Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kral markalı motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ondada dava acarsın kardesim 215 deki motor motoru asagı indiricek bende olucak o motoru o adamın kafasına atardım gider dava acardım ama cinlide böyle birsey olucagını sanmıyorum derler ya büyüklerimiz Ucuz etin yahnisi yavan olur tmm kötü deyiiler ama kalite bakımından
    Yineliyorum lafımı. Çinlinin en kötüsü bile motor şanzuman garantiden değişir. Çünkü çinlinin bile max kullanımı bu kmde bu arızayı vermez. Biz böyle bir arızayı yaptıramadık yapatıranıda duymadık.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yineliyorum lafımı. Çinlinin en kötüsü bile motor şanzuman garantiden değişir. Çünkü çinlinin bile max kullanımı bu kmde bu arızayı vermez. Biz böyle bir arızayı yaptıramadık yapatıranıda duymadık.

Oda dogru neyse vardır bi iş bence
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    yamaha crypton kral kr100-77 ve mondial zn 125
    arkadaşlar yazdıklarınızın çogunu okudum benimde kral marka motorum var ayrıyetten mondial ve yamaha crpton sahibiyim öncelikle o gördüğün olay kronik bir sorun değil benim motor 2011 model 16bin küsürde öyle bir sorunla karşılaşmadım arkadaşın hatası falan vardır viteste iken basmayı denemiştir. yada çalışırken basmıştır bir şeyler olmuştur yani.. ayrıca kral motorun servisleri saglam kişilerin elinde değil çogu yerde en azından denizli de öyle bende motorumu aldıgımda ilk yag değişiminde garanti defterini servisde parçalamıştım.. güsel bakılan her motor sahibine iyi hizmet eder.. az para çok para diye bir olay yok bence tabiki japonların kalitesi tartışılmaz ama şunuda unutmayın ki o çinliler sayesinde japonları 3, 5 bin gibi komik rakamlara sıfır alabiliyorsunuz..
    yamaha crypton 110cc

ossiaa4560 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    yorumları okuduktan sonra olayı biraz daha araştırdım çinli motorların bazılarında vites göstergesi panelinde boşta gösterse bile bazen viteste olabiliyormuş Benim motorda bile oluyor bazen o yüzden ayak marşına basarken bile yinede debriyajı sıkıyorum. vitesteyken bastığından olmuş olabilir ama fabrikadan bir sorun olsa gerek dişlinin gevşediği ve şanzımanın kendini değıttığını söylemişti usta.
    Farımda Hep Açık Yolum da...

34 AG 9914

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı ossiaa4560 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumları okuduktan sonra olayı biraz daha araştırdım çinli motorların bazılarında vites göstergesi panelinde boşta gösterse bile bazen viteste olabiliyormuş Benim motorda bile oluyor bazen o yüzden ayak marşına basarken bile yinede debriyajı sıkıyorum. vitesteyken bastığından olmuş olabilir ama fabrikadan bir sorun olsa gerek dişlinin gevşediği ve şanzımanın kendini değıttığını söylemişti usta.
    Vites ışığının yanmaması olayı çinliye has bişey değil. Japonundada oluyor. Hysongta da vardı. Arada kalıyor siviç. Ama viteste oluyor.
    ossiaa4560 bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    bu tür motorlara güvenip yola çıkılmaz çok olay gördüm duydum ... insan hayatıyla oyun oynanıyor..

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ondada dava acarsın kardesim 215 deki motor motoru asagı indiricek bende olucak o motoru o adamın kafasına atardım gider dava acardım ama cinlide böyle birsey olucagını sanmıyorum derler ya büyüklerimiz Ucuz etin yahnisi yavan olur tmm kötü deyiiler ama kalite bakımından
    Ayrıca bir motor'un 215 km'de bozulması anormal bir olay o motorada dava açılabilir ? Çinlilere dava açılmaz diye bir şey yok bendede var çinli 100lük cub Yaklaşık 9 aydır kullanıyorum motoru ve şuan 3500 kmde böyle bir olayla karşılaşmadım.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

km düşürüp hiç kullanmadım diye satmaya çalışıyor olabilir...yada gösterge yeni değişmiştir...
    yok artık 2yüz küsür de bu olmaz....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)