Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Emniyet şeridi sayesinde hayattayım!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Alıntı FIRTINA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende geçen hafta pazar agvaya gidiyordum sol şeritte ilerlerken sağ şeritteki audi önüme atladı 120 km hızla birden yavaşladım ama hafifte olsa audinin arka tamponuna vurdum onunda audininde önündeki araç yavaşlamış adam önümdeki arabayamı vurayım sola geçtim diyince bana geldiler ne yani dedim sen ona vurmıcan diye benimi öldürcen diye kapıştık anlıcanız bu memlekette araç kullanılmaz garip bir milletiz...ayna kullanma alışkanlığımız kesinlikle yok...
    Okumaya çalıştım... Noktalama işaretleri izin vermedi.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gecmis olsun,r1in frenleri nasil bosaldi acaba?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Çok geçmiş olsun..

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    büyük geçmiş olsun

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okumaya çalıştım... Noktalama işaretleri izin vermedi.
    Bende, sms'e mesaj yazmaya calisir gibi yazılan forum yazılarını bırakın anlamakta, okumakta bile zorluk çekiyorum çogu zaman. Mesajı göndermeden önce yazılanlar bir kez okunsa, sorun kalmayacak aslında.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benden kan alma dediyse işlem tamamdır...yaw adak falan anladım da kanı motora sürme, benden kan alma falan valla hiç güleceğim yoktu...
    Evet bende biliyorum bunu motor alınca kesinlikle adak dilemek gerekiyor. Motora bir damla kan bende değdirmiştim.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Geçmiş olsun demekten başka birşey gelmiyor aklıma.
    Birkaç öneri verebilirim size(tecrübe ile sabit) ancak uygulayıp uygulamamak size kalmış..
    1 Sadaka verin,
    2 her yola çıkışınızda dua edin
    3 Dikkatli ve sakin olunuz ( bu bütün sürücüler için geçerlidir. )
    Tekrardan geçmiş olsun.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

baran.ankara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    çok geçmiş olsun, maddi durumunuz el veriyorsa ufak bir kurban kesebilirsiniz

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Chronix te o sirada oradaymis onunla bulustuk dedigin kazayi anlatti vuran pejn206 galiba. Birde olay yerinden gecen cbr250r li bi arkadas onunde kaza olunca panik yapip yan yatirmis ama biseyi yokmus

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Büyük Geçmiş olsun.. Azrail 20cm ile yanından geçmiş..Benim bildiğim adak sadaka gibi şeyler elbette önemlidir kazayı belayı savuşturur ama malesef ecel tektir dakika şaşmaz

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    büyük geçmiş olsun verilmiş sadakalarınızdan biri daha eksildi aman dikkat
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Holocaust46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (1 saat önce kazanın tam saati 21:50) Capadan Ataşhire evime gitmek icin 1. köprü yoluna koyuldum. Tam mecidiyeköy girişinin orada trafik durdu gibi birşey oldu aniden. Yani o kadar anlamsız bir trafik ki aniden pat diye duruyor oncesinde 100 le falan gidiyorsunuz. Bir gariplik var dedim. O sırada emniyet şeridine gireyim dedim. Girdim Solumda bir transporterdı ve siyahtı sanırım. Emniyet şeridine gecmem ve saliselr sonra vınnn taaakk diye bir ses duydum 20 santim yanımdaki arabaya rahat 200 km hızla bir araba vurdu. Yanlışım yok ise bmw idi. Ölümle aramda 20 santim vardı yani. Arabanın rüzgarını bile hissetmiştim. Sağa kırmasam iki arac arasında.... Durdum sağa cekip hemen. İndim motordan, yolun ortasına yürüdüm. Kadınlar indi kucagında cocukla transporterdan. Arkada oturanlar falan bagırıp aglamaya başladılar. Sanırım minibüsün arkasında oturanlarda vardı. O sırada yolun ortasına 2 kişiyi yatırdılar. Bilen arkadaşlar vardır 3 hafta once R1 im frenlri boşalıp bir kaza yaşamıştım. 3 hafta sonrasında ise bu. Bu bir işaret mi bilemiyorum. Bi dahakinde bu 2 seferki kadar şanslı olabilir miyim? Hala elim ayağım titriyor. Bazen kndime diorum Hic iyi bi b..k yemiyosun diye

Arkadaşlar lütfen cok dikkatli olun, olalım...

Başımdan geçen tatsız bir olayı paylaşmak istedim.

Herkese iyi akşamlar
    Cok cok gecmis olsunda...
    200 km/h nin ne oldugunu bilmiyorsunuz sanirim...
    Öyle 200 km/h ile biryerlere carpinca ortalikta genelde birseyler kalmaz....

Ben sadece 60 km/h ile benim yol hakkimi alan araca carptigimda firildak gibi dönmüstü o arac...

200 km/h ???????

Yine cok ictim sanirim.....
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Alıntı remzi_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok cok gecmis olsunda...
    200 km/h nin ne oldugunu bilmiyorsunuz sanirim...
    Öyle 200 km/h ile biryerlere carpinca ortalikta genelde birseyler kalmaz....

