Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

50cc ile kac km gidilir

Motovento
    REKLAM ALANI
    burak89izmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kangda 50cc
    bendeki 50 cc ile yaza dogru aydın-fetiye-antalya yapmayı planlıyorum su ana kadar en uzun izmir-manisa arası yaptım gayet güzel gecti motorum şişme falan yapmadı ama biraz sırtım ağrıdı daha önce 50 cc ile uzun yol giden varmı ?? ilk ben mi olacam yoksa ?
    unutumuşum özür yola akşam cıkmayı düşünüyom hava sogutmalı ya şişmemesi bakımında siz ne dersiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    valla istanbul-marmaris arası giden olduğunu duymuştum bu siteden birinden.giden motorda honda kinetix ti sanırım
    sanada şimdiden hayırlı yolculuklar dileyelim,kazasız belasız ulaşırsın işallah gideceğin yere

gopreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni 200 racer
    EĞer Sabredersen 50 Cc İle DÜnyayi Dolasirsin Dostum. Ama Sabirli Olman Gerek...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bende 110cc ile gidiyorum yolda kalmadık şükür ama yoruyor küçük cc li motorlar. zaten yorucu olacağı için kısa molalar verirsin hem sen hem de motor dinlenir.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Arkadaşım eger yakıtına önem vermiyosan karbüratördeki klapeyi çıkart çok iyi bir hava ayarı yap (hava ayarı çok önemli) 75 km sürate çıkıyor motor.Ama yakıtı artıyor.Uzun yol konusuna gelince
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    kangda 50cc
    yokh ayarı güzel motorumun ben ayarını bozmayayım hiç durmadan kac km gidilir ben onu düşünüyom?

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arlarda dinlendirirsen her yere gidersin yanına yedek buji al.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı burak89izmir adlı üyeden alıntı
    yokh ayarı güzel motorumun ben ayarını bozmayayım hiç durmadan kac km gidilir ben onu düşünüyom?
    bence 50 km de bir dinlen. motor küçük olduğu için riske atma. 50cc olduğu için son gaz gideceksin doğal olarak. bu da motorun çok ısınması demek.
    zaten motor zorlandığında çekişten düşerek belli eder yorulduğunu.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

ben 125cc YBR ile iki kişi mersin den antalya ya 14-15 saatte gittim.. çok eğlenceliydi..

ben gilera runner ile çanakkaleden geldim istanbula 3 buçuk saatte ortalama hızım 120-130 arasıydı , valla suana kadar o motora hasta oldum scooterlarda motor yorulmak nedir bilmiyor ya verde gideyima bi diordu

gezgin bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dt 125 bi de modenas
    ben daha önce kinetic pride 80 ve honda kinetic 50 kullandım, ikisiyle de yazın günde 160-200 km yaptığımı hatırlıyorum, ne şişti o motorlar ne de arıza yaptı, yalnız o sırt ağrısı için yapılacak tek şey sık mola vermek, veya arka koltuğa büyük bir çantayı sıkıca bağlayıp ona yaslanabilirsin...
    Bir daha hangi ana doğurur bizi?

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    dostum ben 50 cc motorla 70 km hiç durmadan gittim 1 saat 45 dakikada ama sana tavsiye etmem çok yoruluyor insan gittiğine gideceğine pişman olursun benim motor 50 yi geçmiyordu bunuda belirteyim ben aklımı denemiştim ve benimki italyandı aprillia arıza yapmadı yolda hiç ama seninki yapabilir
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    İzmir manisa arasında bişey yok ki Aydin - fethiye - antalya çok uzun...Çok yorulursun
    0 Rh (+)
    06 - 09

Motosikleti
    kangda 50cc
    yaw tek motor delisi ben değilmişim bu sitede herkes bi yerlere gitmiş scoter ile şimdiden hazırlıklara başladımmm yaza eğer bu yolculuğu tamamlarsam size bu sitede yayınlayacam ben kendime güveniyorum!!!! motor kul yapısı sonucta olsun onunda caresine bakacaz artık

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    yanına alacagın malzemeleri iyi ayarla mutlaka yedek benzin, buji, lastik patlaması için malzeme almayı unutma sonucunu yazmayı da unutma!!!
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

cantillman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni
    motorun bakımlı olduğuı sürece sorun çıkartacağını sanmıyorum da sorun genelde sürücülerin yorulması şeklinde cereyan etmekte.. benim de bir uzun yol maceram var ama 250 lilik bir makinayla ve bayağı yorucu oluyor....kendine güveniyorsan daha ne duruyorsun...........................

Motosikleti
    kangda 50cc
    Alıntı cantillman adlı üyeden alıntı
    motorun bakımlı olduğuı sürece sorun çıkartacağını sanmıyorum da sorun genelde sürücülerin yorulması şeklinde cereyan etmekte.. benim de bir uzun yol maceram var ama 250 lilik bir makinayla ve bayağı yorucu oluyor....kendine güveniyorsan daha ne duruyorsun...........................
    yazı bekliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial

kardeşim ben küçük teker scoter ile çanakkkaleye kadar gidip geldim, buda gitmeden önceki resmimdi... sana destek veriyorum gidip gelince yaz buraya bende merak ediyorum şimdiden, gezin umarım zevkli ve bi okadar güzel gecer.

Motosikleti
    kangda 50cc
    nevzat abi seni kutluyorum benm 50 cc nin en korktuğum tarafı bagaj ve yük olayı senin motorda amma güzelmis bu arada bana tavsiyelerin nelerdir eğer yazarsan sevinirim ha unutmadan sen yolculağa gecemi cıktın gündüzmü ben gece cıkmayı planlıyom hem serin hemde motor için daha faydalı olacalığını düşünüyom

kinetic pride 75 cc

slm beyler ben bursadan ömer bitane 99 model kinetic pride75cc motor var ruhsatlı plakalı tanıdık olduğu 400 liraya vercek bende hep çocukluğumdan beri hastasıyım motorların alayımmı ne dersiniz arıza yaparmı???? babamda alma diyo ne yapayımm sizce akıl verin bana

not:bu benim ilk motorum alocak alırsam

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler