelere 2 kişi çogu kez çıktım. Hatta dere yataklarından kum içinde dahi crosscu arkadasın pesinden her yere gittim Harika bir motor. 250cc-300cc si olsa dadından yenmez.. 1. viteste her türlü çıkar ama zorlanırmı dersen cigerden bagırır azcık yakıtın artar. Ama çıkar her türlü.

---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:44 ----------

Kötülemek gibi olmasın mondial vs. YBR ile kıyaslama yapmayın kaç defa ikisinede bindim. (Japonlar hariç). Gazı veriyorsun bi titreme geliyor motordan heryerin hissediyor gazı keserken bi titremede arkadaki aksamlardan geliyor çin mallarında. Motorun heryeri ayrı hareket ediyor gibi. Ybr de öyle değil tek parça demir varmış gibi altında dengeli kıvrak atik... Çin alacağına bundan al derim.
    http://www.flashokey.com

platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr alacak arkadaşa söylüyorum mcx yarı fiyatına ve çekişi %50 daha fazla ben o yüzden önerdim. Ha dersen ki benim altımda marka olsun, iki katını vereyim çekiş sıkıntısı çekerim diyorsan buyur ybr al. Ybr diyorlar sağlamda diğerleri farklı değil ybrden, biri demirden biri plastikten yapılmıyor. Anlamıyorum bu marka merakını aşırı derecede fark olsa diyeceğim tmm arada fark yok nerdeyse. İkisininde grenajları plastikten ikisinin şaseside demirden. Emin ol motorları da o derece aynı. Paranıza yazık mcx yanına en kaliteli ekipmanları alırım o paraya.
    arkadaşım dediklerini biz de düşündük vaktiyle. bu kadar insan fazla para verirken emin ol çok düşünüyor. şimdi tutup her şey aynı niye fazla para veriyorsunuz demen pek gerçekçi olmuyor. ben bu motoru alırken aklımda sadece bakımlarını yapayım ve beni yolda bırakmasın düşüncesi vardı. bu güveni de yıllardır kendini kanıtlamış olan ybr verdi. ustaların kucağında gezmektense veya ne bileyim yolda kalıp düşünmektense emin olduğum bir şeyi yaptım ve ybr aldım. diğerleri verse bu güveni emin ol fazla para vermez yerine o paraya benzin alır daha çok gezerdik. hem zaten adam karar vermiş.

blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim daha bugün sıfır aldı arkadaş çin daha önceleride çok farklı marka sürdüm farklara baktım sen kıyasladınmı bilmem motor saglamdır bişey demem ama sürüş konfor denge amortisor... ybr bi tarafa çin ve türevleri bi tarafa. Eminim bi ybr 2 tane çin öldürür
    http://www.flashokey.com

MrT ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mrb arkadaşlar. arkadaşım sana tek bişey dicem.ben 90 kiloyum abim 105 kilo abımde motor olmadıgı için motoruma birlikte biniyoruz.illaki yokuşda kesilme oluyor ama daha yolda kaldıgımı yada yokuş çıkamadıgımı hatırlamıyorum

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Olmaz bişi her yokusu cıkarsın
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Hiç belli olmaz bir Tvs Apaçi rtr150 ye biner tüm bildiklerinizi unutuverirsiniz
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Piaggio Carnaby 200 - Honda Wave 110i
    YBR al.... O kadar ;-)

kaizeN188 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    130 kiloya yakın bayır yukarı 70 80 gördüğümüz oldu ybryle korkma bence kullanmayı bilirsen rahat gidersin zorlandığı yerde boğma motoru

MotoBolu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd (Siyah)
    Alıntı m.akblack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o artçıyla irtibatı kes hacı sen :Dsen 65 o 95 :O
    nası keseyim usta babam olur kendisi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

Alıntı blacklord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR ile cross motoru gibi dimdik tepelere 2 kişi çogu kez çıktım. Hatta dere yataklarından kum içinde dahi crosscu arkadasın pesinden her yere gittim Harika bir motor. 250cc-300cc si olsa dadından yenmez.. 1. viteste her türlü çıkar ama zorlanırmı dersen cigerden bagırır azcık yakıtın artar. Ama çıkar her türlü.

---------- Post added at 23:47 ---------- Previous post was at 23:44 ----------

Kötülemek gibi olmasın mondial vs. YBR ile kıyaslama yapmayın kaç defa ikisinede bindim. (Japonlar hariç). Gazı veriyorsun bi titreme geliyor motordan heryerin hissediyor gazı keserken bi titremede arkadaki aksamlardan geliyor çin mallarında. Motorun heryeri ayrı hareket ediyor gibi. Ybr de öyle değil tek parça demir varmış gibi altında dengeli kıvrak atik... Çin alacağına bundan al derim.
    evet arkadaşım doğru söylüyorsun o vibrasyon yokmu en sağlam adamı mahvediyor vallahi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:09 ----------

Alıntı MrT ilhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrb arkadaşlar. arkadaşım sana tek bişey dicem.ben 90 kiloyum abim 105 kilo abımde motor olmadıgı için motoruma birlikte biniyoruz.illaki yokuşda kesilme oluyor ama daha yolda kaldıgımı yada yokuş çıkamadıgımı hatırlamıyorum
    195 kilo vay be o zaman bende her yere çıkarım bu kiloyla bu artçıyla sıkıntı yapma diyorsun yani

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ybr nin canını alsan, kafasına silah dayasan yinede o dediğin bayırları rahat bir şekilde çıkacaktır... sorun yaşarmıyım sorusuna gelirsek motoru bozmaya ömrün yetmez
    TATLIHIZ, MotoBolu14 ve DALGIC_800 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Apaçiler cublara 3-4 kişi binip her bayırı çıkıyorlar sen ybr ile 2 kişi rahat rahat çıkarsın :D

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Her sey gazda bitiyor dostum.. Asıldıgın sürece gider gitmem demez tık demez motor ne titreme var nede sorunu
    MotoBolu14 bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd
    vallaha bilader motor hiç tıkanmıyo bende var bir tane benim kilom 85 arkadaşımım ağırlığı hemen hemen 80 e yakın yokuş filan hiç tınlamıyo benzin konusuna gelirsek motor nasıl yapıyo bilmiyorum ama gittiğim mesafe 120 km ben tam gaz 100 km den aşağı hemen hemen düşmedim arada bir işte ışıklara filan takıldım 15 tl gittim :D

TiRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ??? (haziranda)
    biraz titreşir ama tvs apache tam senlk zaten hint malı oranın nüfus kosullarına göre yapılmıs sıgdırırsan 3 kişide binersn

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    ben ybr nin yansanayisine devamlı 150 kg yüklü biniyorum. ibreyi 90 a direk yapıştırıyor. sonra ıkınıyor.
    ybr çok daha iyidir elbet.
    ha devamlı kesiciye falan sokmazsan motora zarar veremezsin.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)