Ben sadece 60 km/h ile benim yol hakkimi alan araca carptigimda firildak gibi dönmüstü o arac...

200 km/h ???????

Yine cok ictim sanirim.....

Evet R1 im var 200 ün ne demek oldugunu bilmiyorum 80 km üzerine cıkmadım bile hatta Acemiyim naparsınız.

200 ü fazla söylemiş olabilrim tabiki o korku o heyecan yada adrenalin le. ama hicte normal bir hızla gitmiyordu araba. takıldıgın nokta 200 km ise yanlış yere takılmışsın

Teşekkürler yinede takıldıgın nokta icin.

---------- Post added at 05:56 ---------- Previous post was at 05:53 ----------

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chronix te o sirada oradaymis onunla bulustuk dedigin kazayi anlatti vuran pejn206 galiba. Birde olay yerinden gecen cbr250r li bi arkadas onunde kaza olunca panik yapip yan yatirmis ama biseyi yokmus

chronix ozaman yanımdan gecti benim. cünkü birz ileride sağa cektim yere oturdum elim ayağım titriyodu. onumden gecti.
    2005 600F gitti... 2006 R1'e Hoşgeldin diyelim :)

Ne racing kullananlar gördüm 2.000 TL lik Arai ile kolunu koruyanlar ;)

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Arabanın hızı 150 Km/hz dan fazlaydı.. çünkü ben 150 Km/hz da ilerliyordum kazaya karışan araç arkamdan dengesiz bir şekilde geliyordu..orta şeritteydim sonra pat diye bir ses zaten dedim Allah'ım sana geliyorum..yani öle 80-100 Km/Hz ile olan bir hız değildi..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Kendisinde siyah ninja vardi.durup Yan yatiran cbr liya yardim etmis. Eleman iyiyim dedikten biraz sonra ayrilmis.bizim bulusma yerine bizden 5dk once gelmisti ama hala biraz sok vardi uzerinde. Kazada arabadan bi kadin firlamis disari ve tam gozunun onunde.tekrardan cok gecmis olsun. Allah bidaha boyle bi olayla karsilastirmasin

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendisinde siyah ninja vardi.durup Yan yatiran cbr liya yardim etmis. Eleman iyiyim dedikten biraz sonra ayrilmis.bizim bulusma yerine bizden 5dk once gelmisti ama hala biraz sok vardi uzerinde. Kazada arabadan bi kadin firlamis disari ve tam gozunun onunde.tekrardan cok gecmis olsun. Allah bidaha boyle bi olayla karsilastirmasin
    Ben fırlayan birini göremedim o anda ama yerde yatan 2 kişi vardı. :S cok gecmiş olsun onada.

---------- Post added at 06:10 ---------- Previous post was at 06:08 ----------

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabanın hızı 150 Km/hz dan fazlaydı.. çünkü ben 150 Km/hz da ilerliyordum kazaya karışan araç arkamdan dengesiz bir şekilde geliyordu..orta şeritteydim sonra pat diye bir ses zaten dedim Allah'ım sana geliyorum..yani öle 80-100 Km/Hz ile olan bir hız değildi..

Chronix bunu remzi_39 arkadaşımıza söyle 200 km hız öyle bi hız değilmiş. Genelde birşeyler kalmazmış ortalarda bla bla bla

cok cok gecmiş olsun sanada bu arada herkesin dedigi gibi sadakalarla hayatta kalıyoruz bazen

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı Holocaust46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben fırlayan birini göremedim o anda ama yerde yatan 2 kişi vardı. :S cok gecmiş olsun onada.

---------- Post added at 06:10 ---------- Previous post was at 06:08 ----------

Chronix bunu remzi_39 arkadaşımıza söyle 200 km hız öyle bi hız değilmiş. Genelde birşeyler kalmazmış ortalarda bla bla bla
    hocam sen OGS aracının az ilerisinde oturan kişimiydin ? hea bu arada kazaya karışan gördüğüm kadarı ile motor bloğuna kadar girmişti..
    Two Against the World

Motosikleti
    2006 R1 ;)
    http://www.focushaber.com/videogaler...yarali-v-21986
    kazanın videosu

---------- Post added at 06:17 ---------- Previous post was at 06:15 ----------

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sen OGS aracının az ilerisinde oturan kişimiydin ? hea bu arada kazaya karışan gördüğüm kadarı ile motor bloğuna kadar girmişti..

aynen, arkamda bi arac kaputu acmıştı arıza yapmıştı bende onun önüne cekmiştim. elim ayagım tıtrıyodu oanda.

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Kaza haberleri ile gidiyoruz dün zenon ve undojob ile ayrıldıktan sonra önümde bir Reanult yanlış hatırlamıyorsam içinde bir çift öpüşme azmi içindeler.. 2-3 denemeden sonra tam viraja girerken azimle öpüşmeyi başardılar tabi arabayı bariyere sürtmeyide
    Two Against the World

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Çok gelçmiş olsun ciddi kaza olmuş valla verilcek sadakanız varmış.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)