Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

5 yıldız almış 150 Eur nun altında fiyatı olan kasklar. hangisini tavsiye edersiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung karion rt 125
    MAKE & MODEL TYPE PRICE RATING SIZES COMPARE
    Caberg Trip System 90.00 XS, S, M, L, XL Add
    Caberg V2 407 Full face 90.00 XS, S, M, L, XL, XXL Add
    Caberg V2R Full face 110.00 XXS, XS, S, M, L, XL, XXL Add
    Lazer LZ6 Full face 70.00 XS, S, M, L, XL Add
    Marushin 777 Samura Full face 99.00 XS, S, M, L, XL, XXL Add
    Marushin 777 Tiger Full face 99.00 XS, S, M, L, XL, XXL Add
    Nitro Aikido Full face 70.00 XS, S, M, L, XL, XXL Add
    Nitro N1700VF Full face 119.00 XS, S, M, L, XL, XXL Add

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Marushin kintaro, marushin tiger ve nitro aikido önerebilirim. Nitroyu forumdakiler çok övüyor marushin ise türkiyede çok olmasada gerçekten dünyanın en iyi kask üreticilerinden biri. Kendi camının içinde bulunan buğu önleyici, DD kilitler iç padlerin kalitesi ve çıkabilmesi. Özelliklede marushin en iyi boya işini yapması ile bilinir avrupada. Gerçek japon figürlerini bulunu üzerinde.

Eğer BULABİLİRSEN Marushin Shivan Dragon almanı şiddetle tavsiye ederim muhteşem bir kask.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    bende marushin i öneririm.

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    bugün zaman gazetesinin ekinde vardı 199 euroya Bell M1 kask motoplus ta sharptan 5 yıldız almış ama 90 km hıza gelince içeri çok gürültü veriyomuş ve çene havalandırmasından yağmur suyu girebiliyomuş

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Kadıköy motomaksta 120 tl Nitro.Diğerlerinede bir ton para verme boşuna.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Bende tavsiyede bulunmak istiyorum ama bu konudaki görüşlerim çok eleştiri çekiyor.Halk arasında dışlanıyorum
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    hyosung karion rt 125
    şimdi baktım internet sayfasına, 219 TL kadıköy motomaks da. 120 TL olsa iyi olurdu. bu arada bende AGV K serisi var. 3 yıldız almış sharp den. konfor olarak bi sıkıntısı yok ama önce güvenlik gelir. bu sebepden değiştirmek istiyorum. AGVise artçının olur artık

Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköy motomaksta 120 tl Nitro.Diğerlerinede bir ton para verme boşuna.
    [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

marushin ile lgili bi video izlemiştim youtube da. adam elinde çekiçle vura vura kaska kıramadı sadece çizdi kaskı. oldukça etkileyici di. dur bakayım bi videoya belki linki de veririm... işte link : http://www.youtube.com/watch?v=9LfEFhBelTY

Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marushin kintaro, marushin tiger ve nitro aikido önerebilirim. Nitroyu forumdakiler çok övüyor marushin ise türkiyede çok olmasada gerçekten dünyanın en iyi kask üreticilerinden biri. Kendi camının içinde bulunan buğu önleyici, DD kilitler iç padlerin kalitesi ve çıkabilmesi. Özelliklede marushin en iyi boya işini yapması ile bilinir avrupada. Gerçek japon figürlerini bulunu üzerinde.

Eğer BULABİLİRSEN Marushin Shivan Dragon almanı şiddetle tavsiye ederim muhteşem bir kask.

nitro aikido bende var ses yalıtımı bence iyiy değil buğu olayı inanılmaz rahatsız edici birdaha alıcamı zannetmiyorum

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    hocam sharklara da bak... ayrca scorpion exo 400leri de övüyorlar. paran varsa nitro alma bence, ne kadar ekmek o kadar köfte... ls2den shark s900'e geçince kask ve motor keyfi neymiş yeniden öğrendim.

not:sharp testine bakılırsa shoei xr1000'ler de 3 yıldız almış ama kimse xr1000 kötü kasktır diyemez. sharp, bence çok ta adaletli ve objektif bir kurum değil.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    not:sharp testine bakılırsa shoei xr1000'ler de 3 yıldız almış ama kimse xr1000 kötü kasktır diyemez. sharp, bence çok ta adaletli ve objektif bir kurum değil.
    Sharp testi kaskı sadece doğrusal darbelere göre test eder...
    Ancak; aerodinamik, ses yalıtımı gibi etmenlerle ilgilenmez...
    Yani Sharp'tan 5 yıldız alan bir kask, aerodinamiği kötü olduğu için sizi rahatsız edebilir...
    Ki 3 yıldız alan bir kask mükemmel aerodinamik ve ses yalıtımı ile sizi memnun edebilir.
    Sharp testleri, kask almak için önemli bir kriterdir; ancak Sharp'tan 5 yıldız alan bir kask için "direk darbelere karşı iyi bir kasktır" denebilir ama "her şeyi ile mükemmek bir kasktır" denemez...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Sharp testlerinde bulunmasada IXS marka isveç malı kasklarda çok kaliteli.İlk kaskımdı ve içten ayrı vizörü ve şişirebilir padleri vardı.Çok çok memnundum.

Motosikleti
    hyosung karion rt 125
    öncelikli olarak güvenlik gelir. param ölçüsünde de konfordan taviz verebilirim. uygun fiyata bulsan marushin rs 1 alacam. 1050 gr imiş sadece. kaska ve eğitime verilen paraya acımam [COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

güvenlik için alabileceğimiz tek ölçüt bildiğim kadarıyla sharp ve bahsettiiğiniz kask orda yok. biri daha iyisini yapana kadar tek ölçütümüz sharp

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sharp testlerinde bulunmasada IXS marka isveç malı kasklarda çok kaliteli.İlk kaskımdı ve içten ayrı vizörü ve şişirebilir padleri vardı.Çok çok memnundum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:55 ----------

Nitro yorumun beni bi kez daha düşünmeye sevketti. güvenlik sevdasına motordan soğumak da istemem doğrusu. dur bakalım orta yolu bulacağız...

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sharklara da bak... ayrca scorpion exo 400leri de övüyorlar. paran varsa nitro alma bence, ne kadar ekmek o kadar köfte... ls2den shark s900'e geçince kask ve motor keyfi neymiş yeniden öğrendim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler