Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Çin motorları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hondaya biniyorumda ne oluyor ? oda çin malı çin malı japon malı takıntılarını geç dostum boşver sıkıntı yapma kendine zamanla tecrübe ettikçe bazı şeyleri kendi başına öğrenmekten gayrisi yalandır

sürekli güzeli kullanırsan kötüyü bilemezsin, sürekli kötü olanı kullanırsan iyiyi, kullanmadan öğrenemezsin , çok ince çizgi çooookkk
    abicim eli öpülecek adamsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    Alıntı Karlıyollar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet orası doğru benim motorunda 3 yerini pek iyi sıkmamışlar gidonların yanındaki yerleri ikiside çıktı birde egzozun önündeki susturucu düşmüştü başka sorunum yok ve gidondaki yerleri sıkınca birdaha çıkmadı
    senin motor tam adamların ölen yemegi sırasına gelmiş aceleden sallamasyon yapmışlar

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    2006 model 10.000km ye yeni gelen bir regal im var. Vuruyorum kırbacı, yağını suyunu eksik etmiyorum. Elim değmişken somunlarını sıkıyorum, malzeme kalitesi vasat mı ? Vasat o kesin. Ama 2.750 ye aldığım bu aletin verdiği bu hazzı bu paraya başka hiç bir alet veremezdi. Mevzu özünde budur. Tartışmanın da manası yoktur.
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

JAWA MOTORDUR MADE IN CHEKZSLOVAKİA DİYE YAZAR DEPODA PEUGEOT SPECTRA MOTORDUR MADE IN FRANCE DİYE YAZAR KOLTUĞUN ALTINDA SARI PUNTOYLA MZ IFA MOTORDUR MADE IN GERMANY DİYE BLOĞUNDA ÇİN MALI MOTORA BİNECEĞİNİZE GİDİN BUNLARA BİNİN BEN BUNLARDA ÖĞRENDİM MOTOSİKLETE ADAM AKILLI BİNMEYİ TAVSİYEM BU SİZE EN AZINDAN CAN GUVENLIĞINIZ VAR NE OLACAĞI BELLİ MOTORUN HERHANGİ BIR DURUMDA NASIL REAKSİYON VERECEĞİ BELLİ ÇİNLİ MOTORDA LASTİKLER DURO ZATEN DURUM DİREKMAN ALLAHA HAVALE

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    benim kanuni windy 125 2006 model 42500 kmde elinizden öper ve yağ debriaj balatası hariç anahtar deqmedi

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Orjinal çinse sorun yok Ben memnunum
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    Alıntı kawasaki zxr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    JAWA MOTORDUR MADE IN CHEKZSLOVAKİA DİYE YAZAR DEPODA PEUGEOT SPECTRA MOTORDUR MADE IN FRANCE DİYE YAZAR KOLTUĞUN ALTINDA SARI PUNTOYLA MZ IFA MOTORDUR MADE IN GERMANY DİYE BLOĞUNDA ÇİN MALI MOTORA BİNECEĞİNİZE GİDİN BUNLARA BİNİN BEN BUNLARDA ÖĞRENDİM MOTOSİKLETE ADAM AKILLI BİNMEYİ TAVSİYEM BU SİZE EN AZINDAN CAN GUVENLIĞINIZ VAR NE OLACAĞI BELLİ MOTORUN HERHANGİ BIR DURUMDA NASIL REAKSİYON VERECEĞİ BELLİ ÇİNLİ MOTORDA LASTİKLER DURO ZATEN DURUM DİREKMAN ALLAHA HAVALE
    kardeş bende style jawa 350cc wardı onda ögrendm motor binmeyi şimdi zoru deniyorum benzin pahalı

ONLAR HAREKETLİ PARÇA HERHARKULADE DEĞİŞİCEK TABIKI BİG İN JAPAN BİR TEK ONU SEVDİM GERİSİ YALAN ABİCİM

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:27 ----------

YA BAK BİZİM KUŞAKTAN GELİYORSUN JAWANIN VERDİĞİ HAZZI ALIYORMUSUN KANUNIDE??? MUMKUN DİİL BULAMAZSIN STYLE OGARI BİLE FARK EDER

Motosikleti
    RR 250E-9
    Lastikleri allah koydu di mi oraya Değiştiremiyor muyuz ? Ben kendi adıma yapıştırdım IRC leri gayet memnunum.

