Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yolcudur abbas bağlasan durmaz!! UŞAK beni bekle...

Motovento
    REKLAM ALANI
    jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    ülen birde metehan gibi bi toprağımız var adamın hiç umrunda değil beaa

nerdesin looooo
    bak bi galii!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Senle aynı tarihte aynı tarihlerde bende Balıkesir festivaline katılmak üzere yola çıkıyor olacağım oradanda ya Erdekte yada Gemlik Kumlada 4-5 takılmayı düşünüyorum oradanda Sakarya Festivaline geçesim var muhetemelen görüşemeyeceğiz yani Kütahyadan geçerken neyse nasip dönüşün ne zaman belki dönüşte görüşürüz bu arada Kütahyadan Gediz üzerinden gideceksen Gelinkayası mevkiini geçtikten sonra yol yapım çalışması var dikkatli ol tekerin düz basssın kazasız belasız inş.git gel

---------- Post added at 22:44 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senle aynı tarihte aynı saatlerde bende Balıkesir festivaline katılmak üzere yola çıkıyor olacağım oradanda ya Erdekte yada Gemlik Kumlada 4-5 gün takılmayı düşünüyorum oradanda Sakarya Festivaline geçesim var muhtemelen görüşemeyeceğiz yani Kütahyadan geçerken neyse nasip dönüşün ne zaman belki dönüşte görüşürüz bu arada Kütahyadan Gediz üzerinden gideceksen Gelinkayası mevkiini geçtikten sonra yol yapım çalışması var dikkatli ol tekerin düz basssın kazasız belasız inş.git gel
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senle aynı tarihte aynı tarihlerde bende Balıkesir festivaline katılmak üzere yola çıkıyor olacağım oradanda ya Erdekte yada Gemlik Kumlada 4-5 takılmayı düşünüyorum oradanda Sakarya Festivaline geçesim var muhetemelen görüşemeyeceğiz yani Kütahyadan geçerken neyse nasip dönüşün ne zaman belki dönüşte görüşürüz bu arada Kütahyadan Gediz üzerinden gideceksen Gelinkayası mevkiini geçtikten sonra yol yapım çalışması var dikkatli ol tekerin düz basssın kazasız belasız inş.git gel
    Yapmay ya abi kıl payı atlayacaz seni desene neyse sağlık olsun abi dönüşüm belli değil herhalde 3-4 gün kalırım. Dönüşte ararım seni abi kal sağlıcakla görüşürüz .

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Çivril'e Beklerim
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çivril'e Beklerim
    inşaalh kardeşim uğramaya çalışırım..

Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşaalh kardeşim uğramaya çalışırım..
    Demin çarşıda gördüm iki motor dedim aha geldi heralde bizimki ama baktım aydından geliyolarmış..
    jackal_64 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Demin çarşıda gördüm iki motor dedim aha geldi heralde bizimki ama baktım aydından geliyolarmış..
    Usta zevk kokoreçten bi kokoreç ısmarlarsın artık )
    yesewi bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    donas ın motorcularına hastayım... adamlar askeriyeye bile donas getiriyorlar..
    yesewi bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Usta zevk kokoreçten bi kokoreç ısmarlarsın artık )

Haha ayıpsın bende sayende yıllardır yemediğim kokoreçle hasret gideririm... Ordanda bi karahallıya ciğer yemeee geçeriz. :D

Ama metehan abi süpriz olarak belirmez demi yoksa motoru bile bırakır gidersin burda :D
    jackal_64 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Haha ayıpsın bende sayende yıllardır yemediğim kokoreçle hasret gideririm... Ordanda bi karahallıya ciğer yemeee geçeriz. :D

Ama metehan abi süpriz olarak belirmez demi yoksa motoru bile bırakır gidersin burda :D
    ne demek canın ciğer istesin zaten çivril karahallı arası 17 km nedirki bu arada az kokoreç yemedim çivrilden eskiden tatile karahallıya giderdik banka işler olurdu çivril yakın diye oraya giderdik ee kokoreç yemedende olmaz demi..

yaa bu arada çivrile bağlı şenköy diye biköy varmış sen orayı biliyonmu orda benim asker arkadaşım vardı ona 20 tl borcyum var onu vereyim ayıp oldu beaa
    görüşürüz gelince üstad..

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Hayırlı yolculuklar önder abey git gelde bi ara yol yapalım seninle Bi kısmet olmadı..
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı fatih545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı yolculuklar önder abey git gelde bi ara yol yapalım seninle Bi kısmet olmadı..
    Sağol..Yapalım fatihim ne demek benim için büyük zevk olur kardeşim..

Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    ne demek canın ciğer istesin zaten çivril karahallı arası 17 km nedirki bu arada az kokoreç yemedim çivrilden eskiden tatile karahallıya giderdik banka işler olurdu çivril yakın diye oraya giderdik ee kokoreç yemedende olmaz demi..

yaa bu arada çivrile bağlı şenköy diye biköy varmış sen orayı biliyonmu orda benim asker arkadaşım vardı ona 20 tl borcyum var onu vereyim ayıp oldu beaa
    görüşürüz gelince üstad..
    Çivril benden sorulur :D gideriz şenköye 7 km bişey arası

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Ya arkadaşlar ben bu gece çıkıyorum yola bişey unuttummu acaba bi hatırlatıverin bi zahmet.. :s

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Sana tavsiyem Balıkesir Uşak yolunu kullanacaksan çok sürat yapma yol çok güzel yağ gibi ama yolda virajlar var ufakta olsa fazla hız yapma tekerin düz bassın.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Yasewi yarın müsaitsen geleyim yanına..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)