Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Çekim için kamera tavsiyesi?? Gopro nasıl ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Yaşlandıkça hafızamın bana oynadığı oyunlar artmaya başladı, herşeyi unutur oldum. (B12 eksikliğimi var acaba)... Motosiklet üzerinde yaşadığım anları kaydederek hafızamın bu oyunlarını bozmak istiyorum...

Motosikletle giderken çekim yapmak üzere kamera araştırmasındayım.. Her tür marka/model ve/veya öneriye açık bir şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum.. Gopro kamera kullananlar var mı acaba? motosiklet kullanırken kullanım pratikliği nasıl? Cevaplarınız için teşekkürler..
    (Not: Benzer konuyu forumda ben bulamadım.)
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RobinsonCrusoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşlandıkça hafızamın bana oynadığı oyunlar artmaya başladı, herşeyi unutur oldum. (B12 eksikliğimi var acaba)... Motosiklet üzerinde yaşadığım anları kaydederek hafızamın bu oyunlarını bozmak istiyorum...

Motosikletle giderken çekim yapmak üzere kamera araştırmasındayım.. Her tür marka/model ve/veya öneriye açık bir şekilde tavsiyelerinizi bekliyorum.. Gopro kamera kullananlar var mı acaba? motosiklet kullanırken kullanım pratikliği nasıl? Cevaplarınız için teşekkürler..
    (Not: Benzer konuyu forumda ben bulamadım.)

+1 takipteyim
    karapara bunu beğendi.

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Gittigidiyorda uygun fiyata var, bende aldım çekim fena değil...(Mini Kamera diye ararsan, karşına çıkıyor)

http://www.youtube.com/watch?v=HxZsckWZOAQ
    karapara bunu beğendi.
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Bildiğim kadarıyla GoPro bu olayın en üst düzey markalarından biri. İnternet üzerinde GoPro ile kaydedilmiş yüzlerce kaliteli motosiklet videosu bulabilirsiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Aklınıza gelecek ne kadar ucuz kamera türü varsa her çeşidini kullandım,ucuz etin yahnisi ancak tava kokutmaya yarıyor.Onlara verdiğim parayı geç,montajıyla ıvırı zıvırıyla uğraştığım zamana yazık
    Sonunda Drift HD 170-1080p aldım.
    Benim kanaatim, diğer benzerlerinden çok daha iyi olduğu yönünde.Youtube üzerinde karşılaştırma görüntüleri de bulabilirsin.
    Esprow.com dan da muadil bataryalarını yedek olarak aldım bir günde 5-6 saat çekim yaptığım oluyor.
    karapara ve makseli bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklınıza gelecek ne kadar ucuz kamera türü varsa her çeşidini kullandım,ucuz etin yahnisi ancak tava kokutmaya yarıyor.Onlara verdiğim parayı geç,montajıyla ıvırı zıvırıyla uğraştığım zamana yazık
    Sonunda Drift HD 170-1080p aldım.
    Benim kanaatim, diğer benzerlerinden çok daha iyi olduğu yönünde.Youtube üzerinde karşılaştırma görüntüleri de bulabilirsin.
    Esprow.com dan da muadil bataryalarını yedek olarak aldım bir günde 5-6 saat çekim yaptığım oluyor.
    Drift'in vakumlu tutucakları gopro kadar işlevselmi? ayrıca TR de fiyatı ne kadar? bilgi verirseniz sevinirim

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    benim şu an kullandığım kamera on numara
    üstünde yazan ismi extreme cam full hd
    youtube da yanlış olmasın crocolis diye geçiyor bi incele go pro ya yakın görüntü kalitesi ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

akşam video da ekleyebilirim
    karapara bunu beğendi.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    go pro en iyisi.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Şunları eklerken ve överken Bir zahmet sitesi varsa linkini yada fiyatını yazar mısınız ?
    Belkim bizde alırızda güzel anlarımızı paylaşırız. Ne dersiniz hoş olmaz mı
    şimdiden teşekkür ederim.
    karapara bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

merkezkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    gündüz çekimi için gopro mükemmel ama gece çekimlerinde ise contour HD nin daha başarılı olduğunu söyleyebilirim. 2 kamerada aşağıdaki çekimleri apan arkadaşımda var. kendi yorumları bu şekilde.

TATLIHIZ, ferdinandd, audioslave ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    Ride it like you stole it!

