Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletim çok ısınıyor..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ossiaa4560 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler. motorum 358 km de ama bakıyorumda nedense aşırı ısınıyor bunun sebebi nedir sizce?
    Farımda Hep Açık Yolum da...

34 AG 9914

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    havalarda çok sıcakta ondan. Motor sıcak çalışır zaten. Bi problem olduğunu zandetmiyorum. Motorun yeniyse, ısınınca burnuna yanık boya kokusu gibi kokular geliyodur. Normaldir. Bi süre sonra gecer koku.

xxhdaxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Motor KM125-6 (Black)
    Bende 2012 kuba km125-6 modelini aldım yaklasık 1050 kmde şu an zevk için biniyorum aynı zamanda tamirciyim motor yeni olduğundan dolayı sürtünme fazla olur ısınması çabuk soğuması geç olur motor km yaptıkça ısı azalır piston yuvaya alışır çok sıkıştırmayın hafta 1 kere ciğerini alın 1000 km ye kadar çok çok değişir..
    ysn17 bunu beğendi.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    xxhdaxx arkadaşımız zaten işin ustasıymış kendisi durumu özetlemiş. Benim de motorum su soğutmalı fakat şu sıcaklar bastırdığından beri fan dönmeye başladı. Kıştan beri 4-5 ay hiç dönmemişti hatta bozuk mu diye endişelenmiştim. Fakat havalar ısındıkça fan da daha çok çalışmaya başladı. Özetle motorunuzun yeni olmasından ve havalarında ısınmasından kaynaklanıyor bu durum. Zaten karşıdan sıcak hava geliyor motorun ısısıyla birleşince normal bir durum. Yolunuz açık olsun.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)