Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İstanbul Beşiktaş'taki Motosiklet Kazası İle ilgili Merak Edilenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Beşiktaş Barbaros Bulvarında SS motoruyla kaza geçiren carpe diem nickli arkadaş taburcu olmuş.
    Kendisine tekrar geçmiş olsun.
    Fakat kaza haberi ile ilgili konu altında bi ton tartışma yaşandı.
    Kimisi gazlamıştır dedi, kimisi de kedi köpek çıkmıştır önüne vs. dedi.
    carpe diem tarafından kaza konusuna yorum gelmiş (ben de maillerimi kontrol ederken gördüm).
    Ancak kaza hakkındaki olumsuz düşüncelerini belirten arkadaşlara üstü kapalı tehditler içeren bir mesaj olduğundan olsa gerek konu kilitlendi.
    Yani diyeceğim o ki; kaza neden oldu nasıl oldu açıklar mısın hocam ?
    Hem olaydan ders çıkaralım kazaya dair, hemde birbirini yiyen bu insanlar, haklı yada haksız olduklarını anlasınlar...
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Şu mesaja sadece mention özelliği artık aktif olmadığı için sayfa formatını bozduğundan müdahale ettiğimi bildirerek başlamak istedim...

Kaza haberi konusu hakkında da önce mesajları silen, sonra da konuyu kaldıran kişi olarak açıklama gereği duydum. Öncelikle tabii ki geçmiş olsun ama, umarım kaza yapan kişi bu konuya üzerindeki elektriği bir nebze daha atmış olarak gelir de, aynı tavır, hareket ve hakaretlerle devam ettirmez hoş olmayan tutumunu.
    MotorKafa ve inzell bunu beğendiler.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu mesaja sadece mention özelliği artık aktif olmadığı için sayfa formatını bozduğundan müdahale ettiğimi bildirerek başlamak istedim...

Kaza haberi konusu hakkında da önce mesajları silen, sonra da konuyu kaldıran kişi olarak açıklama gereği duydum. Öncelikle tabii ki geçmiş olsun ama, umarım kaza yapan kişi bu konuya üzerindeki elektriği bir nebze daha atmış olarak gelir de, aynı tavır, hareket ve hakaretlerle devam ettirmez hoş olmayan tutumunu.
    Katılıyorum kesinlikle. Ben ortalık karışmasın diye silinen mesajla ilgili detay vermek istemedim

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    noluyor bakim orda?
    kim kime ne demiş?
    fiskos fiskos fiskos

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ayaklı gazete com
    fısıltı gazetesi com
    güzin abla com
    haydar dümen com

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun demedim diye tehdit etmiş eleman beni.

Yalnız manasız yorumlar yapmayın konu içerisinde, arkadaş gelsin olayı netleştirsin.
    www.motorumla.net

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun demedim diye tehdit etmiş eleman beni.
    olur öyle şeyler, öpüşün barışın

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    şimdi iyidir inşallah geçmiş olsun .
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    carpe diem konuyu görmedi diye düşünüyorum...

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    on karakter

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Düşen kaza yapan adamın ardından oh olmuş beter olsun ibret olsun tarzı şeylere bende ayar oluyorum...kimsenin kimseye nasihat ve akıl vermesinede gerek yok...birde akıl veren 20 yaş grubundaki bebeler olunca gelde çileden çıkma...
    Yanagisawa, scooboy, htmetin ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşen kaza yapan adamın ardından oh olmuş beter olsun ibret olsun tarzı şeylere bende ayar oluyorum...kimsenin kimseye nasihat ve akıl vermesinede gerek yok...birde akıl veren 20 yaş grubundaki bebeler olunca gelde çileden çıkma...
    akıl verilirde alınırda yasla ilgisi yoktur hanımca Kanka ama bende olmuş olanın ardında sıcağı sıcagına konusulmasını sevmiyorum adamın canı yanmış zaten aldıysa dersi almıştır bizim orda güzel laf var "Sokma akıldan, insan akıl olmaz." diye :D kazaya yapan arkadaşa cok cok gecmiş olsun allah tekrarını yaşatmasın...
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çıkıyor bazen böyle dengesizler, kaza yapana oh olsun - ölene geberdi gitti diyene ne denilebilir ki?! Düşmanın bile olsa ölen-yaralanan insansa arkasından kötü konuşmak insanlığa sığmaz hele hele bir Türk'e hayatta yakışmaz!
    Yanagisawa bunu beğendi.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

jimpam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hangi atamız bilmiyorum ama, biri şey demiş uygun örn. olur diye söylüyorum;

akıl yaşta değil baştadır...

bilgilerinize.
    ...

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Doğru söze ne hacet efenim

Motosikleti
    Alıntı jimpam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi atamız bilmiyorum ama, biri şey demiş uygun örn. olur diye söylüyorum;

akıl yaşta değil baştadır...

bilgilerinize.

baştadır da 20 yaşında super sportu yolda görüp ağzı sulanarak bakan ergen bebelerden bahsediyorum...efendileride var burda artistitik patinaj yapanıda var...yazmış olmak için saçmalayan gençlerden bahsediyorum..daha ss selesinie oturmuşluğu olmayan adam yazmasın arkadaş...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    o tiplerin iki cinsi çok tehlikeli: birincisi sen ne söylerse söyle bildiğini okuyor, atın ölümü arpadan olsun gibi saçma sapan laflar söylüyor, ben apaçi gibi devam ederim diyorlar. diğerleri ise saldırgan oluyor, sidik yarışına giriyor, zararsız olanlar sadece yazıyor, çünkü foruma yazmak istiyor
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosikleti
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o tiplerin iki cinsi çok tehlikeli: birincisi sen ne söylerse söyle bildiğini okuyor, atın ölümü arpadan olsun gibi saçma sapan laflar söylüyor, ben apaçi gibi devam ederim diyorlar. diğerleri ise saldırgan oluyor, sidik yarışına giriyor, zararsız olanlar sadece yazıyor, çünkü foruma yazmak istiyor
    ben olaya daha analitik bakıyorum...düşenin başına hal gelenin anası babası var çoluğu çocuğu var...yazdığın şeyleri kazazedenin ailesinin eşinin dostunun yüzüne söylemeyeceksen yazma...git cenazseine (örneğin) babasına de atın ölümü arpadan..bunu asl ayapamayacaksan hiç yazma dimi...

bu kazazede yarın o olur ben yine bak sen bunu yazmıştın dingil bile demem onada aynı taziyemi bildiririm yani..

can yanmış ortada acı var keder var belkide engelli kalacak nolacağımız belli değil şu hayatta...ha bende bir kaç kez kızıp yazmışım eski mesajlarımı hatırlıyorum ama pişman oldum diyebilirim...

carpe diem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR Fireblade
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beşiktaş Barbaros Bulvarında SS motoruyla kaza geçiren carpe diem nickli arkadaş taburcu olmuş.
    Kendisine tekrar geçmiş olsun.
    Fakat kaza haberi ile ilgili konu altında bi ton tartışma yaşandı.
    Kimisi gazlamıştır dedi, kimisi de kedi köpek çıkmıştır önüne vs. dedi.
    carpe diem tarafından kaza konusuna yorum gelmiş (ben de maillerimi kontrol ederken gördüm).
    Ancak kaza hakkındaki olumsuz düşüncelerini belirten arkadaşlara üstü kapalı tehditler içeren bir mesaj olduğundan olsa gerek konu kilitlendi.
    Yani diyeceğim o ki; kaza neden oldu nasıl oldu açıklar mısın hocam ?
    Hem olaydan ders çıkaralım kazaya dair, hemde birbirini yiyen bu insanlar, haklı yada haksız olduklarını anlasınlar...
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    carpe diem konuyu görmedi diye düşünüyorum...
    Öncelikle teşekkürler. Evet konuyu çok ama çok geç gördüm. Uzunca bir süre uzak kaldım forumdan. Gerek sağlık durumum, geçirmiş olduğum kazanın etkileri gerekse uzunca bir süre kaza ile ilgili muhabbetler duymamak için, sonrasında da hayat mücadelesi çalışma koşuşturmaca.

Bu kadar süre geçmesine rağmen kazayı nasıl yaptığımı hatırlamıyorum, geçirmiş olduğum tramva'dan dolayı. Ama ben bunu tek bir sebebe bağlıyorum. O gün çok yorgun ve uykusuzdum. Kimsenin aklında da soru işareti kalmasın alkollü de değildim.

Kaza sonucunda 4 Kaburgam kırıldı. Darbeden dolayı Akciğerim söndü. Dalağım ve Böbreğim zedelendi. Sağ kolumda, dizimde asfalt yanıkları vardı ve ödem oluşmuştu. Hastaneye kaldırıldığım günün akşamı akciğerime almış olduğum darbeden dolayı nefes alıp vermede sıkıntı çektiğim için Samatya Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Servisine sevk edildim. 3 gün Yoğun Bakımda tedavi gördüm. 3 günün sonrasında yoğun bakımdan çıkartıldım ve cerrahi bölümde tedavim devam etti. Toplamda bir hafta Samatya Devlet Hastanesinde tedavi gördükten sonra tekrar Taksim İlkyardım'a sevk edildim. Geriye kalan tedavi süreci burada devam etti. Toplam 1 ay hastanede müşaade altında tutuldum.

Çok şükür şimdi iyiyim. İşimdeyim, gücümdeyim. Hiç bir sağlık problemim ve sıkıntım kalmadı. Allah kimseye ama hiç kimseye yaşatmasın. İnanın sizin için değil, yanınızda yakınınızda başınızda bekleyenler için çok ama çok zor.

Kendimden pay biçiyorum. Herhangi bir yerde bir motosiklet kazası vs gördüğümde o kişiyi hiç tanımadığım ve görmediğim halde içim acıyor ve sızlıyorsa. Oh iyi olmuş kesin şöyle yapmıştır demiyorsam...

Benim kızdığım nokta ise şu ; insanlar beni tanımadan, benimle ilgili bilgi ve fikir sahibi olmadan nasıl olur da hakkımda ileri geri konuşurlar. Bu herşeyden önce çok ayıp ve yakışık almayacak bir durum. Biri kalkmış diyor ki, kız arkadaşına hava atmıştır. Öteki demiş ki teker yapmıştır. Kimisi de gazlamıştır. Emin olsun herkes bunların hiç birisini yapmadım. Yapmış olsam dahi kimseyi alakadar etmez. Ama tanımadığınız insanlar hakkında " bunların hepsi böyle, plakası bile altta gözükmüyor, caddebostan starbucks ın önünden gazlayıp gidiyorlar uyuz oluyorum, oh iyi olmuş " gibi yorumlar. Ne motosiklet kullanıcısına ne motosiklet.net üyesine ne de insanlığa yakışmaz.

Benim kaza ile ilgili üzerimde bir elektrik olmadı ayrıca, o elektriği bilip bilmeden, tanımadığı halde insanlar hakkında ileri geri konuşan üyeler sebep olmuştur.

Herkese kazasız, belasız sürüşler olsun. Tekeriniz düz bassın, üstünüz başınız asfalt yüzü görmesin.
    Ben hayatımı her seferinde ÇEYREK MİL yaşarım...
    Drift Religion

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun tekrar hocam. Genel sağlık durumunuzun iyi olmasına sevindim.
    carpe diem bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)