Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

250 cc kararsızlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı valvole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8.800 mü ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85183417/detay
    İkincilik kaybedenler içindir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ben naked hastasıyım ve alıcağım motor naked olur bundan sonra dicem ancak suzukinin 250 liğini hiç beğenemedim
    herkez tasarım harikası olarak görüyor da ben onu cb 125 gibi görüyorum
    bir farkını göremedim tasarımı bence hiç olmamış
    çift egzozda bu devirde çok kaba kaçmış ve çok şekilsiz gelmiş
    far karenajı cb 125 gibi
    katran ise çok şekil
    Mustafa Kemal Atatürk

valvole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu açan arkadaş krank kırma probleminden bahsetmiş. Ve ortalama fiyatı 10bin tl olan motosikletleri yazmış. O yüzden ben gt 250r için yazdım

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Evet, krank kırıyor, doğrudur. Uzak durun şu aletten...rahat bırakın artık...
    otopsici bunu beğendi.
    #sürenadam

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Nakit alınırsa indirim dahada yaparlar gibi...Canlı paraya hasret millet...
    Aprilia RS 250 GP Nº1

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8.800tl bulursan 5-10tane al stok yap :D ne naked se olabilir bilemem
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85183417/detay

ARKADAŞLAR kullanmadıysanız yada bakmadıysanız ben söyleyim kızmayın .

gt 250 ile gt250 r aynı motordur. biri giyimli biri çıplaktır. arkadaş 250 r yanında 250 comet için konuşmuş bende o yüzden yazdım 8800 lira diye hh başka bir konu da 9800 e 250 r veriyorlar canlıyı bulunca 9500 e bile bırakabilirler ..

saygılar...
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    bende haydarbıçak ile aynı durumdayım ve sanırım cbr250r alacağım.. onu alamazsam eğer gt250r alacağımı düşünüyorum..
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Suzuki GS 500 ve Kawasaki ER-5 de benim hayatta almayacağım iki motordur. İyi motor olmalarına birşey demiyorum ama ikisi de piyasadan kalkalı yıllar oldu.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki GS 500 ve Kawasaki ER-5 de benim hayatta almayacağım iki motordur. İyi motor olmalarına birşey demiyorum ama ikisi de piyasadan kalkalı yıllar oldu.
    Parçası yokmudur yani?
    Aprilia RS 250 GP Nº1

ossiaa4560 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    yerinizde olsam honda alırdım..
    Farımda Hep Açık Yolum da...

34 AG 9914

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    normal de hyosung kullanıcısıyım ama geçen haftadan beri de kawasaki 250r kullanıyorum..diğer modellerle ilgili bir bilgim olmadığı için yorum yapamıcam.

kawasaki, gösterge tasarımı dışında işçilik ve tasarımda hyosung'tan 1 adım önde

hyosung, her viteste sahip olduğu torku ve beygiri hissettiriyor.ama kawasaki de bu hissi ancak yüksek vites düşük devirden vites küçülterek hissedebiliyorsunuz.

kawasaki, yüksek devirlerde hyosung'a göre 1-1.5 lt daha fazla benzin tüketiyor hatta orjianal egzost yok ise bu 2 lt buluyor.hyosung yakıt tüketimi minimum 3.2-3.5 max 5-5.5 lt kawasaki minimum 4-4.5 max 6-6.5 lt.

Hyosung, bir ara bu motorun arkası hafif olduğu için arkasının çok kaydığını söylüyorlardı ama bu kawasaki de daha felaket durumda. arka frene tam anlamı ile hakim olmazsanız motorun altınızdan kayıp gitmesi muhtemel..

hyosung, motorun alt devirde bile titreşimi mevcut ama yüksek devirde bu titreşim az hissedilir duruma geliyor. kawasaki de alt devirlerde titreşim yok denecek kadar az ama üst devirlerde masaj koltuğundan farkı yok.

kawasaki, düşük devirli sürüşlerde sıvı soğutmalı olmasına rağmen malesef çok fazla ısınıyor.hyosung ta en azından naked versiyonunda böyle bir sıkıntı yaşamadım.

hyosung, ile gelen lastikler için çok kötü deniyor hoş ben kendimi o kadar riske atıp yatmadığım için lastikler ile bir sıkıntı yaşamadım. ama kawasaki ile gelen irc lastikler shinkolara göre hiç fena değil.

kawasaki,tasarımdan mı amortisörlerin kalitesinden mi bilmiyorum ama özellikle virajlar da bıçak gibi yarıp geçiyor ve hiç bir rahatsızlık vermiyor.

Kawasaki, aydınlatması orjinal farları ile hyosung'a göre daha iyi.

