Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

sizce hangisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya motor majör 250 x6
    arkadaşlar önerilerinizi eksik etmeyin..

yeni bir motor alacam ama hangisini alacağıma karar veremedim

Honda CBR125 mi

Asya motor majör 250 x6 mı bana yardımcı olursanız sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Honda cbr 125e o kadar para vermek çook saçma :D asyayı bilmem yaş kaç bu arada
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı Karlıyollar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda cbr 125e o kadar para vermek çook saçma :D asyayı bilmem yaş kaç bu arada

Öyle deme zevk meselesi ama bende vermezdim o kadr para 7.100 Tl

Soruya gelince japonla cinli karsılasamaz
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hastası oldumu alır adamda yani o paraya daha iyi makineler var :D
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    zaten sen seçimini yapsınsın , avatarın altında asya yazıyor
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Tabikide asya ;) polonya malı çin değil yani avrupadan gelme major 250

Motosikleti
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Anlamadım dicem ama olmucak off off :D
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    valla asya baya şekilmiş ya, honda da çok iyidir ama sırf grenaja 7bin veriyomuş gibi hissediyor insan kendini. Ben cbr ı çok beğeniyorum hastasıyım ama 7 bin vermem, 5-6 bin ederdi bak.

nası ya çin değil mi?

bide asyanın yakması, seriliği titreşimi vs nası onlarıda tartışmak lazım.
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Japonla çinli kıyaslanabilir ama bence bu iki model kıyaslanamaz. Kıyaslansa bile tamamen farklı özelliklerdeki motosikletler. Tek benzerlikleri fiyatları. Onda da asya avantajlı.

Ama ben genede bir çinliye 6500 vermeni tavsiye etmem. Piyasada çok iyi durumda 250'lik motorlar var. Her zaman düşük özellikli bir sıfır motosiklet yerine üstün özellikli temiz bir ikinci el motosikleti tercih ederim

Motosikleti
    asya motor majör 250 x6
    zaten fiyattan dolayı o ikisi aklımda honda bayi ile görüştüm nakit 6800 dedi asya bayi ilede görüştüm 6500e tüm ekipmanı ile teslim ederim dedi (2 tane kask eldiven mont pantolon vs..) halen kararsızım aslında 7000 tl civarı başka önerileriniz varsa onlarıda dikkate alırım (çok temiz ikinci elde olur)

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Aleykum Selam Kardeşim Zaten Hep böle oluyor ya neyse
    kimsin necisin yaşın kaç nasıl bir ortamda sürmek istiyorsun
    Söylersen yardımcı oluruz Geçenlerde birisi Köyde asvalt yok ama cbr 250r alimmi diyodu bu gibi durumlar işte
    Sado

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok arkadaşım asya çinlinin hasıdır polonya molonya alakası yok

@hAKiVan
    tavsiye vermek için öncelikle yaşınızı, ehliyet durumunuzu, motosikleti ne amaçla kullanmayı düşündüğünüzü ve motosiklet tecrübenizi bilmem gerekir. eğer bu konulara açıklık getirirseniz size daha iyi yardımcı oluruz.

misal illa racing olacaksa ve daha önceden vitesli 125-150cc tecrübeniz varsa bu motosikletlere verilecek parayla bir honda cbr250 yada hyo gt250 önerebilirim.

ama ben daha ehliyetimi yeni aldım/alacağım/alıyorum, motosikletede ilk defa bineceğim diyorsan bu motosikletlerin giç biri sana yaramaz. onun yerine yamaha ybr 125 yada tvs apache öneririm. kaldı ki bu modellerde yeni başlayan için gayet tatmin edici yeterli motosikletlerdir. sonrasında zamanla ve maddi imkan buldukça 250 600 1000cc ye doğru yol alırsınız.

ehliyetiniz yoksa veya almak için yaşınız tutmuyorsa. bu konuları hiç konuşmamış olalım ve öncelikle ehliyetinizi alın.

ekipman konusundan bahsetmeme gerek yoktur heralde? az buçuk forumu turladıysanız zaten kask mont dizlik gibi ekipmanlarında kullanmanın ne kadar hayati ve önemli olduğunuda az çok kavramışsınızdır. bunun içinse 0 dan ekipman alacaksanız en az 700tl gibi bir meblağı gözden çıkarmalı ve ucuza kaçmadan güvenlik ön planda olacak şekilde seçimlerinizi yapmalısınız. nihayetinde ekipman bir kere alınır hergün kullanılır ama ayda yılda bir kaza yaparsınız o kazada da lazım oluverir...
    hAKiVan bunu beğendi.
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

