Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ataköy Plus AVM'deki motosiklet ayrımı ve çirkin yaklaşım!

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugun 18.00-24.00 arası yağış yok diyen dmi'ye güvenip 5.30 da motorumla çıktım. arkadaşla biraz gezdik sonra ataköyde yağmura yakalandık motorları bulunduğumuz yerde ağaçların altına çektik ve bizde bi ağacın altına girdik. Başka bir alternatif yoktu o an. Hafifi hafif yağan yağmur kesilmeyip giderek arttı ve biz daha çok ıslanmaya başlayınca Ataköy Plus AVM'ye gidelim dedik.

Neyse 2 dakika yağmurda sürmeyi göze alıp vardık fakat kapalı otopark girişinden girerken görevli motorlar yasak, motorlarınızı parketmeden ilerideki çıkıştan çıkın dedi. Bizde ıslandık zaten görmüyormusun hareketi yapıp motorları nereye koyacağımızı sorduk. Motor park yerleri dışarda oraya bırakıcakmışız. Dışarısıda şakır şakır yağıyor. Biz bu arkadaşı pek ikna edemedik zıtlaşmadan he hee çıkarız dedik sonra baktık içeride 3-5 motor var. Motorları park ettik..

Sonra otoparktan AVm ye giriş sırasındaki güvenlik noktasında eleman biz ona yaklaşırken sanki suçlu anons edilmişte onu bekliyormuş gibi siz motorcumusunuz diye sormaya başladı. Evet dedik. Sizin girmemeniz gerekiyordu çııkmanız gerekiyor diye diretti. Bende bu nasıl bir mantık ki bu yağmurda ben zaten ıslanmışım motorumu daha da ıslanarak nasıl dışarı parkedip içeri giriyim(öyle yapıcakmışız!) motosiklet sürücülerine böyle bir niye ayrım yapılıyor burada dedim. Neyse yandaki güvenlikçi bayan biraz daha kültürlüydü zar zor istemiye istemiye bizi aldı(5-6 dakika sohbetten sonra). içeride danışmadan şikayet kutusuna şikayetimizi yazmamız için izin verdi

Yani işin özeti Ataköy Plus AVM dışarıya açık 20 motorluk bi park yeri yapmış arkada ve kapalı garaja motosikletlerin girmesini yasaklamış. Ayrıca O kadar lüks olmak için kasan, valeler koyup ambians yaratmaya çalısan yerde çalışan güvenlikçilerde bir gram kültür, bir gram zeka ve insiyatif alma yetenegi ve kordinasyonu yok. Şakır şakır yağmurda daha da ıslanarak dışarı parkedip sonrada ıslana ıslana geri girecekmiş motor kullanan müşteriler

Yasakla bitsin! motosikletlimi? anca zarar getirir zaten. gelmesse gelmesin bidaha, yağmura yakalanmış kedi gibi ıslansın... koy dötüne rahvan gitsin!

ne güzel, modern, humanist, kesin çözüm üreten anlayışları var ülkemdeki işletmelerin....
    Shrieker, polo34 ve Cihat1 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Hiçbir şey şaşırtmıyor artık beni burada. Böyle başa böyle tarak...
    aparat ve GP500-1st bunu beğendiler.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    bu konuda optimum avm yi tek geçerim..
    otoparkında dolaplı motosiklet park yeri var adamların...
    motoru koyuyorsunuz, dolabada kaskınızı ve ekipmanları koyuyorsunuz...
    on numara beş yıldız..
    burdan optimuma tekrardan teşekkür ediyorum...

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Şeytan diyo ki toplan 700-800 motorcu olarak garaj kapısına dayan avm'nin bak o zaman alıyor mu almıyor mu Gaziantep'te bile Sa...kopark avm'de motorlar için -1. kat otorparkta özel alan var kaldı ki sizin bahsettiğiniz avm bayaa bi lüks

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Ayrimcilik mi ne anlamadim motorcu diger insanlardan daha cok gorup gecirir ve karsisindakine daha cok deger verir saygi gosterir keske bizim gosterdigimizin yarisini bize gosterseler

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AVM sisteminin kendisi sinir bozucu bir oluşum. Otoparkı da otopark görevlisi de haliyle sinir bozucu oluyor.
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    www.motorumla.net

barex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.atakoyplus.com/iletisim.php

Şuraya 50 kişi bu konuyla ilgili mesaj atsa sorun çözülür sanırım. İlk mesaj benden.
    Pain, seigen, beyazit60 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    ninja 250
    hee beni de almadılar bende dışarı parkettim ama kural kuraldır o lavuklarla boşuna tartışmaya değmez.

