Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bir Zamanların Makinesi (Yamaha Rx 115-135)

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Sahibinden gezerken bu motoru gördüm zaten biliyordum fakat motor alma fikri iyice aklımda oldugundan daha detaylı bir arastırma yaptım ve 1 resim buldum

Motor 2 zamanlı 115 lik fakat verdigi Hp akıllara sakat 15.5 (135 ligi ne durumdadır bilmiyorum)

Bende buldum 1 tane 2.300+250 Tl vize masrafı diyor 135 ligin 160-170 Lere cıktıgını söyleyenler varr Yamaha kendini 1998 De asmıs yaa
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Bunun kendini aşmakla hiç bir alakası yok. 2 zamanlı motosikletler zaten 4 zamanlıya göre fazlasıyla güçlüdür. Fakat şişme problemi olur.
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunun 115 lik mavisinden gördüm birkaç tane bunları alanlar kıymetini bilmiş hepsi de vallahi yepyeni duruyor çalışınca sesi bile değişik

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tatlı bu motor sana gelmez. Tamammı? Bak demedi deme sonra.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tatlı bu motor sana gelmez. Tamammı? Bak demedi deme sonra.
    Abi hayal zaten ama olurda olursa alıcam alısırız 15 Hp devasa ya aileye biraz bastırıcam haziran başı 10 u arası alırım kalırsa inşş
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bunların yakıt tüketimi nasıl acaba,burda 1,500'e RX 115 var,şeytan diyor git al

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    115 cc olabilir ancak acemi motoru değildir.
    buna ilaveten, bu motorla 140-150-160 yapmak ta dangalaklığa eştir (ister bu ister 135 cc olsun) çünkü ne doğru düzgün fren var, ne de yol tutuşu, ne de aerodinamik...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    İki zamanlı motoru kıskananlar hep çamur atarlar.Herkese nasip olmaz herkes de kullanamaz.

Temizinden bulursan alabilirsin sorun olmaz.
    Aprilia RS 250 GP Nº1

Motosikleti
    Alıntı bassturbin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki zamanlı motoru kıskananlar hep çamur atarlar.Herkese nasip olmaz herkes de kullanamaz.

hocam, alınmadım ama bana itafen mi yazdın bunu?

Motosikleti
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    115 cc olabilir ancak acemi motoru değildir.
    buna ilaveten, bu motorla 140-150-160 yapmak ta dangalaklığa eştir (ister bu ister 135 cc olsun) çünkü ne doğru düzgün fren var, ne de yol tutuşu, ne de aerodinamik...
    Anlamadım disk var motorda ve fz 400 le kapısıp gecen bi motor

Tsk ederim buldum zaten

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6096013/detay/

Haziran bası gibi elim baya bi paralanıcak telefonumu satıcam birikmişimi bozucam birikmişlerim var toplucam biraz da ailemden yardım edicem kacırılmıcak gibi cok düzgün

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    135 king başkadır herkes kullanamaz..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlamadım disk var motorda ve fz 400 le kapısıp gecen bi motor
    arkası kampana, üstelik lasiklerin yol tutuşu ve ağırlık dağılımı da frenajın önemli bir kısmını oluşturur.
    üstelik ağırlık da yol tutuşuna pozitif etki eder (frenaj belli bir noktaya kadar pozitifken daha sonra negatif etkilemeye başlar).

Motosikleti
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkası kampana, üstelik lasiklerin yol tutuşu ve ağırlık dağılımı da frenajın önemli bir kısmını oluşturur.
    üstelik ağırlık da yol tutuşuna pozitif etki eder (frenaj belli bir noktaya kadar pozitifken daha sonra negatif etkilemeye başlar).
    Lütfen yanlıs anlamayın sitem deyil bu

motor zaten ön frenden durur suanki ybr cbf cbe + daha bircok motorun arkası disk deyildir Rx bunu 1998 de basarmıs + olarak 1998 motoru daha ayakta ve suanki 2012 lere kafa tutuyor tmm aslan sütü 100 km de 6 litre+yag gidiyo diyende var 3.5 litre yiyo diyende hastası cok bu motorun ne apachede ne ybr de arkası disk deyil

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Ohohoo makineye baksana bi üzerinde jelatinleri eksik işte iki zamanlı hastaları böyle temiz ve titizdir.Gazı açtınmı hakkını verir...Gayet temiz ve bakımlı motor...Tebrik ederim sahibini.
    Aprilia RS 250 GP Nº1

Motosikleti
    Ohohoo makineye baksana bi üzerinde jelatinleri eksik işte iki zamanlı hastaları böyle temiz ve titizdir.Gazı açtınmı hakkını verir...Gayet temiz ve bakımlı motor...Tebrik ederim sahibini.
    Aman abi böyle söylemeyin ya duramıyorum suanda yerimde vize sorunu varmıs 250-300 tl eger nasip kısmetse alıcam bunu ne benzini ne yagı nede güçü hiçbirseyi umrumda bile deyil kullanmassam evin bi kösesine koyarım evladıma saklarım o kadar heveslendim bizim manisada da bunların hastaları var ..

eko29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99' Hornet 600 04' KLE 500
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman abi böyle söylemeyin ya duramıyorum suanda yerimde vize sorunu varmıs 250-300 tl eger nasip kısmetse alıcam bunu ne benzini ne yagı nede güçü hiçbirseyi umrumda bile deyil kullanmassam evin bi kösesine koyarım evladıma saklarım o kadar heveslendim bizim manisada da bunların hastaları var ..

İlandaki 3-4ve 5. Resimlerde arka planda duran mz 251 sportstar ı almaya bak sen

Motosikleti
    Alıntı eko29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlandaki 3-4ve 5. Resimlerde arka planda duran mz 251 sportstar ı almaya bak sen
    Ah ahh 2 gündür manisada gördüm sedefli beyaz hasta kaldım foto cekicektimmmm :(:(

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Belkide ilana resim koymak için detaylı bir temizlik yapmıştır
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belkide ilana resim koymak için detaylı bir temizlik yapmıştır
    Olabilirde gidip görmeden birsey diyemicem ama motor burdan güzel gidip görürsem bu konudan devam ettiririm

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    şu dalaşmalı mesajlaşma olayından milletçe sıyrılamadık gitti.rx 135 99 senesinde sıfırını aldım.Manisa Turgutlu ve Salihli ilçelerinde çok binilen bir motor.2 zamanlının kralı diyebilirim. birde kaç kişi bilir artık rd 350 vardı.bu motorun sahiplerinin çoğu hayatta yoktur desem yeri var tam bir ölüm makinesi.yanlız şunu söyleyebilirim o zamanlar böyle pek racing motor piyasada yoktu.gördüğüm her racingle yarışmaya çalışıyordum kawasakinin fjr modelleri vardı byük motor diye onlara hayran hayran bakardık o motorları bile yakalardım yolda.kalkışta cbr 600 ile aynı kalkışı king 135 çok rahat yapar hatta dragta geçer.çok kısa krank kolu ve ince bir eksoz sesi vardır.temizini bulsam şimdi bile alırım.sattıktan sonra mz etz 301 aldım ondan o tadı alamadım. o ilandaki motorda gene manisada.yakıt olayına gelince yakar arkadaşlar kim ne derse desin.özgür akman kardeşim bu motorlar günümüzde kullandığımız süratli motorların o yıllardaki büblosu gibi.herkese iyi akşamlar
    GOKHAN ve cansakın bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)