Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dikkat Öldürür!... 34 HJ 3810

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    herkes devleti savunmus kimisi dogru demiş kımısı bilmemiş . bu konuyla alakası olmayan bir konu paylasacagım . ( kendi internet sitemiz var ve internet gazetesi sinema ile ilgili birsey . korsana hayır derken biz aynı isimle acılan baska bir sitede korsan film yayımlanıyordu . bizim uyelerimizin % 40 lık bi kışı bizden ayrıldı cunkı bız yayımlıyormusuz diye . biz savcılıga gittik elmizde site hakkında butun aysal belgeler mevcut . isim hakkı telif hakkı logo falan . karakola gittik polis ugrasma bise cıkma z biz bıse yapamıyoruz dedi ve geri gonderdi ) 5 senelik çalışmamız sonucu cok olmasada oprtalama 3 3,5 bin tl lik bir yatırım yan yattı camura battı suANDA KIMSE S.KLEMİYOR. buda devletin ne oldugunu zaten belli ediyor
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ acayüp

Aynen öyle arkadaşım ben liseyi beykozda okuduğumdan biliyorum. Beykoz güzeldir ama insanları hariç.
    Bu tür sözlere katılmak mümkün değil. Bu tür yanlış genellemeler bizi doğru yere götürmez.

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Öncelikle geçmiş olsun. Ucuz atlatmışsın,olay anında bir anlık dikkat kaybın ciddi sonuçlar doğurabilirdi,gereken resmi şikayetleri yapman en doğru olanı,sonuna kadar yanındayız...
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaşlar genelleme yapmıyorum. Onlar kendini biliyor zaten. Sen doğru isen alınma üstüne zaten. Fakaat bence yürürken bile en tehlikeli semt beykoz benim gözlemlerime göre.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım emniyet personelini benden iyi tanıyorsunuz. inşallah kötü olay yaşamazsınız, eğer yaşarsanız da dediğiniz memurlara rastgelirsiniz.
    Emniyet personelini sizden iyi tanıdığımı zannetmiyorum ama başıma geldi ve aynen dediğim gibi oldu. O yüzden o yönde yol gösterdim.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    yahu bulaşsan bir türlü bulaşmasan başka türlü . 29 nisan gezi etkinliği gününde karamürselden bir arkadaşım cepten beni arıyor , irfan bursa yolundan yalova yönüne giden 15 kişilik motosiklet gurubu sizmiydiniz ? soruyor.

hayırdır diyorum ne oldu ?

yavvv sorma diyor motosikletli bir sürücü yolumda panelvan minübüsümle giderken önüme öyle atladıki neredeyse arkadan vuruyordum , sonrasında bana hareketler yapmaya başladı hem suçlu hem güçlü diye söylenip duruyordu
    bende sonrasında ne oldu diye sorunca ????

o bana hareket çekti bende kızdım üzerine kırdım ve sonrasında 15 kadar motosiklet seyir halindeyken etrafımı sardılarve camı çerçeveyi yumruklamaya tekmelemeye başladılar dedi o anda bende beynimden vurulmuşa döndüm ,

dedim olm ne demek len adamın üzerine kırmak ! dalgamı geçiyorsun dua et arabayı durdurup seni hastanelik etmemişler.
    ne yapacaksın dünya işte , insanın canı tehlikeye girdiği an her iki tarafında penceresinden göremiyor ,

ama hakikaten bir müsibet bin nasihatten iyidir , dayak cennetten çıkma denmişse vardır sanırım bir doğruluk payı ..

dedim o gün bizim guruptan hiç kimse yalova yolunu kullanmad
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Naked :)
    Ben zamanında arabama çarpıp acelem var diyip giden bir herif için karakola başvurdum. İfademi aldılar. Bilgiler ışığında adamı karakola çağırdılar. Tabi ben yokken. Gerekli işlemler yapıldı ve gerekli cezayı ödedi. Suçunu da kabul etti.

Yani bu ülke o kadarda dağ başı değil. Üzerinize düşeni yaparsanız bişeyler bir şekilde yürüyor. O yüzden şikayet etsem de bişey olmaz kanısı yanlış. Hakkınızı arayabilirsiniz. O kişi için karakola gelip ifade vermek bile gereken etkiyi yaratır. Üstüne bir de cezasını öder.

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bugün arabamla aynı yerden geçerken etrafı inceledim direklere takılı cihazlardan anladığım kadarıyla kamera var. Yalnız 100 m ileride. Uzaktan da olsa kamera kaydetmiştir diye düşünüyorum. Arabayla geçerken fotoğraf ta çektim. Hemen soldaki bariyerlere sıkıştırdıktan sonra İleride görülen yaya üst geçidinin orada da arabayı üstüme kırdı. Kazasız belasız sürüşler...

FermanogLu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011-Red Cbf150
    Dedigim gibi bu işin peşini bırakmayın.