Motosikleti
    para biriktirir
    arkadas haklısın ama orda tek sucsuz kisilere yani guvenliklere yuklenmissin.yonetim bir karar alır ve ordaki calısanlardan bunun uygulanmasını ister,yani ordaki gariplerin
    hicbirsekilde soz hakkı yoktur,sadece kendinden yapılması istenen seyi yapar,yapmassa ne olur dersen tutanagı tutulur ya maas kesintisi ya gorev yeri degisikligi ya da isten cıkarmayla
    karsı karsıya kalır.ayrıca avm lerde calısan guvenlikciler taseron sirkete baglıdır,ve isten cıkarılmaları zannedemiyecegin kadar kolaydır,en son ankaradaki avm nin
    birinde 5 yıldır calısan bir ablam tek seferlik musteri sikayetiyle kapı onune konuldu.
    yani senin sorununun cozumu ordaki gariplerin kulturuyle,anlayısıyla alakalı degil yontimle alakalıdır......
    leons bunu beğendi.
    Dilim,sen benim hem servetim, hem felaketimsin.
    Beni abad edende sensin berbat edende....(Mevlana)

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bugün ataköy plus avm ye geldiğimde dışarda yağmur yağmasına ragmen sevgili güvenlikçi arkadaşlar beni içeri almamak için çok gayret ettiler sebeb ise motosikletimle otoparka girmek istememden dolayı halbuki içeride başka motosiklet'lerin olmasına rağmen bu nasıl bi uygulama düpe düz ayrımcılık sizi ve güvenlik görevlisi çalışanlarınızı bu tutumundan dolayı şiddetle kınıyorum nasıl bi yönetim şekliniz var anlayabilmiş değilim....

evet beyler bi sakaryalı olmama rağmen bende bu işe karşı tepkimi gösterdim yazdığım mesaj da yukarda..
    aslında mt olarak bunların sitesini bu konuda şikayet yağmuuna tutmamız gerek
    hatta hatta avm önünde motorsiklet park etme eylemi yapmak lazım
    GP500-1st bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

wers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    joyride 200i
    Alıntı barex adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şuraya 50 kişi bu konuyla ilgili mesaj atsa sorun çözülür sanırım. İlk mesaj benden.
    2. mesaj da benden..
    Üzerine benzin dökerek intihar etmeye kalkışan genci uzun süre ikna etmeye çalışan polis, sonunda bir bidon benzini kurtarmayı başardı...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    burası türkiye....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    içerdeki park etmiş motosikletlere neden bişey dememişler..?
    küçükcük motor benim iş yerinin otoparkınta problem oldu battı birilerinin bi tarafına, orda olması da doğal...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa

Bitanede ben gönderdim bu linkide koysaysaydım keşke.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR

MT birlik olunca,birçok şeyi değiştirebiliyor.Bir mesajda benden diyorum:D

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Almıyolarsa sizi gitmeyiverin oraya ne kaybedersiniz sanki koskoca istanbulda 1-2 tane avm var. Adım başı alışveriş merkezi var oraya almıyolarsa 5-10 dakika uzaklıkta işinizi görecek başka biri mutlaka vardır.

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içerdeki park etmiş motosikletlere neden bişey dememişler..?
    küçükcük motor benim iş yerinin otoparkınta problem oldu battı birilerinin bi tarafına, orda olması da doğal...
    Bu motor da herkese batıyor malesef. ucuz yada pahalı fark etmiyor illa birilerine batıyor.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    onlar emir kulu. Ne denilirse yapmak zorundalar. Bende onlardan biriyim. Tabi içlerinden çıkıntılar çıkabilir. Polis, askerden bile çıkıyor. Tek tük.ne diyelim allah insan gibi insana rast getirsin.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Sene 99 bir arkadasi bir site guvenligi motorla iceri almiyor ve arkadas acayip icerliyor bu ise. Onun motoru mz251 .
    Geldi bana usta su motorla bi yukari cikalim dedi. Iyi dedim bindik bu arada motor 900 rr 98 model
    O ayni guvenlik kapiyi acti yer gosterdi park etmemiz icin.
    Sonra indik arkadas kaski cikardi kendini hatirlatip agzina geleni soyledi hic sesi bile cilamadi salak herifin.

Yani ne demisler " ye kurkum ye"
    Olcay Avşar bunu beğendi.

Bir mesaj da benden :D Daha önce hiç uğramamış olsam da, duyunca çok sinir oldum.
    GP500-1st bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onlar emir kulu. Ne denilirse yapmak zorundalar. Bende onlardan biriyim. Tabi içlerinden çıkıntılar çıkabilir. Polis, askerden bile çıkıyor. Tek tük.ne diyelim allah insan gibi insana rast getirsin.
    Yoruk 82 nin de yorumunu içine katarak cevap vereyim. Ben olaydan güvenlikçi arkadaşları değil AVM yöneticilerini sorumlu gördüm ve suçladım. Güvenlikçilerle zaten herheangi bir tartışma ve yüksek sesli diyalog da geçmedi.. Ben gayet sakin ve saygılı konuştum. Zaten amacım konuşma sürerisini uzatarak bunların müdürüyle irtibata geçmesini sağlamak ve sağnak yağmurdan dolayı anlayış gösterip buyrun beyfendi bu seferlik kapalı otoparkta durabilir demesiydi.

Ama o seviyeye gelemedik bi türlü

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)