Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu motor için düşünceler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Bence Hiç bi sorun olmaz hatta tam tersine gerçekde olması gereken kilometrede yazmış
    Bakıyosun adamda 2006 ninja 250r var Ama kilometresi 40.000 deyken 11.000 düşürmüş ee neymiş daha 11 de Bu gibi yani adama helal olsun demekki gerçek km yazmış dürüst bir satıcı
    Türk insanı az kullanulmuş az km de ucuz motor aradığı için herkez km düşürüyor
    Bilmem anlata bildimmi
    overcloud bunu beğendi.
    Sado

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Hiç bi sorun olmaz hatta tam tersine gerçekde olması gereken kilometrede yazmış
    Bakıyosun adamda 2006 ninja 250r var Ama kilometresi 40.000 deyken 11.000 düşürmüş ee neymiş daha 11 de Bu gibi yani adama helal olsun demekki gerçek km yazmış dürüst bir satıcı
    Türk insanı az kullanulmuş az km de ucuz motor aradığı için herkez km düşürüyor
    Bilmem anlata bildimmi
    düşürenlerde haklı bi yerde adam gezmeye korkar oluyor ya bu motor 50.000km olursa kimsecikler almaz veya hiç yoka gider türkiyede coğu şeyde olduğu gibi bu konudada büyük yanlışlar var.
    overcloud bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    O motor daha kaç 30000 gider,satıcıda dürüst.Ben olsam gidip alıp gelmiştim:D.(tabi gidip görüncede aynı fikirlere sahipsem:D)
    overcloud bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    istersen arkadaşımda 32 binde aynı model aynı renk olanı var ama arka disk oluk oluk olmuş,tık tık tık tık sibop sesleri geliyor,enjektörlerde bi sıkıntı var henüz çözemedik,boya desen ohoo =) 7500 son fiyat. bence bu motor ilanda yazıldığı gibiyse düşünmeden alınır.
    overcloud bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Arkadaşlar motor bana ait.

Yorum yapan herkes için teşekkür ederim

Eskiden hep merak ederdim 7bin'deki motor ile 30bin'deki motorlar arasında nasıl bir fark oluyor diye.

Düzgün kullanılıyorsa fark olmuyormuş. Bunu kendi motorumda gördüm. Kaldı ki çevremde motoru 70 - 80binlerde olan bir çok arkadaşım var.

150'lik vespa ile 55bin km'de uzun yola çıkan arkadaşım var.

Açıkçası km'sini artık pek önemsemiyorum. Hatta bir ara 50 - 60bin'i kendime hedef koymuştum ki bu sezon motor satılmazsa 50bin benim için zor bir hedef değil.

Ancak artık daha işlevsel bir motora ihtiyacım var. Çukurlara girip çıktığımda üzülmeyeceğim, eşya taşırken zorluk çekmeyeceğim, asfalt olmayan yerlerde hendek geçerken "buarada altını vurur - farklı bir yerden dolaşmalıyım" diye iki kere düşünmemi gerektirmeyecek bir model almak istiyorum.

Ama gelin görünkü alacağım bir enduro'nun frenleri - yol tutuşu ve virajı bu motor kadar başarılı olacak mı şüpheliyim. Her ne kadar satma konusunda git - gel yaşasamda artık ninja'dan başka bir motor daha tecrübe etmem gerektiğini düşünmekteyim.

2 tekere farklı bir açıdan bakabilmek için endruo almayı istiyorum.

Şunu da gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki, alacğaım bir sonraki motorda mutlu olamazsam tekrar düşünmeden ninja alırım. Bu model ile aramda öyle bir gönül bağı var yani

Selamlar,

Bulut.
    HaydarBıçak ve acun0 bunu beğendiler.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Dostum bende bloguna baktım,yazdıklarını filan okudum.Sonra dedim ki bu adam ninjayı ne yapıyor,bu adamın enduro alması lazım:D
    overcloud bunu beğendi.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    millet olarak km olayına takılmamızın tek nedeni yine millet olarak mal kıymeti bilmiyor olmamız... motorun bir yağını bile değiştirmekten aciz adamlar var 30-40 lirayı kar bilip milyarlık motoru bitiriyorlar.. yoksa gerektiği gibi bakıldığında üç haneli km'leri çok rahat gören motosikletler görmüşüzdür hepimiz
    Ninja

