Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

dizlerim halen titriyor ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    metin6gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100 loyal rks titanic 150 cbr125r
    s.a mt ailesi herkese iyi akşamlar biraz önce başımdan bir olay geçti bende paylaşmak istedim

işten çıktım eve gelirken lambalarda dik dik bakıştıgımız dolmuş şöförünü kalkışta solladım belki sıkıştırır düşüncesiyle keşke sollamasaydım dedirtti bana dogrusu
    bi sonraki ışıklara gelene kadar uzunları açık söndürmedi bi sonraki ışıkta durdugumda yanıma durdu bende vizörü açıp hayırdır baba sıkıntı ne dedim bana güldü ve camını kapadı içide hınca hınç dolu müşterisi var bende sövdüm senin gibi esnafın aq diye duydugunu sanmıorum camı kapalıydı tekrar hareket edip bi sonraki lambalarda durduk bu sefer tek şeridi kapatıp otomobil gibi durdum ve arkama resmen simetrik çelikde yaklaştı ve hala gaza basıyor geriye döndüm elimi kaldırdım nabıyon lan diye tekrar hareket edip arkadan bana ufakca bi dokundu plakalıgımı kırdı plakam yere düşdü ve anlam veremedigim bi şekilde arka sag sinyalim çalışmıyor şuan bende bunun üzerine indim motorun yanında verdikleri dandirik kaskı selenin altından çıkarıp motoru orta sehpaya alıp kasla ön camına tüm gücümle vurdum ve istifimi bozmadan kaskı tekrar kaldırıp şöför kapısının yanına gelip aynaasına patlattım bitanede ayna tuzla buz oldu ön camda deişmesii şart oldu delindi diyebilirim istifimi bozmadan plakamı alıp motoruma bindim o şaşkınlıgı atamadan hereket ettim :D ve gayet eglenceli oldu en başlarda :D:Dsonrasında dolmuş güzelgahınbdan çıkmama ragmen arkamda bir dolmuş sesi duyunca tehlike çanları çalmaya başladı benim için ve rasgele devriye atan bi polisin arkasında oldugumu fakedip korma sellektör yaparak polisi durdurup önünde indim ve durumu anlattım dolmuşcuda geldi ve bana saldıracaktı polisler tuttu sonrasında yolcularında sözle uyarısıyla dolmuşcu böle böle yaptı diye beni salıverdiler ve dolmuşcuya ceza kesiyorlardı :D:D:D

içimden halen gülüyorum :D:D
    parlak plakalık almıştım takmak için bahane oldu bana ama sinyal için servise gitmem gerekiyor bir hasar yok ama gariptir sinyal çalışmıyor :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Kendi gözümde canlandırdım uzunları yakmak ne demek ya ölüme sebeb verirler cok güzel yapmıssın senin masrafın sinyal 2.5 lira adamın camı aynası 300 lira iyi olmus gecmiş olsun ama genede
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

metin6gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 100 loyal rks titanic 150 cbr125r
    saol kardeşim allah razı olsun böle manyaklara başkası olmuyor zaten konuşmaya çalışıoz camı kapatıo hakettigi buymuş demekki ..

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    arkadaşım gereksiz risk almışsın. trafikte her hata yapana bu şekilde davranamazsın. neyseki bu sefer şanslı günündesin. hayatın ile kumar oynama. her hata yapanı bu şekilde uyarmaya kalkarsan biride çıkar sıkar kafana. abartmıyorum kimin ne oldugunu bilemezsin.
    Ahmanamra ve canekin bunu beğendiler.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Dominar 400 (satıldı)
    Geçmiş olsun :/
    BE

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım gereksiz risk almışsın. trafikte her hata yapana bu şekilde davranamazsın. neyseki bu sefer şanslı günündesin. hayatın ile kumar oynama. her hata yapanı bu şekilde uyarmaya kalkarsan biride çıkar sıkar kafana. abartmıyorum kimin ne oldugunu bilemezsin.
    1 Dk ben anlamadım dolmus diyor uzun huzmelileri yaktı geliyor dedi adama söyledim dalga gecip camı kapattı diyor ilerde gene bulustuk diyor bu sefer bana carptı diyor biz buna Dinsizin hakkından imansız gelir diyoruz..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ellerine sağlık....