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Aga adamlar HD kamera satıyor anahtarlık şeklinde üstelik 720 x 480 ve 30 fps kalitede renkli Fiyatı da sadece 32 tl. Ben fotoğrafçı ve kameramanım gayet iyi görüntü kalitesi fiyatı ve özellikleri.

http://www.indirimplus.com/174383--a...d-video-kamera
    karapara bunu beğendi.
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim şu an kullandığım kamera on numara
    üstünde yazan ismi extreme cam full hd
    youtube da yanlış olmasın crocolis diye geçiyor bi incele go pro ya yakın görüntü kalitesi ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

akşam video da ekleyebilirim
    Video ekleminizi bekliyoruz...

Cevap yazan ve/veya yazacak arkadaşlara teşekkürler...
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı merkezkale adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gündüz çekimi için gopro mükemmel ama gece çekimlerinde ise contour HD nin daha başarılı olduğunu söyleyebilirim. 2 kamerada aşağıdaki çekimleri apan arkadaşımda var. kendi yorumları bu şekilde.

Abi çekimlerini izlerken dehşete düştüm millet naapıyor yaa,hele o stadın önündeki chopper elemana minibüsün çarpması ve köprüye yaklaşırken beyaz minibüsün elemanı sağ bariyere savurması,aman allam dedim sürekli kullandığım yollar Valla savaş görüntüleri gibi geldi bana..Ama kamera çok güzel görüntü alıyor,bende düşünüyorum yolda kayıt almayı belki lazım olur.
    merkezkale ve kakare bunu beğendiler.

Dostum en çok tavsiye edilen ve kullanılan 2 ürünü adam kıyaslamış.videoda 2 marka aynı anda kullanılıyor.Drift ve Gopro...Gopro tereddütsüz fark atıyor drifte.

karapara bunu beğendi.
    Adam adamdır, olmasa da pulu; Eşek eşektir,olsada hint kumaşından çulu.[COLOR="#B22222"][/COLOR]

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    video bu arkadaşlar kendim çektim (kaska takılıyken camera)

videoda gelen o tıkır tıkır ses vakum aparatıyla bağladım kaska kamerayı düşer felan diye boyun ipiyle de vakum aparatını boynuma bağladım onun sesi
    bu da resmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:19 ----------

buda tanıtım videosu
    karapara ve yunosss bunu beğendiler.
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Go pro önde gidiyor gibi...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aga adamlar HD kamera satıyor anahtarlık şeklinde üstelik 720 x 480 ve 30 fps kalitede renkli Fiyatı da sadece 32 tl. Ben fotoğrafçı ve kameramanım gayet iyi görüntü kalitesi fiyatı ve özellikleri.

http://www.indirimplus.com/174383--a...d-video-kamera
    valla çekim kalitesi orta halliyse bu bile alınabilir...32 tl nedu ya?

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla çekim kalitesi orta halliyse bu bile alınabilir...32 tl nedu ya?
    ''Pahalı iyidir'' bir satış tekniğidir ama %98 doğrudur, %2 ise sahtekar olabilir..,Zira küçükken pazarda aynı zeytini 4'e böler farklı fiyat yazardık, en pahalı fiyatı yazdığımız biterdi hep...

Eminim bu alet kaliteli çekim yapıyor ve dayanıklı olsaydı fiyatı 32 TL olmazdı... Zira hem kaliteli hemde ebat küçük ARGE gerektirir,masraf gerektirir, maliyeti arttırır... Pahalı %98 iyidir....

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    ''Pahalı iyidir'' bir satış tekniğidir ama %98 doğrudur, %2 ise sahtekar olabilir..,Zira küçükken pazarda aynı zeytini 4'e böler farklı fiyat yazardık, en pahalı fiyatı yazdığımız biterdi hep...
    nickinle çok uyumlu bir bilgi vermişsin arkadaşım sayende birşey daha öğrenmiş oldum, sağol
    yunosss ve kakare bunu beğendiler.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900

Eminim bu alet kaliteli çekim yapıyor ve dayanıklı olsaydı fiyatı 32 TL olmazdı... Zira hem kaliteli hemde ebat küçük ARGE gerektirir,masraf gerektirir, maliyeti arttırır... Pahalı %98 iyidir....
    32 tl denemek için çok iyi bir fiyat..neye vermiyoruz ki (başka bir pazarlama tekniği)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)