Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Her Şehirde Bilmemiz Gereken Motosiklet Tamircileri...

Motovento
    REKLAM ALANI
    necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Ben motosikletle uzun seyehatlere çıkmayı seven biriyim.Hal böyle olunca,birçok il ve ilçeden geçiyorum.Yolda bazen düşünüyorum"bu dağın başında motor arıza yapsa kimden yardım isterim?"diye.
    Şimdi sizlerden ricam,herkesin kendi şehrinde bulunan,motosikletten gerçekten anlayan ve motosikleti alıp tamirhanesine getirecek servis aracı bulunan tamircileri şehir,kasaba,isim ve telefon numarası belirterek yazması.
    Bu listenin, forumdaki bir çok arkadaş için faydalı bir bilgi kaynağı olacağına eminim.
    Yanlız sizlerden ricam,tamirci diye mahallenizdeki mopet veya scoter tamircisini yazmamanız.Bu işi gerçekten bilen tamircileri yazarsanız sevinirim.
    cbr125races, Nathan, DusenAdam ve 16 diğerleri bunu beğendiler..
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    İstanbul'dan başlayayım:

İstanbul'da motosiklet tamircisi yok. Olanların hemen hepsi beş para etmez.

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Gaziantepde büyük cc motorla uğraşan iki ustamız var ikiside isim yapmış kariyerli ustalardır.. Biri Klas motor Murat Dike diğeri Teknik motor Sabri Özköse
    Küçük cc li motor tamirciside eski Yamaha Yetkili servisi yusuf alıcı özgür motor...
    muzoooo ve fearlesboyy bunu beğendiler.
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Konyada Ulus motosiklet Ada motor motomert ve arka sokağında 5 altı tane daha var daha var ama aklıma gelenler şimdilik bunlar
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Tavsiye edilen yada edilecek olan ustaları-servisleri tavsiye eden arkadaşlar aynı zamanda kullanıyorlardır ve sanırım adres ve telefonlarıda kendilerinde vardır
    tavsiye ile birlikte adres ve telefon bilgilerinide yazarlarsa konu tam yerine oturacak mükemmel bir arşiv olacaktır diye düşünüyorum

---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:55 ----------

Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motosikletle uzun seyehatlere çıkmayı seven biriyim.Hal böyle olunca,birçok il ve ilçeden geçiyorum.Yolda bazen düşünüyorum"bu dağın başında motor arıza yapsa kimden yardım isterim?"diye.
    Şimdi sizlerden ricam,herkesin kendi şehrinde bulunan,motosikletten gerçekten anlayan ve motosikleti alıp tamirhanesine getirecek servis aracı bulunan tamircileri şehir,kasaba,isim ve telefon numarası belirterek yazması.
    Bu listenin, forumdaki bir çok arkadaş için faydalı bir bilgi kaynağı olacağına eminim.
    Yanlız sizlerden ricam,tamirci diye mahallenizdeki mopet veya scoter tamircisini yazmamanız.Bu işi gerçekten bilen tamircileri yazarsanız sevinirim.
    ,
    Üstad başlığı görünce dedim baba yoktu birkaç gündür araştırmış dolaştırmış toplamış bilgileri
    yayın yapıyor ne sevinmiştim beee )))

Motosikleti
    Arkadaşlar tavsiye ettiğiniz tamircilerin telefonlarınıda yazarsanız memnun olurum.Dağın başında kalmış bir motorcu ve tamirci,dumanlamı haberleşecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:07 ----------

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'dan başlayayım:

İstanbul'da motosiklet tamircisi yok. Olanların hemen hepsi beş para etmez.
    Zaten sırf bu yüzden İstanbul'a motosikletle gitmiyorum
    eray_uluyazı, Nathan, sSameT ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Kütahya ve civarında yolda kalan olursa beni araması yeterli numaram profilimde yazıyor
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sakaryada show motor cemil güllü her türlü motor tamiri yapar ss ler hariç ss lere bakım onarım yapmamasını sebebi de dükanı müsait değil
    adres güneşler yolu üzeri yağcılar tel 0530 615 24 94
    (uzmanlık alanı endoru cross marka model fark etmez)
    + kendisi 4 yıl yamaha yetkili servisinde usta başı olarak çalışmış
    küçük cc ayırt etmeksizin yardımcı olur...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ankara;
    başkent motosiklet - metin usta
    gimat oto sanayi sitesi no:18
    0 312 - 397 01 93
    ferhatkars bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    İsim - Telefon - Adres

Şeklinde olursa düzenler sabitler yararlı bir hale getirebiliriz.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    İZMİR
    Daytona motor-Selami usta
    0533 6623985
    MANİSA
    EGE MOTOR-Rıdvan usta
    0532 3306857

yukarıda belirttiğim ustalara her türlü motosikletinizi tamir ettirebilirsiniz.

CanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    İstanbulda Küçükyalıda (kadıköy tarafı yani) E5 üstünde MotoTriple var, buradaki ustalar izmire, körfeze, istanbul parka ve yunanistana gidip yarışlarada mekanik destek veriyorlar.
    ayrıca Triumph, Ducati, KTM, Suzuki, Honda, Kawasaki, Aprilla, Vespa, Gillera, Hyosung gibi ve birçok markalarında Türkiyedeki yetkili servisleri.
    1 senedirde DynoJet ile ilgili performans ayarlarını veya motordaki sıkıntıları ortaya çıkarıp ayar ve tamir yapıyorlar.
    7-8 senedir motor kullanıyorum yaz-kış sanırım 10-15 arası servis değiştirmişimdir bu sürede ama son 2 senedir buraya gidiyorum tavsiye ederim.

http://www.mototriple.com/

Adres:
    Tayfur Sokak No:1
    İdealtepe / Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE

Telefonları:
    0216 388 57 88 - 0216 388 52 83 (fax)
    eray_uluyazı, Kerem Akın ve Nathan bunu beğendiler.

olcaytoshow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Silivri/İSTANBUL için bir tavsiyesi olan var mı.

