Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

önerilerinizi alayım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    boyum 1.45 kilom 37-40 arası yaşım 14 bana dayanıklı bi motor önerirmisiniz

(atv-cup-scooter olmasın lütfen)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı XxFatiHxX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boyum 1.45 kilom 37-40 arası yaşım 14 bana dayanıklı bi motor önerirmisiniz

(atv-cup-scooter olmasın lütfen)

Cup-Scooter olmasınnn...

Buldum Hayabusaa süperdir tam senlik Dalgamı gecion ya git abicim gitt 13 yasında bisikletle kaza yaparsan bile suclu sensin bide motormu diyon... bekle 3 sene

Not:1.45 Boyla hangi motoru sürmeyi düşüyorsun ??? Ben 1.68 Boyum ile Ybr yi 2 ayagımla parmak ucumdan biraz yere deyiyor ki oda agır geliyor Kilom 50 Sen 50 Lik al veya Elektrikli
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Way Datlım hoş gelmişen tekrardan
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Way Datlım hoş gelmişen tekrardan

Hos buldum Ballım Biraz aradan sonra geldik..Hatamızı bilmioz ama
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Aga vara yoğa konu açıyon sende dikkat et biraz
    İmza yok
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Aga vara yoğa konu açıyon sende dikkat et biraz

Belkide dogrudur...Ne diyim iş güç ugrasıyorum bende bi sevda tuttuk gidiyoruz

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Elektrikli bisiklet en idaeli senin için

Motosikleti
    Elektrikli ler daha iyi olur yaşına göre kaskınıda unutma
    İmza yok
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Elektrikli ler daha iyi olur yaşına göre kaskınıda unutma
    Elektrikli tatmin etmez ki bisikletle kapatırsam gecerim 1500 En ucuzu Cok bence

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elektrikli tatmin etmez ki bisikletle kapatırsam gecerim 1500 En ucuzu Cok bence
    Geçen kovaladım bisikletle birini yetişemedim

Cup lara bin diycem ama ehliyete daha 3 senen var
    İmza yok
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Geçen kovaladım bisikletle birini yetişemedim

Cup lara bin diycem ama ehliyete daha 3 senen var

20 LE anca gidio benim 18 le kapatsam yetişirim

14 yasındaki cocuga motor verilmezzz basını yakarsın milletin

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 LE anca gidio benim 18 le kapatsam yetişirim

14 yasındaki cocuga motor verilmezzz basını yakarsın milletin
    Doğru ağa şu sürtmeli kurmalı maket modellere bak sen
    İmza yok
    Oğlum Bak Git

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Önerileri alayım değil, alabilir miyim yazsaydın, sana süper önerilerim olurdu.
    ZIPPIRMAN bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önerileri alayım değil, alabilir miyim yazsaydın, sana süper önerilerim olurdu.
    ama alt yazıda önrirmisiniz demiş..

Motosikleti
    henüz yok
    bide bana kızıyosunuz 16 yaşındayım seneye ehliyet alıcam şimdi motor sürsem ne olur dediyimde beni içeri attırdınız cocuğa çarptırdınız bu arkadaşımıza ne olcak merak ettim söz motorumu alıyım istersen artci olarak alırım senide elimden şuan bu gelir yok ben illa motor sürcem kanımda var manyağıyım hastasıyım diyosan gel atv ler ile safari turu yapalım 6 saati 100tl sen şimdi biz desek sana cbf 125 senlik motor ne yapcan kimin adına alcan hangi para ile alcan nasıl sürücen diyelim cevirme var polis durdurdu ne yapcan merak ediyorum neyse sen honda cbr 125r al öğrenirsin ama o motoru nasıl satıcaksın allah bilir

Motosikleti
    Alıntı alikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide bana kızıyosunuz 16 yaşındayım seneye ehliyet alıcam şimdi motor sürsem ne olur dediyimde beni içeri attırdınız cocuğa çarptırdınız bu arkadaşımıza ne olcak merak ettim söz motorumu alıyım istersen artci olarak alırım senide elimden şuan bu gelir yok ben illa motor sürcem kanımda var manyağıyım hastasıyım diyosan gel atv ler ile safari turu yapalım 6 saati 100tl sen şimdi biz desek sana cbf 125 senlik motor ne yapcan kimin adına alcan hangi para ile alcan nasıl sürücen diyelim cevirme var polis durdurdu ne yapcan merak ediyorum neyse sen honda cbr 125r al öğrenirsin ama o motoru nasıl satıcaksın allah bilir

Sen napıcaksın ? Yasın 16 (Ben napıcam yasım 17) Ama 8 gün sonra sınavım var..Burada tecrübeli kişiler varki basınlarından gecmiş ki söylüyorlar bide sen İst. sürücen al o zman dinleme burdakileri..

