Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

50cc ile kac km gidilir

Motovento
    REKLAM ALANI
    kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    valla honda today 50 cc ile istanbl ankara yapan arkadaşım var ama honda sana bişi diyemem
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mutto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    50TT, XRV 750
    aslında bu başlığın açılması iyi olmuş benimde yazın benim mondiyle yol planlarım var. gerçi molaların sık vereceğiz hem kendi yorgunluğum hemde motoru çok zorlamamak için. öncelikli olan malzemeleri mutlak olarak aldıktan sonra neden olmasın. ama öncelikli olarak dikkat etmemiz gereken, motosikleti bisiklet zanneden araç şoförleri çünkü diğer yüksek cc li motorlar kadar seri değil 50 cc ler.
    Kuyuya taş atan kişi

ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    50 cc lik motorla uzun yol yapılmaz . çoook sakıncalı yapma derim ben .
    150 zatım vardı istanbul çanakkale arası 8 kez gidip geldim hemde trakya üzerinden.330km. çook yorucu ve motor zorlanıyor du. yolda kalmadım ama yok bu hacim bile çok az.en az 250cc ve su soğutmalı bi maxi. ile yol yapılabilir. ki motorununun bel desteği varsa yorulmazsın da.SYM gibi
    nezaketin okulu yoktur.

Alıntı kayku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla honda today 50 cc ile istanbl ankara yapan arkadaşım var ama honda sana bişi diyemem
    yuh yuh yuh gidilirmi abi o yol koşsan daha çabuk gidersin
    god is busy ! can i help you!

Motosikleti
    Kinetic Pride 80
    herkese selam...

bende de bir kinetic pride 80 (73cc) var... yeni aldım. ve havalar biraz daha ısınsın ankara-konya (256.4 km) (eskişehir-şüpheli) yapmayı planlıyorum

herkes "manyakmısın!? yapma" diyor ama galiba yapacağım
    size de sormak istediğim ne gibi önlemler alabilirim. yanıma neler almalıyım..
    bir de ne kadar benzin yakar maliyeti ortalama kaça gelir?

bir motorcu arkadaş, yanına dönüş otobüs bileti parası al yeter demişti
    evet biraz komik duruyor ama yapılabilir diye düşünüyorum.

güvenli yolculuklar...

kalidor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu hortlattım ama bende Kymco 50cc ile yakın bir zaman içerisinde İstanbul- Eskişehir yolculuğu planlıyorum. Yapacağım bu yolculuk her ne kadar bana mantıklı gelmese de; bu yolculuğa çıkacam. Daha önce sitede 50 cc'lik bir Kymco'yla uzun yolculuk yapan var mı bilmiyorum ama varsa; deneyimlerini siteye yazması pek çok 50cc kullanıcısını uzun yolculuklar hakkında aydınlatır.

Motosikleti
    yeni vespa GT 200, eski vespa Px 150
    Bu yolculuk tabi ki yapılır Bisikletçi arkadaşlar dünyayı ve türkiyeyi geziyor, sen tabi ki bir bisikletliden çok daha hızlı gidersin, yeter ki kendine zaman sınırlaması koyma ve sık sık molalar vererek yol al ve akan trafiğin kenarından sakin sakin git.

aslında hep düşünmüşümdür, biz rüzgardan şikayetçiyiz, yanımızdan geçen kamyonun yarattığı anafordan şikayetçiyiz peki uzun yolda bisiklet kullananlar bunu yaşamıyor mu, o rüzgara rağmen yol almıyorlar mı.

Nejat

vespa GT 200

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Çok seneler önce Pejo 103 ile Kütahya -Tavşanlı (arası 50km) canımız sıkıldıkça Kütahya-Eskişehir(yaklaşık 80 km) 2 sefer Kütahya-Afyon(yaklaşık 100 km) 1 sefer gidip gelmiştik zincir kopması ve lastik patlaması dışında da bi sorunumuz olmamıştı ama 3 motorduk ve yaklaşık 25-30 kmde bir mola verioduk çok güzeldi (Ahhh eski günler) Yalnız çıkma derim sıkılmaman açısından

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı kalidor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlattım ama bende Kymco 50cc ile yakın bir zaman içerisinde İstanbul- Eskişehir yolculuğu planlıyorum. Yapacağım bu yolculuk her ne kadar bana mantıklı gelmese de; bu yolculuğa çıkacam. Daha önce sitede 50 cc'lik bir Kymco'yla uzun yolculuk yapan var mı bilmiyorum ama varsa; deneyimlerini siteye yazması pek çok 50cc kullanıcısını uzun yolculuklar hakkında aydınlatır.
    Sabah gün doğmadan yola çık yanına buji,lastik onarıcı köpük ve takım taklavat al.Bol bol mola vermen gerekecek.Mutlaka MP 3 playerını yanında al daha keyifli geçer.Uzun süre güneş altında kalacağın için yüzünü maske ile koru kaskın içinden dahi yüzün yanabilir ve bol su....kolay gelsin....
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    yüreginin goturdugu kadar git giderken parcalara ayrılmada yollarda
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    50cc.lik motorla tekirdağ-istanbul gittim.

Motosikleti
    CBR 600 F di satıldı
    talih oyunlarından yana sansın coksa 50 cc ile uzun yol yap derim )
    ::tutkuy::

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Gidilir gidilmesine ama 50 cc nin eziyetide çekilmez .
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    texas ht 150
    selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bende de presto texas 150 t modeli var bende malatya konya 750 km yapmayı planlıyorum sizce çok zorlanırmı motor 150cc hava soğutma

Hemde Çok Zorlanır birader bence cok mola vermen gerekır vede 750km nerden baksan 7.5 saat ayrıca molalar ıle 10 saat yanı bu süre içinde cok sıkılırsın...vede önce 300-400 km lık bı gezı yap sonra 700 km yap bence cok zor bırader cok sık mola vermek lazım.. nerden baksan 3 gununu alcak..

Motosikleti
    Var
    50 cc ile sehirden cikma derim... bende var 50 cc
    sehir disina cikmaya korkuyorum ezerler diye...
    benden tavsiye kaldigin yerde kal

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    küçük cc uzun yolda sadece kişiyi yormakla kalır..birde otobanda düşük cc inanılmaz sıkıcı..
    tüm bunlara rağmen elektrikli scppter ile bile her yere gidilir neden gidilmesin..maksat beklentileri doğru tespit etmek

Motosikleti
    HayaBusa1340 RGsxr1100 turbo gsxr1100
    HOrtttttttlatmısınızzz.....
    Suzilerimsiz Asla gsxr1100Turbo &Gsxr1100&HayaBusa1340R:cat:

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı akifkif adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım bende de presto texas 150 t modeli var bende malatya konya 750 km yapmayı planlıyorum sizce çok zorlanırmı motor 150cc hava soğutma
    Zorlamazsan ve biraz fazla mola verirsen hiç bir şey olmaz.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Yaw Bu 50 cc ciler çıldırmış olmalı..Adamları gaza getirsen dünyayı dolaşacaklar todayle. mobyletle. scoobyle yaa.işte gerçek motor sevdası bu olasa gerek. Kendilerine de mantıklı gelmesede adamlar uzun yol yapmak istiyorlar bırakın yapsınlar..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler