Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Doblo'nun bagajına Ktm duke 125 sığar mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın forumda daha yeniyim.İstanbuldan ktm duke 125 almayı planlıyorumda cuma günü gidicem.Arabayla getirmeyi planlıyorum İstanbuldan eskişehire acaba 2007 doblo nun bagajına sığarmı motor koltukları falan yatırsak dik veya yatay şekilde nasıl yapabiliriz.Baştan söyliyim binip git diyenler için motora daha yeni başladım ehliyeti yeni aldım o yüzden binip götürmem imkansız.Kargoların fiyatları ne kadar onuda bilmiyorum ama arabayla ucuza gelir gibi düşünüyorum.Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Bugün geziden dönerken,çok ilginç bir aparat gördüm.Doblo tarzı bir arabanın arkasında demir bir parça var ve adam cross motorunun ön tekerini oraya sabitlemiş.Arka tekerde asfaltla temas halinde,çok iyiydi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Sıgar kardesim sıgar 1-2 battaniye al yanına sararsın olmaaz bişi yatay sıgar lastik havalarını indiririsni
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün geziden dönerken,çok ilginç bir aparat gördüm.Doblo tarzı bir arabanın arkasında demir bir parça var ve adam cross motorunun ön tekerini oraya sabitlemiş.Arka tekerde asfaltla temas halinde,çok iyiydi.
    Valla ilk defa duyuyorum sakat gibi bence

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Ayrıca çoğu kişi otobüse koyup götürüyor,forumda aratırsanız bulursunuz.

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıgar kardesim sıgar 1-2 battaniye al yanına sararsın olmaaz bişi yatay sıgar lastik havalarını indiririsni
    Teşekkürler valla motorun boyutunu tam olarak bilmiyorum çünkü göz kararıyla baktım sığmaz gibi geldi de o yüzden bi danışıyım dedim teşekkürler peki iple falan bağlamama gerek var mı bi kaç battaniye yeterli mi?

Alıntı burakcann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede arka lastige yazik bence

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca çoğu kişi otobüse koyup götürüyor,forumda aratırsanız bulursunuz.
    Araştırdım da baya eski konular şuan belki almıyolardır diye düşündüm alıcagım kişiyi arayıp sordum dedim otobüsle getirmeyi düşünüyorum diye o eskidendi artık almıyorlar gibisinden bişeyler dedi

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Daha geçen haftalarda açıldı o konu,adam fotoğraflarını bile paylaşmıştı.Sen git konuş derim otobüs firmasıyla.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Girer tabi yatay ipe gerek yok dikey sokamassınız 3 de yastık alın darbeleri emsin 2 aracada zarar gelmesin hayırlı olsun kazasız belasız
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Bende ilk defa gördüm.Ama sağlıklı gibi duruyordu:D

the_patriot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    derbi terra 125 adventure
    aynları söker ve koltukları yatırmak yerine kaldırırsan sığar herhalde, koltukları motorun hizasına koyarsın yatay olarak. ben partnerle çok motor taşıdım

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bizde ford connect var bagajına today sığdı aynaları sökerek ama duke sığcağını sanmıyorum
    Mustafa Kemal Atatürk

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Biz de renault express ile Mondial HS 150 scooter taşımıştık sadece plakalık azcık dışarda kalmıştı kapı neredeyse kapanıyodu.

Bi kerede ocak ayında benim motorla yolda kalınca bi abiye mazot parası karşılığında rica etmiştim Peugeot Partner'in arkasına 1.85 boyunda motoru çaprazlamasına sığdırdık ama ucu ucuna tavana da sağa sola da değiyodu hep.
    KTM Duke'ün doblo'nun bagajına sığması imkansızdır, Doblo maxi'ye belki sığar.

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde ford connect var bagajına today sığdı aynaları sökerek ama duke sığcağını sanmıyorum
    Connect daha mı büyük doblodan birde kargo fiyatları çok mu pahalı 150 -200 tl bişeyse kargoyada verebilirim bilgin var mı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz de renault express ile Mondial HS 150 scooter taşımıştık sadece plakalık azcık dışarda kalmıştı kapı neredeyse kapanıyodu.
    http://upload.wikimedia.org/wikipedi...lt_express.JPG
    Bi kerede ocak ayında benim motorla yolda kalınca bi abiye mazot parası karşılığında rica etmiştim Peugeot Partner'in arkasına 1.85 boyunda motoru çaprazlamasına sığdırdık ama ucu ucuna tavana da sağa sola da değiyodu hep.
    KTM Duke'ün doblo'nun bagajına sığması imkansızdır, Doblo maxi'ye belki sığar.
    Duke 'ün boyutu galiba 1.35 miş

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    eski kasalarını bilmiyorum da yeni 2012 dublo bagajı daha büyük olduğunu biliyorum
    ondan demedim today daha küçük :D
    Mustafa Kemal Atatürk

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Connect daha mı büyük doblodan birde kargo fiyatları çok mu pahalı 150 -200 tl bişeyse kargoyada verebilirim bilgin var mı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

Duke 'ün boyutu galiba 1.35 miş
    Boyu derken uzunluğu 1.85 diyorum. 1.85 motor Peugeot partner'a zor sığıyor. Doblo'nun içi partnerden taş çatlasa 5-6 cm daha uzundur KTM duke sığmaz sanırım.

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski kasalarını bilmiyorum da yeni 2012 dublo bagajı daha büyük olduğunu biliyorum
    ondan demedim today daha küçük :D
    2012 doblolar daha büyük aynen.Zaten ben kiralık araba alıcam 2007 doblo 100tl kiralamaya gidicek 200 tl de benzin desen 350 tl ye mal olcak bana kargo daha ucuz ise kargo ile yapmak daha mantıklı tabi kargo olsa bile yine istanbula git gel yapmam lazım 80 tl :D

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    beraber gidelim ben biner istediğin yere getiririm

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)