Kendini riske atmışsın bence, adam o şokla senin scooter'ı önüne katıp gitmemiş iyi ki, ama sonu iyi bitmiş ona sevindim :D.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir süre o güzergahı kullanma, motorunu geceleri muhafazalı bir yere park et.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Polis olmasaydı işin sakat olabilirdi maalesef,ben her gün biniyorum minibüse; biraz dikkat edince cidden motosikletleri hiç sallamadıkları çok rahat fark ediliyor.İki-üç kez laf dalaşına girdim,"motor var görmüyor musun" diye.Genç olanları yüksek cc motor görünce sırıtıyor,yarış havalarına falan giriyor.Küçük cc motorlar sanki hiç yokmuş gibi davranıyorlar.Bu adamlar her gün yüzlerce yolcu taşıyorlar,şehir trafiğinde o kadar zaman geçiriyorlar; ama kafasına esen minibüsçü olabiliyor.Sonradan ceza kesmek yerine eğitim verseler ya şu adamlara en baştan...
    Think Green!

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    geçmiş olsun kardeş...
    bu ankaralı dolmuşcularla son kavgan olsun...
    çünkü orda polise denk gelmeseydin inan seni çiğner geçerdi...
    bir defa dolmuş ile altınparka giderken 15 dakika önce kalkan dolmuşcu bizim bindiğimiz dolmuşcunun 1 tane müşterisini almış...
    bu yüzden akıllara zarar bir kavga cıktı...
    hatta kısaca anlatayım...
    10 dakika önce kalkan A dolmuşu olsun
    bizim bindiğimiz de B dolmuşu olsun

A dolmuşu güzergahında fazla bekleyip 1 müşteri daha almış...
    B dolmuşcu da normal hızında giderken buna yetişti ve ne arıyorsun burda nıye duraga gıtmedın dedı...
    ve A yı arabadan indirip 3-5 tane yapıştırdı...
    A da yolcuları indirip geri döndü bastı gitti...B de dolmusun yanında telefonla A yı şikayet ederken A yukardan geri dönüp geldi B ye bir çarptı dolmuşla...B yi 2.80 uzattı...adam ölümden döndü...1 müşteri için adamlar birbirlerinin canına kastediyor...
    var gerisi sen düşün...

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    dandik kaskla ön cam nasıl kırılıyor merak ettim... lamine cam yerine pencere camı takılmış anlaşılan.

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ellerin dert görmesin...
    sakinseytan bunu beğendi.
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bugün sağ şeritte giderken,battı çıktıdan çıkan kamyonet,battı çıktının yanındaki tek şeritten çıktığım anda,sağa kırıp şeridimde duruverdi.
    Ben saniyelerle ölümden döndüm.. Ben ve arkamdaki araç 10 km daha hızlı olsaydık şu an yaşamıyor da olabilirim.
    Adam indi arabadan özür diledi,dedim çıkartayım kaskı vurayım olmayan beynine...
    Sonra kaskım daha değerli lanet olsun senin gibilere diyip uzaklaştım gittim..
    Adam hala özür diliyordu aynadan geriye bakınca..

Sana da helal olsun kardeşim,keşke lastiğini falan da indirseydin , ben acımam arkadaş bize acımayana..
    Hele bugünden sonra sittin sene,hoşgörü duymam trafikteki motosiklet kullananları kaale almayanları..

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Olumden donmussun hala isin eglencesindesin.
    Gecmis olsun.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yapmayın böyle şeyler, dikkat edin kendinize
    Ninja

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    ya bunlar hödük cok iyi yapmışsın allahtan minibüsü üstüne sürmemiş yaparmı yapar onlar gecen bitanesi benim park halindeki arabamın ön farlarını kırmış bide utanmadan demişki bunu nasıl park etmiş dogru park etsin.cevredekiler plakasını almış adamı bulana kadar ordaki bütün minibüs hatlarını dolaştım sonra sinirlenip rasgele bir minibüs önünde el freni cektim indim cünkü ögrenmişler olayı o minibüscü kacmış dedim bana acil o adamın telini ver yanımdada arkadaş var adam hemen verdi aradım dedim yarın bakkala bırak ön farkların parasını yada trafigi arıcam şimdi adam ertesi gün parayı bırakmış
    Motosiklet mucidi

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    Bence hiç bulaşmamak lazım, şanslıymışsın.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Ufak scooter lar gerçektende önemsenmiyor misal SS makineler 2 lamba geriden geldiğini hissettiriyor bir de egzoz sert ve derinden herkes yol veriyor en azındam bizim burda gözlemlediklerim bu şekilde
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    MTye bak anasını satayım. Kurtlar vadisi olmuş.
    Adam dövenler minibüs patlatanlar.
    Bayağı kolaylaşmış demek ki bu işler ben trafiğe çıkmayalı...
    4 saattir trafikte değilim sonuçta.
    maxi97 bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)