Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu bana iyilik mi? Kötülük mü?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmet1994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya As125
    Herkese merhaba abiler ,kardeşler Şimdi biraz uzun olabilir kusura bakmayın okuyan okumayan herkese teşekkür ederim.Şimdi bende bir motor delisiyim yıllardır motor sevdam vardır.Neyse yaş geldi ehliyete yazıldım A2+B 2 ehlieyetede yazıldım bunun parasını ailem verdi 18 yaşındayım ve çalışmıyorum(Çalışmıyordum) Neyse ailem ehliyetin parasını verdi 500 tl ödediler.Dedim bana motor alalım babam ve annem 2 side biz almayız kendin al diyorlar.Bu sıcakta gidip çalışıp taksitle motosiklet alacam ailemi pinti olarak algılamayın ehliyet paramı ödediler telefon alın dedim aldılar.Bilgisayar istedim hemen aldılar ama motoru kendin alacaksın diyorlar.Babamın lafı aynen şu Eğer motoru kendi paramızla alırsak kıymetini bilmessin ama kendin çalışıp alırsan kıymetini çok daha iyi anlarsın diyorlar.Bende bugun iş buldum hatta şimdi görüşmeden geldim beko servisinde işe başlıyorum.Haftalık 50 60 tl yaşım 18 çok komik bi rakam ama mecburen çalışacam daha sonra haftalık artacakmış bu sıcakta bu paraya çalışacam:( Mersinin sıcağını bilen biler.Çok kötü durumdayım anlıcağınız
    Oyun bitince; şah da piyon da aynı kutuya girer...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Paranın yarısını wersinler bari
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Asya As125
    Seninki gene bi yerden para gelecek ben gidip bu sıcakta çalışacamda aylık taksitle motor alacam büyük abilerimizin yorumlarını bekliyorum

Motosikleti
    Şekercilere bak 550 lira felan veriyorlar aylık ayda 200 tl çok çok komik hangi yılda yaşıyoruz haftada 50 liraya çalıştığına deymez
    İmza yok
    Oğlum Bak Git

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş,
    Hayaller elbette ertelenmez ancak çok gençsin. Motor eğitiminde yok ise şimdilik bekle derim. Bu arada çalışmak ve yaşamı bu sebeple anlamak da iyi bir şeydir. Umarımçok para kazanır en kısa zamanda eğitimini-korumalı giysilerini vs alır da iyi bir motor sürücüsü olursun...
    Poturdak

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Daha iyi bir iş bulabilecegini düşünmekle beraber ailenin tavrı çok doğru. Yaşının iki katı yasa sahip bir agabeyin olarak bunu söyleyebilirim
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Git bir yerde garsonluk vs iş yap günlüğü 25-30 Tl.
    Haftalık 50-60 Tl nedir ya,günlük 10 Tl ye iş mi var.
    Uzaklaş kardeşim oradan,daha iyi onlarca iş bulabilirsin..

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Bende çalışıyorum dostum çalışmadan bişey olmuyor. en iyisi alın teriyle almak zaten ;) bu arada evet 50 tl çok komik bi rakam acele etmezsen daha güzel bir iş bulabilirsin heralde.
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Annenin ve babanın ellerini öp ..Motosiklet alman için izin verdikleri için teşekkür et...

Babana danış sana iş bulman konusunda yardımcı olur...

Ama motosiklet almak içinde olsa ki o paralara alamazsın, öyle şerefsizlerin ekmeğine yağ sürme...

yada işe gir ve 15 gün sonunda maliyeyi ara ve maaşını ve sigorta durumunu bildir acilen ilgilenmelerini iste...

Hatta önceden konuşup,oraya maliyeden birisiyle iş görüşmesi ve işe başlama maksadıyla gidebilirsen çok güzel olur...

daha başka bir iş baksan çok daha güzel olur...
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Sen biraz çalış, emin ol yardım edecekler.Tüm motosikletin masrafını sana yıkmazlar merak etme.Onlar sadece alacağın motosiklette senin de emeğinin olmasını istiyorlar.Biriktirebildiğin kadar biriktir sonra gerisini onlara bırak.
    iptaluyelik02 bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Asya As125
    Ya şi,mdi 50 60 tl çok komik bir rakam fakt biraz çalıştııgım zaman 75 100 olacak daha sonra kademe kademe yükselecek garsonluk vs gibi işlerde çalışmam çünkü yorucu burası sabah 8 aksam 5 pazarları tatil vs o yönden sevdim biraz çalışacam ailem sanırım beni denetliyor acaba motoru ne kadar çok istiyorum işe girip ciddi bir şekilde çalışacammı onlara bakacaklar sanırım ama ben bu para çalışacam ayda 200 250 lira alırım yavaş yavaş yükselir motoru peşin almıcam zaten taksitle alacam istedigim motor ayda 150 tl taksitle napim artık sırf motor için çalışacam

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keşke 18 yaşında olsaydım ve kıçımda donum bile olmasaydı. Sanırım yeterlidir bu açıklamam.
    İş rahat diye haftalık 50-100 liraya çalışılmaz. Çok çalış, çok para kazan.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Güzel kardeşim bak git beğenmediğin,yorulacağını düşündüğün garsonluğu yap ama ayda 250-300 Tl'ye emeğinin sömürülmesine müsade etme..

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    İçindeki heyecanı anlıyorum. Onu heyecanı hiç söndürme. İş verenin gerçekten pinti birisine benziyor, bir yandan daha iyi şartlarda çalışabileceğin işler bakınmaya devam et. Seni tanımıyorum yanlış anlama ama bence ailen doğru söylemiş. Kendi kazandığın para ile sahip olduğun motosikleti kullanmak ve ona bakmak bam başkadır.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı mehmet1994 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba abiler ,kardeşler Şimdi biraz uzun olabilir kusura bakmayın okuyan okumayan herkese teşekkür ederim.Şimdi bende bir motor delisiyim yıllardır motor sevdam vardır.Neyse yaş geldi ehliyete yazıldım A2+B 2 ehlieyetede yazıldım bunun parasını ailem verdi 18 yaşındayım ve çalışmıyorum(Çalışmıyordum) Neyse ailem ehliyetin parasını verdi 500 tl ödediler.Dedim bana motor alalım babam ve annem 2 side biz almayız kendin al diyorlar.Bu sıcakta gidip çalışıp taksitle motosiklet alacam ailemi pinti olarak algılamayın ehliyet paramı ödediler telefon alın dedim aldılar.Bilgisayar istedim hemen aldılar ama motoru kendin alacaksın diyorlar.Babamın lafı aynen şu Eğer motoru kendi paramızla alırsak kıymetini bilmessin ama kendin çalışıp alırsan kıymetini çok daha iyi anlarsın diyorlar.Bende bugun iş buldum hatta şimdi görüşmeden geldim beko servisinde işe başlıyorum.Haftalık 50 60 tl yaşım 18 çok komik bi rakam ama mecburen çalışacam daha sonra haftalık artacakmış bu sıcakta bu paraya çalışacam:( Mersinin sıcağını bilen biler.Çok kötü durumdayım anlıcağınız
    Vur dedik, öldürmüşler resmen. Motorun olduğunu varsayalım. Bu durum da bile 50-60 TL senin haftalık gezi masraflarını karşılamaz. O yüzden bazı arkadaşların dediği gibi, o işte çalışmana değmez. Peki bu durumda ne yapacaksın? Ehliyetini alacaksın. Daha sonra dominos, burger king gibi yerlerin paket dağıtımını yapmak üzere part time çalışacaksın. Maaş artı bahşiş derken, hem paranı kazacak, hem de motor kullanmış olacaksın... ;)

Kolay gelsin.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Agac yasken egilir para genclikte kazanilir
    Biraz yorulacaksin belki ama eline parayi aldin mi bunu ben kazaniyorum dedin mi dinleneceksin ve daha fazlasini isteyeceksin.. Allah herseyi gonlune gore versin

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    iyilik yapmışlar
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

Motosikleti
    Asya As125
    Burada çalışırken bir yandanda iyi bir işlere bakacam ama benim için en önemlisi erken çıkma ve pazarları tatil olması çünkü güvercin besliyorum onlarada vakit ayırmam gerekiyor.Zaten askerden sonra kendi dükkanımı açacam bakalım yarın gidip başlıyorum işe ne olacaksa olacak yarın

Motosikleti
    Babamdan habersiz alıyorum acaba köteklermi beni
    İmza yok
    Oğlum Bak Git

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    bence beko meko hikaye adam gibi git iş bul sıcak diyip yakınma bizde gunesın alttında calısıyoruz . git garsonluk bul hıc bıse bulamıyorsann en az 500tl alırsın aılennın yaptıgı cok dogru bı karar bnde ılk motorumu ehliyet almadn kendim almıstım işe girip ilk maasımla almıstım simdikinide kendim aldım fakat gene kıymet bilmiyorum ayrı konu =) hakakında hayırlısı olsun aılene tebrıkler

guvercının masrafı ne oluyor aylık sakın unutma motor aldın almasına yılda en az vergisi sıgortası 300 tl tutacak . bu bir aylık gezmene baglı en az 50 tl benzin masrafın olcak sagı bozulacak solu bozulacak guvercıne yem dı ılactı sna bıse kalmıcak dusun bunları
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)