O ZAMAN MOTORU KOMPLE DEĞİŞTİR SENIN İÇİN DAHA HAYIRLI OLUR

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bigün gelecek cinli, japonu kalitede geçecek. Neden derseniz, honda mesela giderek kaliteyi düşürüyor. Nerde o eski hondalar dedirtiriyor adama. Zaten tusunamiden sonra düzen tutturamadılar. Çinliler atakta şuan.

JAPONA BİNİN ARKADAŞIM VE SONRADA HEMEN AKEBINDE ÇİNE BİNİN ATTAN İNİP EŞŞEGE BİNMİŞ GİBİ HİSSEDECEKSİNİZ FARK BU YANİ

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

96 TİTAN BU DALDAKİ İLK 4 ZAMANLI MAKINALAR NE TUTULMUŞTU YA KAÇ SENEDİR BINIYORSUN SÖYLE BAKALIM BU ORJINAL JAPON MOTORUNA

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    çin japon fark etmez türlü giderim
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    2002 de 19 binde aldım 1 yıl km teli yoktu öyle bindim.orjinal balataları 60 binde değiştirdim. 70 binde keyfe keder 150 cc ye yükselmek için ilk rektefeye verdim. 14 yaşındayken. Şu an hiç bir poblemi yok. Cbf 150 nin 12.5 torkuna rağmen güzel tokatlıyor. Düzde,yokuşta,inişte farketmiyor. Hiç problem yaşamadım. Arka dişli 80 binde ve orjınal. Krank, krank rulmanları orjinal, vites kutusu orjinal. Düzde ıki kisiyle sabit olarak 110 km nin üstünde gider. Dijital ibreyle ölçülmüş son hızı 155 km nin üsünde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin japon fark etmez türlü giderim
    nerden çıktın len sen

Motosikleti
    RR 250E-9
    Titan dı ilk üstüne oturduğum motor gayet de

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2002 de 19 binde aldım 1 yıl km teli yoktu öyle bindim.orjinal balataları 60 binde değiştirdim. 70 binde keyfe keder 150 cc ye yükselmek için ilk rektefeye verdim. 14 yaşındayken. Şu an hiç bir poblemi yok. Cbf 150 nin 12.5 torkuna rağmen güzel tokatlıyor. Düzde,yokuşta,inişte farketmiyor. Hiç problem yaşamadım. Arka dişli 80 binde ve orjınal. Krank, krank rulmanları orjinal, vites kutusu orjinal. Düzde ıki kisiyle sabit olarak 110 km nin üstünde gider. Dijital ibreyle ölçülmüş son hızı 155 km nin üsünde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

nerden çıktın len sen
    oo apache adem sen de mi burdasın
    len oğlum ne istiyon şu gıcı kırık titan dan ihtiyarı fazla zorlama yatak sarmasın sonra

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    oo apache adem sen de mi burdasın
    len oğlum ne istiyon şu gıcı kırık titan dan ihtiyarı fazla zorlama yatak sarmasın sonra
    benim motor seninki gibi tenekeden değil yatak matak sarmaz o

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    benim motor seninki gibi tenekeden değil yatak matak sarmaz o
    adem abisi uzun yolda yanına yağ almayı ihmal etme ne olur ne olmaz honda bu her modeli yağ yakabilir

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    adem abisi uzun yolda yanına yağ almayı ihmal etme ne olur ne olmaz honda bu her modeli yağ yakabilir
    hiç olmazsa 2 zamanlılar gibi depoya değil, kartele koyuyorum. Ybrye duman attırıyo yolda. Varsın yağ yaksın

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hiç olmazsa 2 zamanlılar gibi depoya değil, kartele koyuyorum. Ybrye duman attırıyo yolda. Varsın yağ yaksın
    ee ybr yi geçmek için silindir değiştiren sen demekki ybr titandan daha hızlıydı da sen geçmek için silindiri değiştirdin
    adem yolda giderken tekleme oluyor mu gene

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)