Hyosung, sesi kawasak'inin sesine göre daha tok ve güzel en aznından çift silindirdi motor kullandığını hissettiriyor insana.

peki hyosung mu kawasaki mi ? bence iki motor da iyi ve kendine göre artı ve eskileri var bu tamamen kullanıcının tercihine bağlı.

belirtmek isterim, şimdi birileri çıkar yok şöyle yok böyle yanlış söylüyorsun vs vs. siz yorum yapmadan yazayım bu yaptığım yorumlar tamamen kullandığım motorlar ile ilgilidir. anlattığım durumlar sizin motorlarınız da farklı olabilir.
    bassturbin, regal, Syanur ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

regal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw650gs kawasaki er6 n
    bırak kardeşim elalemin ne dediğini hyo da kırank nasıl kırıyormuş onu bir göstersinler 250cc makına ila 600 lük makınanın arkasına yetişecem diye ha bire basarsan krırank kırmazsın ama motoru yersin sadece yakıt olarak fiyat olarak geciş makınası olarak ben hyo yu tercih ederdim bu benim fikrim kimseyi bağlamaz ben diğerlerinide gördum kullandım sen kafana hangisi yatıyorsa onu al kardeş,im bende senın gibi regalciy dim o da iyi makınaydı
    hyo sınıfında beygir ve tork olarak diğerlerinden eksiği yok boşuna çok para veribte hyuıo dan çok farkı olmayan makınaya binme
    05428381357 mustafa minyas kahraman maraş merkez şimdiye kadar motor geçmişi +++ mobilet +mz 150cc++150cccelik coper +250cc regal rabtor+vf750c honda magna++er6 n++125cckymco++er5++şimidlik suziki bandit650s ve 150cckmt çelik sport

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bende GT250R kullanıcı olarak tarafsızca şunu söylemek isterim.
    Kawasakinin adı ve Chronix dediği farklar var. Kawasaki ninja 250 bir arkadaşımda var.
    GT250R daha tok bir sesi var. Hyosung ve kawasaki ile nereye gitsek. GT250R dikkatleri üzerine çekti.
    Görünüş olarak heybetli bir motor. 600 lük kasa varmış gibi duruyor. Naked benim hoşuma gitmiyor ama zevk senin.
    Paran varsa 2012 hyosung GT250R al derim. yoksa da benim motoru al yada bana benzin al.
    HaydarBıçak bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende GT250R kullanıcı olarak tarafsızca şunu söylemek isterim.
    Kawasakinin adı ve Chronix dediği farklar var. Kawasaki ninja 250 bir arkadaşımda var.
    GT250R daha tok bir sesi var. Hyosung ve kawasaki ile nereye gitsek. GT250R dikkatleri üzerine çekti.
    Görünüş olarak heybetli bir motor. 600 lük kasa varmış gibi duruyor. Naked benim hoşuma gitmiyor ama zevk senin.
    Paran varsa 2012 hyosung GT250R al derim. yoksa da benim motoru al yada bana benzin al.
    az önce s&t kanuni bayisiyle görüştüm önümüzdeki hafta içi gidip hyo 250 comet bakıcam kafama yatarsa ne ala olmazsa honda
    İkincilik kaybedenler içindir...

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    az önce s&t kanuni bayisiyle görüştüm önümüzdeki hafta içi gidip hyo 250 comet bakıcam kafama yatarsa ne ala olmazsa honda
    Motoru ilk aldığım zaman noterin ilersinde başka bir çocukda sıfır aldığı honda 250R inceliyor ve arkadaşları ile konuşuyordu.
    Adamla arkadaşca konuşup nasıl memnun musun ? artıları ne demeye çalışırken bir baktım muhattap almıyor. Aceyipte havalı bir çocuk.
    Gittim. Motoru aldım. Bunun motorun 5 mt arkasına park ettim. yanlarına da gitmedim. Tüm arkadaşlarını mıknatıs gibi çektim. Abi bu ne kawasaki mi 600 lük mü
    Yanından geçerkende kornamla bonk bonk yaptım. (Ferrrari korna ) kawasaki al honda alma
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    ninja 250
    Kendim kullanıyorum diye demiyorum adamlar hakkaten çok güzel motor yapmış kawasaki iyidir

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Hondadan hiç memnun kalan yokmu? Bir ara bu motor için sıraya girilirdi. parasını verdikten 2 3 ay sonra alınırdı ne oldu şimdi o motorlar? Honda da kronik sorunlar var deniyor. Ne kadar doğru? Birde çok ikinci el var millet sıkıldımı yoksa başka bir sebeptenmi satıyor?
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendim kullanıyorum diye demiyorum adamlar hakkaten çok güzel motor yapmış kawasaki iyidir
    arkası ve göstergesi hariç zira cbf150 deki arka stoplar kuyruk ve gösterge bile nerdeyse daha güzel
    Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hondadan hiç memnun kalan yokmu? Bir ara bu motor için sıraya girilirdi. parasını verdikten 2 3 ay sonra alınırdı ne oldu şimdi o motorlar? Honda da kronik sorunlar var deniyor. Ne kadar doğru? Birde çok ikinci el var millet sıkıldımı yoksa başka bir sebeptenmi satıyor?
    çok satan aletin çok 2.eli olur orhanım memlun olan adam arıyosanda cbr250r topicine gir 10kişiden 9 u çok memlun
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    ninja 250
    ismail her motor bizim grupta var zaten hepsini kullanırsın hoşuna gideni alırsın bukadar basit internett karalama politikası dolu
    Not:Adi orhan hani ninca alcaktın,okadar konuştuk bide, tek kaldık gene anasını satim

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    1)Hyo
    2)Hyo
    3)Yine hyo

Twin turbo
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)