Motosikleti
    henüz yok
    dayı ben bişey demiyorum sadece hevesimi atıyım yaz geldi yerimde duramıyorum size uyarı kapımın önünden ss ile geçmeyin egzos sesine bi ton küfür sayıyorum o şekil oldum alsam bi motor trafiye kapalı alanlarda dolaşsam dur kalk yapsam hiç olmadı çallıştır sesini dinle o kadar oldum yani seneye temmuzda 17 bitiyor bakalım ehliyetimi bi alsam anlamadımki ehliyetmi motor kullnanıyo benmi bana güvenmiyolar kağıt parçasına güveniyolar nasıl iştir

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

önerilerinizi alıyım boyum 1.70 kilom 70 bana ne öneriyosunuz yeni başlıycam parası sorun deyil hayali yeter mesela kanuni 150 ronny sanıl olurdu bee

Motosikleti
    dayı ben bişey demiyorum sadece hevesimi atıyım yaz geldi yerimde duramıyorum size uyarı kapımın önünden ss ile geçmeyin egzos sesine bi ton küfür sayıyorum o şekil oldum alsam bi motor trafiye kapalı alanlarda dolaşsam dur kalk yapsam hiç olmadı çallıştır sesini dinle o kadar oldum yani seneye temmuzda 17 bitiyor bakalım ehliyetimi bi alsam anlamadımki ehliyetmi motor kullnanıyo benmi bana güvenmiyolar kağıt parçasına güveniyolar nasıl iştir

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

önerilerinizi alıyım boyum 1.70 kilom 70 bana ne öneriyosunuz yeni başlıycam parası sorun deyil hayali yeter mesela kanuni 150 ronny sanıl olurdu bee

Bak kardesim Bırak Scooter'i Kanuni Breton 125 e bak cinliye 2000 den fazlası cok Benimde öyle ki benim cevre motorcu her gece cıkarım ben gezerim ederim ama ehliyetsiz olmaz haklı oldugun yerde haksız olursun...

Ehliyet 550 Tl (Hersey Dahil Cıkartma Vs.)
    Motor 2000 Diyelim-250 Tl plaka ruhsat
    Kask 150 Tl (Ls2)
    Ceket (150-170)

Hesabını sen yap...

Para sorun deyilse Git Ybr al..Ama ilk ehliyet al

Motosikleti
    henüz yok
    işte o zamana kadar ölüm geliyo beklemek
    aslam bi ronny çıksam bu saatlerde dolaşsam sabah kalkınca çıksam mahallede 2 tur atsam yiyecek bişeyler alsam güzel olur motorum olsa bakkala bile onunla giderim

Motosikleti
    işte o zamana kadar ölüm geliyo beklemek
    aslam bi ronny çıksam bu saatlerde dolaşsam sabah kalkınca çıksam mahallede 2 tur atsam yiyecek bişeyler alsam güzel olur motorum olsa bakkala bile onunla giderim

Hayallerin cok küçük...Kardesim bunların hepsi zamanla bak ilk zamanların benim kafadasınsın ama bu forumda en basta (Adem) az kahrımı cekmedi cok marka model var scooter deyil yasın daha genc al bi 5 vites gez dolas tatmin eder (Karanaj) sayısı az 2 tane hızı cok iyidir neyse bende napcam ne etcem derken böyle olmaz diyip işe girdim yarın 11.günüm Cabala birseyi scooter cok kolay ... Yazıcak ck sey var ama bu topikle alakası yok soru sormak konusmak istersen msj atarsın.. İyi geceler arkadaslar yarın iş var yatayımm.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)