Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Resmi Araç ve İçindeki Fedailer

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Aklıma geldi paylaşmak istedim sevgili MT ailesi...

Sanırım 5 aydan fazla oldu akşam üstü Avrupa yakasından Anadolu yakasına doğru geçiyorum tam Mecidiyeköy viyadüğünün ortalarında bir aracı sollamak için gazı açtım zaten 100km flan hızım var tam siyah bir arabayı geçmek üzereyken yanında bulunduğum 2 saniye içerisinde aracın arka camından 2 kişi sarkıp beni itmeye kalktı ne olduğuna anlam verememiştim Gaz kestim biraz çapraza alıp baktım araç resmi zaten hemen motorlu polisler çıkageldi beni uzaklaştırdılar.Acaba biraz daha yakın olsam gerçekten itseler nolurdu çok merak ediyorum tabi önemsemedim içinde kim vardı vs. gazladım devam ettim çok komik şeyler oluyor çok

Kazasız Belasız Sürüşler (Resmi Araçlara Yaklaşmayın!)
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Konu dışına çıkan kişisel tartışma ve hakaret içerikli mesajlar nedeniyle
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)