Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Tüm CUP Motosiklet Modelleri Hakkında - Sizce Hangisi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 100 ukh
    Alıntı methal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıtda 10 numara scotter cok fazla yakıyor
    eet yakıtta 15 liralık benzinle 110 km gidio scotoor ama biz 16 liralık benzinle 230 km gidiyoz :D :D :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    ya bir cup kullanmak nasip olmadı vites sistemi çok ilginç geliyor bana cup sahibi kardeşlerim kazasız belasız cezasız hayırlı sürüşlerim diliyorum hepinize

Motosikleti
    mondial 100 ukh
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işçilik zayıf dedik de bu kadar değil. arkadaşın biri pevgeot moped daha kolay çalışıyo demiş. benim motor buz gibi havalarda bile hemen çalıştı.

zangif
    benim 110ft de amortisörde 2 kişi tek kişi ayarı var. sertliği ayarlanıyor.

arkadaşlar çin motorları arasında en sağlam motorlardandır cuplar.
    5100km yi geçtim fazla bi şikayetim yok. dağ tepe köy ilçe toz toprak gezdim.
    bence kullanmaya göre güzel motorlar. gönül daha iyilerini ister tabi
    seninkide bişeyme aynısı komşuda var 40000 kmde daha tık yok

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    Alıntı motorcu12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eet yakıtta 15 liralık benzinle 110 km gidio scotoor ama biz 16 liralık benzinle 230 km gidiyoz :D :D :D
    5 liraya 92 km yApıorum ben :DD:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:43 ----------

Alıntı runbelx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bir cup kullanmak nasip olmadı vites sistemi çok ilginç geliyor bana cup sahibi kardeşlerim kazasız belasız cezasız hayırlı sürüşlerim diliyorum hepinize

cümlemize hayırlı sürüşler
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geldik bakalım cupçu olarak.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

methal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rks new light 125
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geldik bakalım cupçu olarak.
    hoşgeldin edremitli
    Kask takmaya ihtiyacın olmadığını düşünüyorsan,muhtemelen
    Gece yol yapma ki; gün doğumunda uyumayasın
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme

bende bi motor aLmak istiyorum kymco activ 100, bisan lifan 100 ve mondial 100 ukh arasında kaLdım sizce hangisini aLmaLıyım.?

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    Alıntı sınırsız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bi motor aLmak istiyorum kymco activ 100, bisan lifan 100 ve mondial 100 ukh arasında kaLdım sizce hangisini aLmaLıyım.?
    kubamotorun xy100e modelini tavsiye ederim mondialden daha sağlamdır
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Neee ! Biri cup mu dediii...
    Sen forumu takip etmiyorsun galibaaa.Ben tam bir hasta cupcuyum.Hem scooterden az yakar hem az bozulur hemde istediğin yere gidersinnn.
    Bana özelden sor Cup ile ilgili herşeyi cevaplarım. :D

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Bende 100 ukh var 9000 km yi geçtim alalı bir sene oldu. Dün ustaya götürdüm rüzgarda gaz yemiyordu süboplardanmış bir de yağını 10-40 ile değiştirttim süper oldu. Çok memnunum ya başka motor kullanacağım inşallah ama o da başka model bir cup olacak. Cup'lara hastayım.
    Motosiklet = Özgürlük

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Alıntı motoco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 100 ukh var 9000 km yi geçtim alalı bir sene oldu. Dün ustaya götürdüm rüzgarda gaz yemiyordu süboplardanmış bir de yağını 10-40 ile değiştirttim süper oldu. Çok memnunum ya başka motor kullanacağım inşallah ama o da başka model bir cup olacak. Cup'lara hastayım.
    Bana yetiyor diyorsan ne mutlu sana.Ama artık cup bana yetmemeye başladı ya.Gittikçe büyültesim var motoru.Bu sene böyle bitsin de Mayıs gibi araba almazsak HYOSUNG GT 250 R alıcam.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    evet cub başkadır

motor yapısı sebebiyle daha az enerji harcayıp daha çok güç üretirler
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    yuki 100cc yıldız cup modeli tam benim tarzım
    bence ramzey al türk malı + 125 cc lik modeli iyii

