Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet trafik sigortası fiyatları hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 HONDA CBR 600F
    motoruna ve modeline göre değişiyor ve senin yaşına göre ben aralıkta axa dan 118 liraya yaptırdım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    illere görede değişiyor fiyatlar

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200

Trafik Sigortası fiyat?

Merhaba arkadaşlar.
    Ocak ayında İstanbul'dan Çanakkale'ye tayin oldum. O dönem kış ayları olduğundan motorumu babaevinde bıraktım Çanakkale'de arabamı kullanıyorum. Haziran ayında gidip motorumu getireceğim. Motorun ruhsatıda yanımda olmadığından takip edemedim ama bugün (02.04.2012) tarihi itibarı ile trafik sigortamın süresi dolmuş, Anadolu sigortadan arkadaş aradı ve durumu anlattı. 2008 model SYM Joyride 200 için önce 96 tl fiyat çıkarttı. Söylediğine göre %15 hasarsızlık indirimi dahilmiş fiyata. Bende okey dedim yarın EFT yapayım yenileyelim poliçeyi diye. IBAN falan aldım. 15 dk sonra tekrar aradı ve 96 tl lik fiyatı cumartesi hesaplamıştık şimdi bilgilerimi giriyorum 144 tl çıkıyor dedi. Ben sebebini sorduğumda o da anlayamadı, Nisan ayı itibarı ile fiyatlarda artış olabileceğini söyledi. Bende şu an için işlemi durdurdum.

Sizlerden yakın zamanda trafik sigortası yaptıran oldu mu? Yaklaşık aynı cc ve model yılı için ne kadar fiyat çıkıyor bilgisi olan var mı?

İyi forumlar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Trafik sigortasında aracın markası ya da modeli fiyatı etkilemiyor. Ama kişiye göre (araç sahibi) değişebiliyor. Aynı şehirde aynı motoru farkı kişiler sigorta yaptırınca yarı yarıya bile fark çıkabiliyor. Yani böyle karşılaştırma sağlıksız olur. En iyisi sigortam.net 'ten fiyat almanız. Onlar bir çok şirketle çalıştığı için en uygun fiyatı yakalamak daha olası oluyor. Yalnız motosiklet sigortasında online verilen fiyat en düşüğü olmayabiliyor, telefonla teklif almak daha iyi olur.

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    2011 yılı içinde otomobille yaptığım bir kazam var. 8/8 suçluydum. Bu etkili olabilir mi fiyatta?

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    trafik sigortası kullanan kişiye göre belirleniyor son zamanlarda.aracın cinsi gücü yaşı ile bir ilgisi yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------

Alıntı gokayugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 yılı içinde otomobille yaptığım bir kazam var. 8/8 suçluydum. Bu etkili olabilir mi fiyatta?
    işte bu sizi potansiyel kaza yapacak kişi konumuna sokuyor ve tramer ona göre fiyat veriyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

onursakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250
    ben ekimde hyosung gt250 için yaptırmıştım 135 tl tuttu. daha önceden hiç kazam, cezam yok. ama arabayla. a2yi yeni almıştım. bişey değişir mi bilmiyorum.

yaqizak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni seyhan 125
    slm geçen hafta yaptırdım ben 2003 kanuni seyhan 125cc 58.00 tl

Merhaba, http://www.motosiklet.net/forum/moto...hafliklar.html başlığında paylaştım.

Honda PCX 125i 42,17 TL

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Ben nerde yanlışlık yaptım kafayı yiycem. Başka bir arkadaşta 2 gün önce 400 cc Burgman 2009 61,00 tl. yaptırmış

yaqizak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni seyhan 125
    benim kuzen kawasaki 2005 600 cc chopper e 62.00 tl ye yaptırdı 1ay önce

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    şehire göre degişiyor bnm eski motor 125 cc 2005 modeldi alan arkadaş 130 tl ye sigortaladı 34 plaka ..yeni motorum sıfır 150 cc 42 tl 41 plaka ,3 katı fark var ,istanbullu olmak ayrıcalık bunuda köküne kadar hissettiriyolar
    scorpions_59 bunu beğendi.
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 gündür 2011 model sıfır aldığım motrun sigortası ile boğuşuyorum.. Aldığım firma poliçeme ruhsatım çıkınca plakamı işletmemiş(zeil diyorlar). Onun için yeniletme yapamadım.

geçen hafta fiyat aldım yaptıramddım problemden dolayı. ama bugün aldığım fiyatlar gerçekten beni şoke etti!

motor cbr 125

Geçe hafta Axa 127 bugün 217 tl fiyat veiryor

Anadolu geçen hafta 91 bu hafta 165 tl veiryor

Mart ayı başıyla beraber ipini koparmış gözüküyor sigorta şirketleri

Alıntı Tekir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, http://www.motosiklet.net/forum/moto...hafliklar.html başlığında paylaştım.

Honda PCX 125i 42,17 TL
    [MENTION=48628]GP500-1st[/MENTION] zeyil benim de yaptırmak gerekiyor sanırım. 34 YK olarak girilmiş plaka yeni kayıt anlamında.

Bir de verdiğim linkteki konuyu yeni açtım, ilgilenenler olursa çok memnun olacağım.

tahser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni seyhan 125t
    2. ayın 6 sında yaptırdım ben kanuni seyhan 125t 34 plaka eski plaka. 120 tl tuttu. şehirden şehirede değişiyodu. sakarya için fiyat 56 tlydi. ama bi artış olmuş yılbaşından sonra. yılbaşıdnan önce ist plakalı sigorta için 80 tl gibi bi rakam isteniyomuş
    kask takmamakla mertlik olmaz... ben şukadar iyi motor kullanırımlada mertlik olmaz. tek yanlışınız karşı tarafın hatasıysa kurtuluşunuz yoktur...

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    istanbul ankara izmir gibi büyük şehirler
    genç yaşta olmak
    cc si
    kaza yapmak
    birde bayan olmak fiyatı artırıyor diye biliyorum

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    şubatta 150 zatı 74tlye yaptırdım. anadolu sigorta.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    34 plaka olması doğrudan %75 zam nedeni

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    85.94 TL ye Grupamadan yaptırdım sigortam.net aracılığı ile. Rekor 201 TL teklifle AXA dan geldi. Anadolu 144 Hür sigorta 143 TL fiyat verdi.

motodriftt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    kardeş boş zamanında bir sigortacıya git yaptır çık hangi sigorta olduqu farketmez ben lifan discovery 150cc 2010 model 65tl yaptırdm

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)