Motosikleti
    cawa
    Kameralarin uzerinde kodlari var onlari not alin.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    çok geçmiş olsun ,anlattığınıza göre bu trafik teröristinden sizi Allah korumuş ,bu tip olaylarda elinizden geldiğince araçtan uzaklaşıp kenera çekmeniz de fayda var,sonuçta 2 teker üzerindeyiz en ufak denge bozucu bir olay hayatımızı karartabilir,anlattığınız gibi özelikle üzerinize sürülüyorsa ve size kast olduğunda ilk önce düşünmeniz gereken canınızdır,gerekli yerlere yaptığınız şikayet için inşallah bir sonuç alırsınızda bu gibi i..nelerinde yaptıkları yanına kalmaz,Allah hepimizi bunlardan korusun,tek teselli size birşey olmaması
    kanmix_x bunu beğendi.
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Çok geçmiş olsun, inşallah cezasını bulur.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Öncelikle çok geçmiş olsun. Umarım yasal yollardan da cezasını bulur bu şahış. Buna benzer bir olayda bir kaç ay önce ben yaşadım. Herif üstüme kırmakla yetinmedi camdan kolumu yakalayıp çekiştirdi, bir şekilde kurtuldum ama fena sinirlenmiştim, ilk ışıklarda önüne kırıp motordan indim, sorgusuz dalacaktım herife. Tabi arkadaşlar kalabalıkmış, 5 kişi dayı dayı inince buna pek şans kalmadı.
    Motorsiklet üstündeyken kiminle dalaşsan kime kızsan en büyük riski alan biz oluyoruz. Bunun bedelini de sakat kalmak yada ölmek şeklinde ödeyebiliriz. Yasaların kimi haklı bulduğu ben dönülmez yere geldikten sonra pek bi önem arzetmiyor. Kurye arkadaşların sürüş şekli çok ilgimi çekiyor bu konuda. Hepimizin yaşadığı önüne kırma, yakın geçme olayı mesela. Bana denk gelince mutlaka sellektör ve uzun korna ile tepki gösteriyorum. Kuryeler hiç istifini bozmuyor, kendi zihinlerini hiç karıştırmıyor, kafalarında yersiz düşüncelere izin vermiyor, kolay kolay kimseye kızmadan kıvrıla-sıyrıla geçip gidiyorlar. Ancak bu şekilde yollarına devam edebilirler çünkü. Anladığım kadarı ile bizim içinde durum şimdilik böyle. Ne zaman ki yurdum trafiğinde yasalar adam akıllı uygulanır, ehliyet çerez niyetine dağıtılmaz ancak o zaman millette belki bi empati oluşur. Ancak o zamana dek arkamızı iyi kollamamız lazım. Çünkü riske attığımız şey kendi canımız. Ticari araç sürücüleri ancak şirketin sigortalı aracının çizilmesinden biraz fırça yiyebilir o kadar. Sağlıcakla kalın.
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Takip edip yalnız kalmasını bekleyeceksin, sonra da döveceksin. Şimdi bunu desteklemeyip medenice polise şikayet etmek lazım diyen arkadaşlar da çıkacaktır ama malesef bu insan türü medeniyetten anlamıyor.

wers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    joyride 200i
    Citröen Berlingo 34 HJ 3810 plakalı araç AKBOSSAN'a ait,
    İletişim bilgileri;

Merkez: Göksu Evleri sitesi Kartopu cad.No:13 Villa:255 -A
    Anadolu Hisarı-Beykoz İSTANBUL

Depo : Kavacık Mahallesi Taman Sokak No:37/1 Kavacık Beykoz İstanbul
    İletişim

info@akbossan.com.tr

Tel : +90 216 465 40 57

biraz önce sym facebook sayfasından bir arkadaş paylaştı. mail ile şikayet edelim.
    ossiaa4560 ve Tolme bunu beğendiler.
    Üzerine benzin dökerek intihar etmeye kalkışan genci uzun süre ikna etmeye çalışan polis, sonunda bir bidon benzini kurtarmayı başardı...

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    mail attım
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    cawa
    bende.
    Beyler konu kismina direk plakasini yazin maillet alt alta biriktimi hemen dikkat ceker.

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Gösterdiğiniz ilgi için tüm MT ailesine teşekkür ederim. Motosikletin kayıtlı olduğu firmayı ve iletişim bilgilerini bulan arkadaşa da ayrıca teşekkür ediyorum. Israrlı girişimlerim sonucunda araç plakasına trafik cezası kesilmiş olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım.
    Firmayı aradım. "Bir çok telefon geldi. Olayı biliyoruz." dediler.
    Nasıl bir adım atacaklarını takip edeceğim.
    Firmaya mail atarak bu olayın takibinde olduğunuzu gösterirseniz sevinirim.
    En azından "yapanın yanına kar kalır" yargısını kırdığımızı sanıyorum. Kazasız belasız sürüşler...

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Öncelikle geçmiş olsun. Cesarettinden dolayı tebrik ediyorum.
    En kötü ihtimal iş yerinde kınama almıştır. ikinci de bisiklet verirler. Az da akıllanmıştır umarım.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    uğraşlarınız için tebrikler, forumun da bu kadar duyarlı oluşu cok sevindirici, neticede hepimizin başına gelebilecek durumlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler