Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lanet olsun bu servise

Motovento
    REKLAM ALANI
    ossiaa4560 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    arkadaşlar öncelikle tüm motosiklet.net ailesini selamlarım.. bir kaç gün önce sele yırtılması adlı bir konu açmıştım 125 kt motosikletimin koltuğunun alt kısmı biraz yırtılmıştı Avcılarda Mondialin Atılgan's adlı servisine gittim yırtık kısmını gösterdim benden kaynaklanan birşey değil.. yanlış montaj dolayısıyla grenaj , koltuğun alt kısmını sürtünme dolayısıyla yırttı.. servisteki ustaya gösterdim benim yapacağım iş değil dedi resmen ilgilenmedi ben ne yapayım şimdi sinir küpü oldum yaa isyan edicem.. Garanti diye birşey var iki aylık motor daha 249 km de
    Farımda Hep Açık Yolum da...

34 AG 9914

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

fabrikaya haber sal

Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    öyle yapacağım adam resmen yırtık kısmı kıvırıp arkaya attı bişey olmaz dercesine bakmadı bile ''yapacağım bişey yok'' dedi nasıl bi iş yaa şikayet edicem zaten..

34 AG 9914

en iyi ihtimalle seleni değiştirirler. en kötü ihtimaller ise o servislerde adamı katil eder.
    ossiaa4560 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    bakalım allahtan ümit kesilmez :D

34 AG 9914

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    fabrikaya haber ver servisin ilgisizliğini şikayet et..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ossiaa4560 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garanti diye birşey var
    Emin misin?
    abana1903 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    eminim kendi hatamdan kaynaklanmış olsaydı garanti tabi olmazdı ama bu bir montaj hatası grenaj çok yukarıda o yüzden sürtündüğünden vede yük olduğundan yırtıldı zaten.

34 AG 9914

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Fabrikadan da sana hayır gelmez benden demesi.Servisler fabrikadan yüz bularak böyle davranıyorlar zaten.
    ANGARAJ

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    mondialin sitesine mail at ilgilenirler

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    oo mondial in sahibi hemen gelir ilgilenir sen hiç tasa etme kendine
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bu kadar takıntılı olmaya gerek yok, çin malı değil mi sonuçta ? altı ay sonra üzeri de yırtılır, dikişleri atar, rengi solar falan o zaman alırsınız yenisini. riallide 125kt selesi 53 lira. Garantiden değiştirmeleri malesef mümkün değil. Servisle, mondial merkezle muhattap olduğunla kalıyosun. Benim de hatalı montajdan motorumun grenajı kırıldı daha aldığımın ilk gününde, garanti raporu bile tutturdum sözde parça gelecekti ama parça gelmeden o işle ilgilenen servis kapattı gitti dükkanı hiç haber vermeden.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Motorsiklet garantisi pek işe yaramıyor sonuçta paralı yani :S
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    O parçayı vermeyen servise aynen şunları de, sen bu ürünü değişmezsen;

1-İnternette herkeze senin berbat bir servisci veya satıcı olduğunu yazacağım. Kimse gelip buradan motor almıyacak veya bakım yaptırmayacak.
    2-Bakımlarımı artık başka mondial bayisinde yaptıracağım bakım parası onlara gider.
    3-Mondial firmasına yaptıklarınızı aynen bildireceğim gerekirse fabrikadan sizin servisliğinizi iptal ettirmeleri için gereken herşeyi yapacağım.

Alınteri ile alınmış sorunlu motorun sahtekarlıkla ört bas edilmesinin sonu o servisçinin servis işine son vermektir ki başka insanlar kazıklanmasın.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Mondial şirketi kapatır da o seleyi yaptırmaz gibi geliyor bana.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

Motosikleti
    sym gts 250
    böyle iş mi olur ya geçmiş olsun.illa motoru mondialın merkezi olan aydın nazilliye kadar götürüp basın mensupları eşliğinde yakmakmı gerekiyor.böyle şeyler fazlasıyla mide bulandırıyor. güzel bir mail yaz sen sorununu servisin ilgisizliğini bu forumda yazını vs linkini vererek yaz. adamlarda satamama gibi sorun yok inş yardım ederler

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tüketici Hakları Hakem Heyetine başvurun. Sonuç alacaksınız geç meç ama alacaksınız.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Öncelikle çoğunuzda çin malı dediğimiz motosikletleri kullanmadan ön yargıyla yaklaşmak alışkanlık olmuş.6 yıl yüzlük cup kullandım ve 20 binde sattım.hala yepyeni ve sorunsuzdu.ve yine mondial aldım.param ona yetti yoksa mondialle bi ortaklığım veya başka bi bağım yok.servislerinin çoğu beş para etmez o yüzden bakımlarını kendim yapıyorum.ama servisle ilk sorun yaşadığım gün sitesine mail attım ve derdimi anlattım.servisin ne kadar ilgisiz ve baştan salma çalıştığını da ispatladım.sonuç şu an o zatı muhterem artık mondial servisi değil.bana göre mondial hepsi olmasada çoğu modelinde bayağı ilerde şu an.özellikle cup modellerinde.ama hayatında ucuz diye ilk kez motora binipte 1 yıl dolmadan motoru dağıtan adamda hiç kusura bakmasın markası ne olursa olsun ona dayanmaz.benim tercihim neden yine mondial oldu.tipi çok iyi yamaha ve hondaya nazaran.yakıt düşük,onda olan tekerlekler honda ve yamahada da var aynı marka,125 cc lik motora da 4500 - 5000 vermek hiç içimdende gelmedi işin doğrusu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)