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:28 ----------

XF 125-10V modeli ben ondan alıcam cin malı deildir türk malıdır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:31 ----------

ama cup diyosan ozaman yuki al paşa paşa sürersin :D :D D:

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Yuki düşünüyorum sonrakini bakalım hayırlısı. Çok hoş tipi var ve daha kaliteli duruyor malzemeleri. Duyduğuma göre en az yakan cup muş.
    Motosiklet = Özgürlük

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Bende Haziran 2010 da Yamaha Crypton alarak cub tarzına geçiş yaptım.

Commuter tarzı düşünüyordum ama cub bana daha pratik kullanımı kolay geldiği için tercih ettim.

Ve benzinin lt.sinin 4 TL.ye dayandığı bugünlerde ekonomik-az yakan cub tarzı oldukça öne çıkıyor ve yollarda çeşitli marka-modellerde birçok cub motosiklet görmek mümkün.

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Dün Yuki Paşa'ya bindim. Hakikaten Cup'ların Paşası olmuş durumda. Çinli'ler bu işi giderek ilerletiyor. Her seferinde daha kaliteli mallar geliyor. Yuki 10 numara olmuş, oturaklı, devir göstergesi var ve panel çok güzel, farları çok iyi aydınlatıyor gaz verince artıyor CBF150 deki gibi. Titreşim kesinlikle yok veya azalmış, sinyal bağlantıları çok sağlam. Yarın bir kez daha binip izlenimlerimi yazarım size arkadaşlar. Fotolarını da çekip yayınlarım burada.
    Motosiklet = Özgürlük

atasun10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni-Elite 40000 Km / Mondial-Mh Drift 15000 Km
    bende kanuni elite 100cc var 2006 model şuab 2kişi düz yolda 120 gidiyo inanmayanlara video göndereblrm ) bayır aşşa 135 gördük

Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de ramzey 100 cup var. sabahları çok geç çalışıyor ve daha önce peugeot mopet kullanıyordum bundan hızlı çalışıyordu. anasınıfına giden kızım, baba bu gün yürüyelim, dedi utandım yahu.
    yok mu bir çaresi. bu havada geç çalışırsa soğukta ne yapacağım?
    2zamanlıları bilirim.kibrit gibi.şartlar ne olursa olsun benzin varsa hep tek marş.cup için cikleyi açmayı unutma.bende hiç sorun yok.benzincini değiştir bakım falan yap şimdilik

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:42 ----------

Dün Yuki Paşa'ya bindim. Hakikaten Cup'ların Paşası olmuş durumda. Çinli'ler bu işi giderek ilerletiyor. Her seferinde daha kaliteli mallar geliyor. Yuki 10 numara olmuş, oturaklı, devir göstergesi var ve panel çok güzel, farları çok iyi aydınlatıyor gaz verince artıyor CBF150 deki gibi. Titreşim kesinlikle yok veya azalmış, sinyal bağlantıları çok sağlam. Yarın bir kez daha binip izlenimlerimi yazarım size arkadaşlar. Fotolarını da çekip yayınlarım burada.
    bu benim motor ya.titreşime katılmıyorum dostum.titreşimden dolayı ön riskfren balatası komple yerinden çıktı.burdan 70 milyona sesleniyorum 2000lira altı motorların vidalarını sık sık kontrol edin ben şok oldum.

ogozgugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yuki rs 100 cup
    (yuki 100cc yıldız cup) bunu tamamiyle tavsiye ederim kimsenin söylediğine kulak asmadan aldım çok hoşuma da gitti bir yere park ettiğiniz de yada dönüp dönüp size bakıyorlar çok güsel bişey cbr ye benzetmişler http://www.motosiklet.net/forum/moto...ildiz-cup.html
    Ask ilkokulda KOMEDİ, Orta okulda TRAJEDİ, Lisede DRAM, İmam hatipte HARAMDIR...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    kymco diyorum israrla baktinizmi?

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler