Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoru farklı renklerle kullanma imkanı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    İsteğimin olabileceğini pek zannetmiyorum ama sizlere danışmak istedim.
    Yedek çamurluklarım ve yedek depomu parlak bal rengine boyatmayı düşünüyorum. Şimdi iki farklı set olacak elimde biri siyah, biri bal rengi, istediğim zaman değiştirip kullanmak istiyorum. Bu şekilde iki farklı renk görünümünü ruhsata işletmek mümkün mü?
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Ruhsata işletebilmen için boyattığın yerden fatura almalısın.. Ama bu seferde ruhsatta yazan renk ile diğer set uyuşmayacaktır.. Yani her set değişitirişinde ruhsata işletmek gibi bir saçmalık çıkıyor ortaya Çok zor ve karışık bir durum.. Çift renk olarak işletebilsen belki bişeyler çıkar. Araştırmak lazım.
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ruhsata çift renk diye işletirsin biri siyah biri bal rengi diye geçer . Ozaman olur. Ama dikkat etmen gereken ufak bir ayrıntı var ki o da bal rengini kullandığında motorun belirli yerlerinde siyah. Aynı sekil siyah rengi kullandığında da bal renginde ufak tefek boyalı yerler olmalı ki gerek muaynede gerek trafik kontrolünde sıkıntı olmasın

drumstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtreme max "250"
    bir fikrim var, motoruna bal rengi depoyla siyah çamurluğu tak, ruhsata çift renk diye işlettir. canın istediği zaman değiştirirsin parçaları araya bir tane de diğer renkten parça takarsın hem çeşit olur hem de daha değişik kombinasyonlar yapılabilir.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Çift renk koşullarını bilen var mı? Siyah depo ve çamurluklara turuncu alev yaptırsam ikisini de aynı anda kullanabilirim diye anlıyorum
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)