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    düşük cc motorlarınız için: 2008den beri gittiğim Rauf Ustayı tavsiye derim. hem işçilikleri iyidir, hemde o işin malzeme+işcilik hakkı neyse onu alırlar.
    05386962980
    05427911293
    Bornova/İZMİR

büyük cc motorlarınız için: RCV Motor, Hakan usta. kendisi uzun birsüre Yükselişte çalıştıktan sonra kendi yerini açmıştır.
    05322043015
    Bornova/İZMİR

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    USTA : MESUT ŞEHİTOĞLU
    ADRES : MOTOVAN EMNİYET KALE KAVŞAĞI
    TEL: (432) 215 18 38
    NOT: ARKADAŞLAR VAN İLİ ÇEVRESİNDE MESUT USTA DIŞINDA BİR TEK İKİ ZAMANLI MOTOSİKLET TAMİRCİSİ BİR MEHMET USTA VAR ONUN DIŞINDA HİÇ BİR İLÇESİNDE TAMİRCİ YOK (YANİ ADI TAMİRCİ AMA MOTOSİKLET PARÇASININ İSMİNİ BİLE BİLMEYEN ADAMLAR VAR)

NOT: ADMİN ARKADAŞLAR BUNLARI ŞEHİR ŞEHİR PLAKA SIRASINA GÖRE SIRALARLARSA ÇOK İYİ OLUR)
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Abi güzel başlık açmışsın da tokatta adam gibi bi tamirci yok. Bi bi celal usta var oda işim düştükçe gidiyorum. Ama tokatta yada ilçelerinde yardıma ihtiyacı olan her motorcu arkadaşıma şahsen yardımcı olurum. 0506 319 26 01 numaram.
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Arkadaşlar tavsiye ettiğiniz tamircilerin telefonlarınıda yazarsanız memnun olurum.Dağın başında kalmış bir motorcu ve tamirci,dumanlamı haberleşecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:07 ----------

Zaten sırf bu yüzden İstanbul'a motosikletle gitmiyorum
    ilhami abi dağın başında telefon çekiyosa sıkıntı yok ama çekmiyosa mecbur dumanla haberleşilecek
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    arkadaşlar konu güzel ve faydalı olabilir ama amacına ulaşmayacaktır. çünkü her şehirde binlerce mt üyesi var. diyelimki antalya. 20 tane üye konuyu görse ve tavsiyede bulunsa milletin kafası karışır.

kimi motosiklet tamircileri vardır uzmanlık alanı ss motordur. kimisi scooterdir. talep edilecek işcilik ücreti ve yedek parça fiyatlarıda farklılık gösterecektir.

benim önerim her ilde bulunan yetkili yada özel servis ler listelensin.

örnegin antalya

yamaha yetkili servis x motor
    tvs yetkili servis y motor
    honda yetkili servis z motor şeklinde olursa

ve bir zahmet bunu medaratör arkadaşlardan biri zaman ayırıp emek edip yaparsa kafa karışıklıgı olmadan konu amacına ulaşmış olur.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar konu güzel ve faydalı olabilir ama amacına ulaşmayacaktır. çünkü her şehirde binlerce mt üyesi var. diyelimki antalya. 20 tane üye konuyu görse ve tavsiyede bulunsa milletin kafası karışır.

kimi motosiklet tamircileri vardır uzmanlık alanı ss motordur. kimisi scooterdir. talep edilecek işcilik ücreti ve yedek parça fiyatlarıda farklılık gösterecektir.

benim önerim her ilde bulunan yetkili yada özel servis ler listelensin.

örnegin antalya

yamaha yetkili servis x motor
    tvs yetkili servis y motor
    honda yetkili servis z motor şeklinde olursa

ve bir zahmet bunu medaratör arkadaşlardan biri zaman ayırıp emek edip yaparsa kafa karışıklıgı olmadan konu amacına ulaşmış olur.
    Sezer kardeşim,bana Antalya ve civarında BMW motosikletten anlayan bir tamirci önerebilirmisin?
    3-4 sene önce akdeniz sahilinde BMW den anlayan bir usta bulamayıp,İzmir e kadar debriyajı olmayan bir BMW ile gelmiştim

tavsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    metin usta hakikaten işini ehliyle yapan bi insan. Büyük motorlardan çok iyi anlar.
    Eğer motor alcaksanız muhakkak metin ustaya gösterip öyle alın. Adam motor iyiyse al der güvence bile verir. sıkıntısı çıkarsa benim yanıma gel diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Sezer kardeşim,bana Antalya ve civarında BMW motosikletten anlayan bir tamirci önerebilirmisin?
    3-4 sene önce akdeniz sahilinde BMW den anlayan bir usta bulamayıp,İzmir e kadar debriyajı olmayan bir BMW ile gelmiştim
    abi antalya değilde alanya da tekteker arif var :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)