Motosikleti
    asya motor majör 250 x6
    yok arkadaşım asya çinlinin hasıdır polonya molonya alakası yok

@hAKiVan
    tavsiye vermek için öncelikle yaşınızı, ehliyet durumunuzu, motosikleti ne amaçla kullanmayı düşündüğünüzü ve motosiklet tecrübenizi bilmem gerekir. eğer bu konulara açıklık getirirseniz size daha iyi yardımcı oluruz.

misal illa racing olacaksa ve daha önceden vitesli 125-150cc tecrübeniz varsa bu motosikletlere verilecek parayla bir honda cbr250 yada hyo gt250 önerebilirim.

ama ben daha ehliyetimi yeni aldım/alacağım/alıyorum, motosikletede ilk defa bineceğim diyorsan bu motosikletlerin giç biri sana yaramaz. onun yerine yamaha ybr 125 yada tvs apache öneririm. kaldı ki bu modellerde yeni başlayan için gayet tatmin edici yeterli motosikletlerdir. sonrasında zamanla ve maddi imkan buldukça 250 600 1000cc ye doğru yol alırsınız.

ehliyetiniz yoksa veya almak için yaşınız tutmuyorsa. bu konuları hiç konuşmamış olalım ve öncelikle ehliyetinizi alın.

ekipman konusundan bahsetmeme gerek yoktur heralde? az buçuk forumu turladıysanız zaten kask mont dizlik gibi ekipmanlarında kullanmanın ne kadar hayati ve önemli olduğunuda az çok kavramışsınızdır. bunun içinse 0 dan ekipman alacaksanız en az 700tl gibi bir meblağı gözden çıkarmalı ve ucuza kaçmadan güvenlik ön planda olacak şekilde seçimlerinizi yapmalısınız. nihayetinde ekipman bir kere alınır hergün kullanılır ama ayda yılda bir kaza yaparsınız o kazada da lazım oluverir...
    yaşım 25 2 senedir ehliyetim var kullanmışlığım oldu ama kendi şahsıma ait motorum olmadı bu ilk şehir içinde kullanacam motoru

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Yazık günah 125 cc Motora o para verilmez Asyaya da Güvenilmez
    Sen en iyisi Git Tvs Apache Yada mondial mh Drift al bunlarda seni gayet tatmin eder Ve üstelik Tvs 4200 mh drift ise sadece 2800 ama Yabana atılcak motor değil hani
    safakk ve ERROR88 bunu beğendiler.
    Sado

Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazık günah 125 cc Motora o para verilmez Asyaya da Güvenilmez
    Sen en iyisi Git Tvs Apache Yada mondial mh Drift al bunlarda seni gayet tatmin eder Ve üstelik Tvs 4200 mh drift ise sadece 2800 ama Yabana atılcak motor değil hani
    Arkadaşım şakamısın sen yahu ?

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla açık konuşmam gerekirse evet cbr 125 aşırı zam gördü ve neredeyse aynı fiyata 250cc ss alınabiliyor açıkçası 250cc alacaksam cbr250 gt250.
    125-150cc alacaksam tvs apache alırdım. tabi her 2 motor hacmininde kendine göre + sı - si var bunlarıda iyi ölçüp tartıp öyle almak gerek
    kymco agility 50 5700km >> honda cbx 250 2100km >> honda cb 125 ..?
    Demirden korksak motora binmezdik..

Motosikleti
    Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım şakamısın sen yahu ?

Saka deyil gayet yerinde bir söz söyledi bende bunları dicektim bi SS ugruna bu paralar verilmez veren kişide sormaz zati fiyatını gider honda alır
    ERROR88 bunu beğendi.

nabukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CbR 125 R BlacK
    Tabiki honda
    Ben sana ilk aşkımsın demedim.Sen benim Cennetimsin.

Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla açık konuşmam gerekirse evet cbr 125 aşırı zam gördü ve neredeyse aynı fiyata 250cc ss alınabiliyor açıkçası 250cc alacaksam cbr250 gt250.
    125-150cc alacaksam tvs apache alırdım. tabi her 2 motor hacmininde kendine göre + sı - si var bunlarıda iyi ölçüp tartıp öyle almak gerek
    Sen tvs alabilirsin. Ben alabilirim. Ama bu arkadaş alırsa servis sıkıntısı çeker.

Motosikleti
    Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen tvs alabilirsin. Ben alabilirim. Ama bu arkadaş alırsa servis sıkıntısı çeker.

O zaman yamaha&honda

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)