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet olarak km olayına takılmamızın tek nedeni yine millet olarak mal kıymeti bilmiyor olmamız... motorun bir yağını bile değiştirmekten aciz adamlar var 30-40 lirayı kar bilip milyarlık motoru bitiriyorlar.. yoksa gerektiği gibi bakıldığında üç haneli km'leri çok rahat gören motosikletler görmüşüzdür hepimiz
    motor motucudan alınır düşüncesindeyim. adama soruyosun rodaj yaptın mı? evet abi biz hep bakım yaptırıyorz diyor. Motorun durumu nasıl? diyorsun çok iyi abi 2 kişi 200 yapıyoruz diyor.

onun için motorculuğu bilen birinden alınan motorla 3 haneli kilometreler çok rahat görülür ama bu devirde kimseye güvenemiyorsun. Şansıma temiz bir motor buldum en yakın zamanda motoru görmeye gidicem
    İkincilik kaybedenler içindir...

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    synur temiz bi rt lazım bana onun için sordum km saati sağlam arkaya adam oturunca çamurluğu tekere sürmeyen vardı bende sattım tadı damağımda kaldı motorun

TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O değil de arkadaş motorun fotoğraflarına bakarken 3. fotoğrafına geldim aklımdan ya 1000cc yada 1300-1400 cc'dir diye geçiriyorum yukarı bir baktım 250 cc hadi canım dedim. 250 ccde çok kalıplı bir motor hem de seyehate çıktığı için iki kat kalıplı durmuş sanki sport tourning gibi. Onun dışın motosiklet çok sağlam görünüyor hem de temiz 250 ccde zaten ya ninja ya cbr ya da makul fiyatta olan hyosung alınır. Sahibi zaten buradaymış alınır bence.
    Türkçe giderse, Türkiye gider!

ossiaa4560 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    motor süper kilometresi sorun olmaz bence ama sen satın almadan önce sahibiyle güzel bir tamircide kontrol ettir derim saygılar..
    HaydarBıçak bunu beğendi.
    Farımda Hep Açık Yolum da...

34 AG 9914

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    almadıysan moturu ben alıcam bak elini çabuk tut şaka şaka bence güzel motor güzel fiyat beklemenin anlamı yok
    HAYATI TESPİH YAPTIM KAH ÇEKİYORUUUM KAH SALLIYORUUUM......

Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almadıysan moturu ben alıcam bak elini çabuk tut şaka şaka bence güzel motor güzel fiyat beklemenin anlamı yok
    Allah nasip kısmet ederse sahibiyle yarın buluşucaz

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah nasip kısmet ederse sahibiyle yarın buluşucaz
    haydar kardeş sen ilk önce kendine bi raid al da şu sineği öldür
    motor güzele benziyor km ise daha yolun başında sende en az bu km kadar gezersin masraf etmeden sonuçte kawasaki nin 250cc leri japon üretim işçilikten çalınmamış malzeme kalitesi 10 numara nerden bildiğimi sorarsan bizim arkadaşlarda klx 250 cross lar var hepsi canavar gibi
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haydar kardeş sen ilk önce kendine bi raid al da şu sineği öldür
    motor güzele benziyor km ise daha yolun başında sende en az bu km kadar gezersin masraf etmeden sonuçte kawasaki nin 250cc leri japon üretim işçilikten çalınmamış malzeme kalitesi 10 numara nerden bildiğimi sorarsan bizim arkadaşlarda klx 250 cross lar var hepsi canavar gibi
    sineği herkes çok seviyor yakın zamanda onun içinde bir profil açıcam

benim korkum kilometreden değil satarken milletin ağzını burnunu yamultup kilometresi varmış demesinden yoksa temiz kullanılmış bir motorun çok rahat 100.000 km görmesi gerekiyor.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    umarım sende aldıktan sonra aynı titizlikle kullanırsın motoru.piyasada temiz kullanılan o kadar az motor var ki 2. el alacak arkadaşlar bu yüzden çok sıkıntı yaşıyor. ninja 250r çok kefiyli bir motor, arkadaşımın anlattığım motoru sıkıntılı olmasına rağmen arada ödünç alıyorum öyle keyifli geliyor ki. benimde 2014 yılında ninja 250 yada hyosung 250r planım var
    Karadeniz - Giresun.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun diyelim mi
    Ninja

bluevean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 150cc
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    racing sevmeyip o avatarı kullanman da ilginç ötesi..

koy oraya gönlündeki enduroyu...
    Zamanında üye olurken boş durmasın diye koyduğum bir resim. Senimi kırcaz koyalım bir enduro

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)