Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

6000 tl ye scooter önerileriniz ??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kymco super 8
    herkese merhabalar... scooter kullanıcılarının yardımına ıhtıyacım var... 6000 tl ye kadar butcem var ama hangı scooterı almam gerektıgıne karar veremedım... iş - ev iş - ev arası e tabı gezılerde artcıylada zorlanmıycagım bır sey olması ıstıyorum... yanı cok ust duzeylerde bırsey alamam nexus 500 gıbı...ılla 6000 tlyıde harcıycam dıye bı kuralda yok... bana yetsın yeter... gp1 250, xmax 250 , x city 125 yada 200 , super 8 , vxr 200... yada dıger onerılerınız nelerdır. spor tarzda olmasını ıstıyorum... motor tecrubem var... forumdada eskıyım uzun zamandır yazmıyordum... yardım edersenız sevınırım... herkese keyıflı surusler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    valla şahsen pcx ler çok hoşuma gidiyor. acayip stabil motor gibi geliyor bana.
    respect!

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı Okur_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla şahsen pcx ler çok hoşuma gidiyor. acayip stabil motor gibi geliyor bana.
    dedıgın dogru onu yazmayı unutmusum... kac hp acaba...

ByR3D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa 250 Classic
    yamaha majesty 400 tek kelime ile şahane

Okur_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    11.3 beygirmiş pcx. benim maddi sıkıntılardan dolayı cbr250 yi satıp onu mu alsam diye düşünmüyor değilim.
    respect!

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadş selamlar. Öncelikle yazdığın kriterlere uygun olarak en az 20 BHP lik 2. el bir temiz motor tavsiye ederim. Beverly 250 gerçekten güç, şıklık ve performans olarak iyi. Öneririm. Honda nın artık ülkemizde satılmayan Foresight modelinin injection lu olanı ise bence en favori olanı ama istediğin şekil-biçim yok! Ben çalınana kadar 2 seneden fazla kullandım, her türlü motoru sürmüşbiri olarak çok ama çok tatmin oldum. Araştırmanı ve iyi bir ikinci elini bulmanı tavsiye ederim. Kazasız belasız sürüşler. Örnek olarak: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...90665948/detay
    Poturdak

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadş selamlar. Öncelikle yazdığın kriterlere uygun olarak en az 20 BHP lik 2. el bir temiz motor tavsiye ederim. Beverly 250 gerçekten güç, şıklık ve performans olarak iyi. Öneririm. Honda nın artık ülkemizde satılmayan Foresight modelinin injection lu olanı ise bence en favori olanı ama istediğin şekil-biçim yok! Ben çalınana kadar 2 seneden fazla kullandım, her türlü motoru sürmüşbiri olarak çok ama çok tatmin oldum. Araştırmanı ve iyi bir ikinci elini bulmanı tavsiye ederim. Kazasız belasız sürüşler. Örnek olarak: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...90665948/detay
    zahmet edip yazdıgınız ıcın tesekkurler... ıtalyana cok bulasmak ıstemıyorum ama goruntulerı herzaman cezbedıcı oluyor... hakkımı japondan yana kullanıcam gıbı duruyor sonra karar degıstırmessem tabı... xmax 250 pıyasada kmlerı cok yuksek... bılemıyorum su donemde motor almak baya zormus...

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    ben honda dylan öneririm, bi araştırın derim, memnun kalabileceğiniz isteklerini karşılayacak cinsten güçlü bir motosiklet.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben honda dylan öneririm, bi araştırın derim, memnun kalabileceğiniz isteklerini karşılayacak cinsten güçlü bir motosiklet.
    Dylan gerçekten kök söktüren bir motor. Yaptığımız özel gezilerde ben eşimle, arkadaşımyanlız, basa bas gittik ve Dylan bazen bizi bile zorladı. Beraber gittik, beraber geldik... Ancak kullandığım zaman, Dylan konfor olarak Foresight ın bayaa altında.
    Poturdak

Motosikleti
    kymco super 8
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dylan gerçekten kök söktüren bir motor. Yaptığımız özel gezilerde ben eşimle, arkadaşımyanlız, basa bas gittik ve Dylan bazen bizi bile zorladı. Beraber gittik, beraber geldik... Ancak kullandığım zaman, Dylan konfor olarak Foresight ın bayaa altında.
    vxr 200ü italyan oldugu ıcınmı cok ustunde durmadınız... yada g1 250yi.... bide agility 125 hakkında bır bılgınız varmı

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    en yakın arkadaşımda pcx125 esp olanı var
    bugun muğlaya gittik
    bende ps150 var motor oldukça ideal güçte
    yokuşlarda ps150 kadar olmasada bi ayar düşük şekilde tırmanıyor
    son hızıda iyiydi tabi ps150 kadar değildi:D
    gücünü beğendim 125 lik ten daha güçlüymüş honda yapmış motoru
    teknolojisinide beğendim
    ama o parayı verceksen ps150i öneririm))
    Mustafa Kemal Atatürk

1 hayabusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    actıv 110
    italyanların parçaları pahalıdır bulması biraz daha zordur hondaya oranla ama gilera runner vxr200 bam başka ı <3 ıtalıan

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Sym joyride evo olabilir mesela hem şekli şemali güzel hem yeni tasarım hem kaliteli hemde iyi gidiyo

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    joyride 200 evo evet sportif tasarımı var ve de iyi gidiyor harun27 dediği gibi
    Mustafa Kemal Atatürk

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    kymco super 8
    gene omrumu yedın sahıbınden.com.... motor fıyatları ayrı ucuk... duzgun motorda yok

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Honda Yamaha oldukça çeşitleri var nereye gitsen tutulan kullanılan markalar bunlar
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Kaplanboğa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250ni
    pcx bence de kardeşim, 100 kmde 2.1 yakıt nedir ya? yakışıklı da puşt.

Suzuki burgman 400...

---------- Mesajlar birleştirildi 28-06-2012 - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 27-06-2012 23:54 ----------

Alıntı MBK92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki burgman 400...
    küçük görüntüsünün altında ki güç ve dayanıklılık mükemmel çok da kıvrak bir scooter bunun yanı sıra inanılmaz ekonomik , ve tamamen sorunsuz dersen YAMAHA-CYGNUS...

1-burgman
    2-yamaha cygnus

rüya gibi...

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Kymco agility 200 tavsiye ederim okan guclu guvenilir kaliteli mukemmel frenleme ve viraj kabiliyeti spor gorunum hepsi bu motor da mevcut 20 tl ile 80 i gecmedigin taktirde 170 km yol yapabiliyosun normal kullanimda 150 km ile 130 km arasinda degisiyor.. ( malossi verileridir) son hiz olarak 135 i gordu. Arka canta olmasa eminimki ibreyi sona dayar
    esimle istanbul ayvalik yaptim yorulmadik yoldada uzmedi otobanda yada sehir icinde makul bir kullanimi var asla yavas degil ara hizlanmalari keyifli vs vs bunun gibi bircok guzellik de cabasi lafin kisasi gel bin kullan sende gor ) daha sonra alacagin motorlarla kiyasla okanim
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)