Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Emniyet şeridi sayesinde hayattayım!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı Karlıyollar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bende biliyorum bunu motor alınca kesinlikle adak dilemek gerekiyor. Motora bir damla kan bende değdirmiştim.
    insan isterse bir hayır yapabilir adak adamasına felan gerek yoktur adak aslında Allah ile anlaşma gibi bir şey sen bana sunu verırsen bende sana kurban kesıcem felan bunlar dogru işler değil adak adamadanda yapabilirsin hayrını

öncelikle çok geçmiş olsun sadaka verebilirsin şükür niyetine

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Buyuk gecmıs olsun daha dikkatli olun , dururken artik aynalara bakin . Bu size cok buyuk bir tecrube kazandirmis.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Kaan geçmiş olsun kardeşim dikkat hayat kurtarır....allaha emanet ol...vallaha şimdi okudum şok oldum yav....zaten her zaman arkamızı kollamalıyız...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    Mondial 150 MC
    çok geçmiş olsun.
    "[B]Sarı[/B]"ya tutkumuz,yüreğimizde büyüttüğümüz "[B]Lacivert[/B]" sevdadandır.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Büyük geçmiş olsun, şanslı günündeymişsin.

200 km/sa ile kaza böyleymiş.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    geçmiş olsun,zamanında benimde arkamdaki araç önce sol bariyere sonra 1-2 mt önümden geçip sağ bariyerlere girmişti.2 saniye ilerde olsam benide altına alırdı sanırım...Allah'ıma bin şükür ucuz atlatmıştım...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun, şanslı günündeymişsin.

200 km/sa ile kaza böyleymiş.
    Abi hala takılmışsınız 200 km/sa hıza, Tamam 15 km/sa hızla gidiyordu dediğiniz gibi olsun. Daha konuya başka bişey yazmayacağım.

chronix arkadaşımızın yazdıgını bidaha okuyun ama

Arabanın hızı 150 Km/hz dan fazlaydı.. çünkü ben 150 Km/hz da ilerliyordum kazaya karışan araç arkamdan dengesiz bir şekilde geliyordu..orta şeritteydim sonra pat diye bir ses zaten dedim Allah'ım sana geliyorum..yani öle 80-100 Km/Hz ile olan bir hız değildi..
    2005 600F gitti... 2006 R1'e Hoşgeldin diyelim :)

Ne racing kullananlar gördüm 2.000 TL lik Arai ile kolunu koruyanlar ;)

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Çok geçmiş olsun. Yazıyı okurken üzerimden soğuk sular aktı. Böyle öküz yaratıklar yüzünden günahsız insanların hayatlarının son bulması çok acı bir olay. Malesef ülkemizin vergi kanunları sürekli güncel arttırımcı olduğu kadar trafik kanunlarında da böyle olmadıktan sonra bu olaylar yüzünden daha çoklarımızın göz yaşları akacak.
    Allah sizleri ve herkesi daha beterinden korusun inşallah.
    Fakat siz yinede nacizane görüşüm olarak bu arada bir gari BANA yardım yapmayı ihmal etmeyin derim. Eminim çok hayırlı gelecektir.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Holocaust46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hala takılmışsınız 200 km/sa hıza, Tamam 15 km/sa hızla gidiyordu dediğiniz gibi olsun. Daha konuya başka bişey yazmayacağım.
    şimdi burda unutulan birşey var..atılan video da duran bir cisme çarpan bir araç var veya arkadaşın biri 200 ile vursa şöyle filan olur demişte .. kimse BMW'nin çarptığı transporter'ın da hareket halinde olduğunu hesaba katmıyor sanırım. ki net birşey söylemek zor ama Transporter'ın da hızı 80 Km/Hz dan aşağı değil gibiydi..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

doguuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Arkadaşlar;
    Adak adamak güzeldir ama "erro" kullanıcı arkadaşımızın da dediği gibi öyle benden kan alma, bana kaza yaptırma değil! Dua olarak yapın, sadakayı önce Allah rızasını kazanmak için sonra kendi canınıza, cananınıza zarar gelmemesi için dua niyetiyle yapın. Bir atasözüdür ki, " veren el alan elden üstündür " düşüncesiyle; demek ki veren (cömert) ele Allah her zaman kapısından daha çok gönderiyor işte.
    Arkadaşım sana da geçmiş olsun, madden gücün yettiği kadar sadaka ver ama kesinlikle bol bol şükür et..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)