Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bişey Yapmalı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    aynaya bakmamış öküz derdim ama, bide kaçmış şerefsiz diyorum. geçmiş olsun sana bişey olmasın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:30 ----------

Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddi bir kaza anında o kask parçalanmıyorsa beyinde çok ciddi travmalara yol açabilir. Düzgün kaskın özellikle ciddi kazalarda parçalanması gerekir yoksa beyin jöle kıvamına gelir.

Kaza yapan arkadaşa da geçmiş olsun; umarım yakalarsın şerefsizi. Şu İstanbul'u da terk edip gidin ne duruyosunuz?
    o nemiş ya o mantıkla ucuz kasklar iyi olmuyor mu ????

kardeş sanada çok geçmiş olsun hem aynaya bakmamış öküz olduğunu göstermiş, hemde kaçmış şerefsiz olduğunu göstermiş...
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    daytona 350
    lycantrophic in bahsettıgı kasklar prof. kasklar. milyardan aşşağı alamazsın onları. onlarda saatte 100 110 km nın altında patlayıp parçalanmaz. sürtünmeylede parçalanmaz darbeyi direk alması lazım. airbag hesabı :D ama turan da söylemiş 30 tl lık cene altı kasklardan dı dıye. işte o kaskların böyle düşük hılarda parçalanması kötü...
    ama dediği gibi beynin açılmadıkça komaya girmedikçe polisler bütün kazalara MOTORDAN DÜŞMÜŞ diye bakıyo. cahillik diz boyu...
    insan aklının erdiği karadar değil, deposundaki benzini kadar özgürmüş meğer...
    Benzinim bittiğinde anladım :cyclopsan

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    ya zaten arkadaşınki ucuzluktan parçalanmış, gerçek dediğiniz kasklarında ezilmesini yamulmasını darbeyi emerken göçmesini anlarımda 2 ye de bölünmez diye düşünüyorum bölünür mü?
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    geçmiş olsun..muhtemelen savcı takipsizlik kararı verecektir...kaçn adamın da yanına kar kalacaktır...

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Çok geçmiş olsun.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    daytona 350
    bizim kullandığımız kasklarda bu link durumu açıklar sanırım

http://www.youtube.com/watch?v=9LfEFhBelTY

patması için dizayn edilmiş kaskların varlığından haberim var. ama o kaskları mağazalarda bile göremeyiz biz. o kaskları parlatmak için saatte 120 ile fln düz duvara girmek lazım. kask önce darbeyi emiyo sonra darbe kafaya ulaşmadan ek yerlerınden kendını bırakıyo enerjiyi boşa çıkarıyo. ama o kasklar özel üretim yani yok gibi bişi....
    bizim kullandığımız kaskların kesinlikle patlamaması lazım. bende agv longway war 2 kaza yaptım onunla. 1. si 70 le fln yüz üstü asfalta uctum ıkıncısı 40 la fln okul servisinin tanponuna kafayı çarptım ama vizör bile çatlamadı sadece cizikler var. böylede olması lazım...
    insan aklının erdiği karadar değil, deposundaki benzini kadar özgürmüş meğer...
    Benzinim bittiğinde anladım :cyclopsan

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Çok geçmiş olsun.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    Dominar 400 (satıldı)
    Geçmiş olsun :(
    BE

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Çok geçmiş olsun arkadaşım plakayı paylaşırsan belki konuyu okuyan istanbulda yaşayan arkadaşlar görüp şikayette bulunabilirler
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    gecmiş olsun...

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Geçmiş olsun, sakın vazgeçmeyin plakasını almışsınız illaki bulunur o araç, görgü tanıklarınızda varsa halledersiniz sıkmayın canınızı bekleyin sadece.

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Sağolun arkadaşlar bekliyorum inşallah savcılıktan takipsizlik çıkmaz çünkü konu başka olsada daha önce çok takipsizlik kararıyla karşılaştım sürekli görünüyorum karakola inş faydası olur...
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    büyük geçmiş olsun :(
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    geçmiş olsun motosikletli her arkadaşa yapılan yanlışı kendime yapılmış gibi hissediyorum

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    çok geçmiş olsun...canına bşy olmamış ya kardeş çok şükür,,,motoru takma okadar kafana...

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Geçmiş olsun kardeşim kaçanında başına gelir yaptığı anlar o zaman hanyayı konyayı...

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Çoook geçmiş olsun, inşallah cezasını çeker.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı DIESELL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim kullandığımız kasklarda bu link durumu açıklar sanırım

http://www.youtube.com/watch?v=9LfEFhBelTY

patması için dizayn edilmiş kaskların varlığından haberim var. ama o kaskları mağazalarda bile göremeyiz biz. o kaskları parlatmak için saatte 120 ile fln düz duvara girmek lazım. kask önce darbeyi emiyo sonra darbe kafaya ulaşmadan ek yerlerınden kendını bırakıyo enerjiyi boşa çıkarıyo. ama o kasklar özel üretim yani yok gibi bişi....
    bizim kullandığımız kaskların kesinlikle patlamaması lazım. bende agv longway war 2 kaza yaptım onunla. 1. si 70 le fln yüz üstü asfalta uctum ıkıncısı 40 la fln okul servisinin tanponuna kafayı çarptım ama vizör bile çatlamadı sadece cizikler var. böylede olması lazım...
    Dedikleriniz doğru ama bir noktada yanlışınız var hem uygulamada,hem teoride.Kaza yapmışsınız o kaskı neden 2. kez kullanıyorsunuz.Kasklar tek kullanımlıktır(kazalıktır).Hatta kasklar her ne kadar aşırı sağlam cisimler olsada oluşabilecek en küçük çizikler bile bir kazada kolayca dağılmasını sağlayabilir(burası detaylı,üzerindeki kimyasal yapıdan dolayı).Bu yüzden ne kadar sağlamda olsalar kaskları çok kırılgan bir cammışçasına korumalıyız.Benim kaskım defalarca kez elimden düştü,motorun üzerinden düştü,ben değiştiremedim fakat sırf bu yüzden kaskı çöpe atıp yenisini alanlar var,abartı gibi gözüksede olması gereken bu.Ve bir kaskın başına hiç birşey gelmese bile,neredeyse en iyisinin bile kullanım ömrü 3-4 yıldır.Bu kask konusu aslında çok daha detaylı ve önemli bir konudur,herkesin dikktale araştırmasını öneririm...

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    geçmiş olsun... motorunun fotoğraflarını koyar mısın merak ettim durumunu. sende bişey yok ya, gerisi teferruat...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    hocam öncelikle geçmiş olsun. motora emek vermişsin, seni en iyi ben anlarım. yarın el emeğimi çok verdiğim motoru yok pahasına satıyorum. canın iyi, yenisini alırsın. tekrar geçmiş olsun.

ufak bir tavsiyem var:

olur da mahkemeden bir sonuç çıkmazsa sana bir tavsiyem var.

senin dava kayıtlarını mahkemenin zabıt katibinden dilekçeyle isteyebilirsin.

orada senin ve karşı tarafın polis tarafından alınan ifadeleriyle beraber diğer dava dosyaların olacaktır.

bunların fotokopisini verdiğin dilekçeden sonra alabilirsin.

karşı tarafın ifadesinde ise karşı tarafın ev adresini ve telefon numarasını bulabilirsin.

yeterince açıklayıcı oldum sanırım.

kolay gelsin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)