Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni ikinci motorum xciting 500

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2008 model 22000 km de çok iyi bir kardeşim bakımlarını yapıp yağ-filitre buji vediğer gerekli bakımları yapıp deposunu doldurup öyle teslim etti buyurun resimler
    200 km yol yaptım 100km şehiriçi dur-kalk 100km uzun yol 80-120 km arası hızla kullanarak. Şehiriçi 25 kuruş uzun yolda 19 kuruş kaç litre olduğuna bakmadım doldurunca25tl ve 19 tl benzin koydum

yavv çocuğun ayağı yere deyiyor benim ayağım zor değiyor 14 yaşında beni geçti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Güle güle kullan hocam. Tekerin düz bassın kazasız belasız.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Çok güzel motor, touring scooter desem yeridir araba gibi motor, kazasız belasız az masraflı binmek nasip olsun

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Erkin abi..sana oğlandan daha çok yakışmış ama bu bir gerçek...

Allah kazasız belasız güle güle kullanmayı nasip etsin...hayırlı olsun...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

125 kişi bakmış kimse birşey yazmamış dün akşam yazı yazmak zor geliyor yeni nesile üsküdarda motor için gittiğimde iki çocuk 10 lt. su almış 10-13 yaşlarında kaldırmak zor geliyor envai şekilde yuvarlayarak götürmeye çalışıyorlar

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    dostum nöbetten yeni çıktım şimdi gördüm. hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin ağız tadı ile kullanmayı nasip etsin.
    biliyormusun bende bundan düşünüyorum. kymco ile suzuki arasında kaldım izlenimlerin nasıl tavsiye edervisin. birde kaça aldın piyasasını bilelim. fiyatı özeldende yaza bilirsin. 1.70 boy lu biri için nasıl yüksekliği.

ısparta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 2006
    Güzel maxiskoter, hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız binmeyi nasıp etsin, bu arada kaça mal oldu?

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin.Konforlu bir motosiklet bol bol gezersiniz.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    maşallah allah kaza bela göstermesin.......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

yaşar35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    güzel seçim yapmışsınız.Allah kaza bela göstermesin.güle güle kullanın.

yakıtı kesinlikle abartılıyor ağır ve biraz yüksek şehiriçi için biraz kallavi ama %20 şehiriçi %75 şehirdışı için çok uygun (200 km yol 40 tl benzin yaktı bu şartlarda) aşırı rüzgarda kesin oynamıyor ve sallanmıyor tabi 80-100 km hızlarda 2 günde 500 km ye yakın yol yaptım alışabilmek için

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum nöbetten yeni çıktım şimdi gördüm. hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin ağız tadı ile kullanmayı nasip etsin.
    biliyormusun bende bundan düşünüyorum. kymco ile suzuki arasında kaldım izlenimlerin nasıl tavsiye edervisin. birde kaça aldın piyasasını bilelim. fiyatı özeldende yaza bilirsin. 1.70 boy lu biri için nasıl yüksekliği.
    8000 bin tl ye km si düşük ciziksiz grenajı düzgün alsan pişman olmazsın ben çok ama çok uygun bir fiata aldım bakımlarınıda yapıp benzini full yapıp öyle verdi bir arkadaşım bu istisna. grenajında düzeltilip boyanacak yerler var birkaçkere sağa ve sola düşmüş ufak parçaları boyatacam boy için ayağımın ucu değiyor kullanırım diyorsan sorun yok benim boyda 1 70 resimlerde ayağıma bak ama koltuk yaptırabilirim 10 santim daha alçak o zaman güzel olur

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    hayırlı olsun bir ara bende almaya yeltenmiştim sonra nasıl olsa küçük motor var diye araba aldık.

kasasız belasız kullanın

bilgisayar başında uzun süre oturup tam bir izlenim yazamadım iki gündür çok yoğundum parça parça yazmış oluyorum motoru almış silivriyi geçmiş dönüyorum önümdeki kamyonetten 1.5metre uzunluğunda 2-3 santim kalınlığında tahta parçası düştü hiçbir yere kaçamadım ve üstünden geçtim hızım 120 km motor 1 santim bile sallanmadı müthiş bir yol tutuşu var lastikler michelin grip city bir gün sonra benzer bir olay yaşadım çakıllı asfalt köy yolunda giderken iri bir tümsek(bozuk zemin kabarmış asfalt) son anda farkettim sola kaçmaya çalıştım fakat lastiğin yanına geldi ve motoru sola zıplattı ama ne gidon oynadı ne motorun hakimiyeti kayboldu

bu iki olayda ufak motor olsaydı yerlerde sürünüyor olurdum

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    hayırlı uğurlu olsun üstadım... nice km lere

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ayyy maşallaha transatlantik mübarek
    hayırlı yolculuklar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

motorla ilgili birkaç resim atayım

2.3. resim çocuğun okul çantası çok rahat giriyor
    5.resim kendi orjinal tel. şarz yeri ve tutacağı
    6. resim 55-60 w h4 ampül var bu demek yol aydınlatması kötü değil bazı markalarda armut ampül var aydınlatmıyor
    7.8.resim illaki iki kask koyacaksak 35 lt. kappaya bu şekilde kaskları koyabiliyoruz
    9. resim el freni
    10.resim kilitli göz baya işe yarar
    11.resim kavrama tertibatı bunun altında gerçek metel kapak var ve cıkıntı yok ama üstüne plastikle kapatıp ses izalasyonu yapınca böyle dışarı cıkmış

Motosikleti
    İki teker olsun da..
    çok kullanışlıymış valla usta tekerin düz bassın, biz daha ilkini alamadık yav
    [B][COLOR="#000000"]Motorcuya kız verilmez
    Motorcuyla arkadaş olunmaz
    Motorcuyla yola çıkılmaz[/COLOR][/B]

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    kaldırımlara dikkat et. iki seferdir motorun sağ tarafındaki eksoz muhafazasını kaldırıma geçirdim. az bir parada değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)