Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet trafik sigortası fiyatları hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Bursa plaka için axa 118 tl fiyat çıkardı,Anadolu sigorta 108 tl fiyat çıkardı,koç allianz 46 tl fiyat çıkardı.. arada aşırı fiyat farkı bulunmakta.İstanbul için fiyatlar çok yüksek O yüzden şehir dışından motosiklet alınca kesinlikle plakasını degiştirmiyorum.haybeye birde ruhsat parası var devlete ödeyecegimiz.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    sampo japana sorun arkadaşlar bana en uygun fiyatı o verdi
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

ZTS Hakkında (Zorunlu Trafik Sigortası)

Sevgili arkadaşlar 2 gün önce motoru üstüme aldım noterden herşey tamamlandı.
    Yalnız motorun ZTS'si devam ediyor daha 1 yıl süresi var.
    Ben motoru üstüme aldığım için yeniden ZTS yaptırmam lazım mı arkadaşlar?
    Teşekkür ederim bilgi için.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    noter satışından sonra yanlış bilmiyorsam elindeki sigorta on gün geçerli.. ama on gün dolmadan yenisini yaptırman gerek.. sigorta isme ve plaka baz alınarak yapılır..satışda isim değiştiği için onun hükmü kalmıyor... siğortan olmazsa polis ilk işlemde motorunu bağlar...
    Poyrito bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    motoru üstünüze aldınız ama ruhsatı daha alamadınız..ruhsatı almanız içinde trafik sigortnızı yaptırmanız lazımdır..yoksa ruhsatınız çıkmaz..
    siz sigortayı yapınca önceki sigorta sahibi geri kalan ginlerin parasını alacaktır..
    yani trafik sigortasınız yaptırmak zorundasınız ruhsatı almanız için
    Poyrito ve eray_uluyazı bunu beğendiler.

Cevaplar için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Hemen gidip yaptırayım sigortamı.

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Araç satışlarında aracı satın alan kişi satış işleminden sonra aldığı aracın zorunlu trafik sigortasını yaptırmak zorundadır. Satıcı (eski sahibi) isterse bir gün önce yaptırsın, el değişiminde yeni sahibi kendi adına sigorta yaptırır. Satıcı da sigorta yaptırdığı firmadan poliçe bitiş tarihine kadarki süreye kadarki primlerin kalan gün kadar ödemesini geri alır. Zorunlu trafik sigortası şahsı (Ruhsat sahibini) bağlar.
    Poyrito bunu beğendi.

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski sigorta zeyilname ile iptal edilir. Eski sahibi kalan parayı alır. Siz ise yeniden sigorta yaptırmanız gerekir.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Ayrica ruhsat elinize ulasinca mtv dairesi kaydi yapilmismi kontrol edin. Son zamnlarda boyle bi problem cikmaya basladi. 1 yildir bindigim motot maliyede hala eski sahibi adina kayitli gorundugunden vergisini odeyemedigimden satisini yapamadim. Bunun icin noterin verdigi satis sozlesmesini kesinlikle kaybetmeyin.
    Hayirli olsub.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrica ruhsat elinize ulasinca mtv dairesi kaydi yapilmismi kontrol edin. Son zamnlarda boyle bi problem cikmaya basladi. 1 yildir bindigim motot maliyede hala eski sahibi adina kayitli gorundugunden vergisini odeyemedigimden satisini yapamadim. Bunun icin noterin verdigi satis sozlesmesini kesinlikle kaybetmeyin.
    Hayirli olsub.
    arkadaşlar buna benzer çok sorunla karşılaştım.. noter şatışını aracı saattıktan on sene bile geçse saklayın.. adıma gözüken arabalar vergi borçları adıma gelen cezalar ve benzerleri..aslında bunun için ayrı bir konu açmak lazım ama uygun bir zamanda açıp detaylı anlatırım....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150

Motosiklet trafik sigortası fiyatları hakkında

Arkadaşlar bu konuyla ilgili piyasada bir hayli farklı fiyatlar var.Geçen sene axa firmasına 45 tl ye yaptırdığım sigortayı bu sene yine axa firmasına başka bir acenta kanalıyla 202 tl ye yaptırdım.Fakat geçen sene trafik sigortasını yaptırdığım firma telefonlarını tanımadığım için açmamama rağmen ısrarla arayınca 6.aramalarında anca açtım.İyi ki de açmışım benim başka bir yere 202 tl ye yaptırdığımı sistemlerinden görünce aramışlar allianz sigortadan 85 tl ye iki taksit sigorta yaptırabileceğimi ve diğer sigortayıda iptal edeceğimi söyleyince çok sevindim.Hemen 85 tl ye sigortayı yaptırıp diğerini iptal ettirdim.Eğer sigorta bitiş süreniz yakınsa özelden msj yazarsanız firma bilgilerini verebilirim.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Peki güvenli olduğundan nerden emin oldunuz sigorta kaza anında tüm masrafları karşılamakla yükümlü ama bu işten çok rahat sıyrılabilirler bunun için bazıları sigortanın en pahalısını yaptırır ve anladığım kadarıyla bu iş sadece telefon üzerinden olmuş.İNŞALLAH düzgün bir şirkettir başınız ağrımaz tekeriniz düz bassın...

"Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    aynısı bende de oldu 210 tl cıkardı axa sordum nasıl olur bu kadar tutar geçen yıl 40 lira olan poliçe bu sene 210 tl dedikleri kaza tutanakları cok olmuş sigorta şirketleri fiyatları yükseltmiş bende arayışa girdim allianz 168 lira yapı kredi 198 lira hdı 145 lira en son motorumu aldığım yeri aradım anlattım onlarda doğru dediler yükseltdiler en iyi fiyatı halk sigorta yapıyor hemen aradım fiyat aldım 108 tl cezaya girdi cezalı 114 tl yaptırdım

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı babaduru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki güvenli olduğundan nerden emin oldunuz sigorta kaza anında tüm masrafları karşılamakla yükümlü ama bu işten çok rahat sıyrılabilirler bunun için bazıları sigortanın en pahalısını yaptırır ve anladığım kadarıyla bu iş sadece telefon üzerinden olmuş.İNŞALLAH düzgün bir şirkettir başınız ağrımaz tekeriniz düz bassın...

Benim sigorta yaptırdığım şirketin portföyü baya geniş olduğu için sigorta şirketlerinden en düşük fiyatları alabiliyorlar.Dediğim gibi zaten geçen senede aynı yere sigortayı yaptırmıştım.Güvensizlik söz konusu olamaz.

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Yücel abi bana özelden atarmısın acente adresini

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı mert136 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yücel abi bana özelden atarmısın acente adresini
    Özeldende yazdım ama burdanda sigorta şirketinin linkini veriyim.

www.gucelsigorta.net

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Teşekkür ederim.Saolun

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    her şehirde başka uygulama var istanbulda 100 tl olan değer başka şehirde aynı araç 40 tl diyecek başka bişe yok...

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    sigorta fiyatları aynı cc motor için bile illere ve ruhsat sahibinin yaşına göre çok farklılık gösteriyor
    ben ankarada 181liraya sigortamı yaptırmıştım arabanın sigortası bile 200lira civarı tutuyor , fiyat yüksek geldi ama biraz baktım yakın zamanda sigorta yaptıran herkes bu civarda paralar ödemiş
    sonra Yücel bey allianzın uygun sigorta yaptıgını söyledi, önce ankaradaki allianzlara sormak ve sonra duruma göre Yücel beyden bilgileri almak niyetindeydim. yakınımdaki allianzı aradım 91lira fiyat verdi hemen kalktım gittim belgeleri verdim ekrana girdi 140lira dedi, neden dedim o da tam bir açıklama yapamadı ama hangi allianza gitseniz bu fiyatla karşılaşırsınız dedi
    bunun üzerine Yücel beyle iletişime geçip bilgileri aldım, güçel sigortayı aradım çok ilgililer 91liraya sigortamı yaptılar bugunde poliçem elime ulaştı ve önceki sigortamı 13liralık bir kesintiyle iptal ettirdim
    çokta güzel oldu , burdan Yücel beye bilgiyi paylaştıgı için , Güçel sigortaya ilgisi için tekrar teşekkür ediyorum

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı RiDeR_2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sigorta fiyatları aynı cc motor için bile illere ve ruhsat sahibinin yaşına göre çok farklılık gösteriyor
    ben ankarada 181liraya sigortamı yaptırmıştım arabanın sigortası bile 200lira civarı tutuyor , fiyat yüksek geldi ama biraz baktım yakın zamanda sigorta yaptıran herkes bu civarda paralar ödemiş
    sonra Yücel bey allianzın uygun sigorta yaptıgını söyledi, önce ankaradaki allianzlara sormak ve sonra duruma göre Yücel beyden bilgileri almak niyetindeydim. yakınımdaki allianzı aradım 91lira fiyat verdi hemen kalktım gittim belgeleri verdim ekrana girdi 140lira dedi, neden dedim o da tam bir açıklama yapamadı ama hangi allianza gitseniz bu fiyatla karşılaşırsınız dedi
    bunun üzerine Yücel beyle iletişime geçip bilgileri aldım, güçel sigortayı aradım çok ilgililer 91liraya sigortamı yaptılar bugunde poliçem elime ulaştı ve önceki sigortamı 13liralık bir kesintiyle iptal ettirdim
    çokta güzel oldu , burdan Yücel beye bilgiyi paylaştıgı için , Güçel sigortaya ilgisi için tekrar teşekkür ediyorum

Ne demek dostum rica ederim.Dediğin gibi sigorta şirketindeki bayan o kadar ilgili ki fiyatıda uygun olunca insan ister istemez tavsiye ediyor.MT den şimdiye kadar 4 arkadaş bu sigorta şirketine sigorta yaptırdı.İlgi alaka ve fiyatlardan hepsi memnun kalmış.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)