Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

LPG'li Ninja 250R

Motovento
    REKLAM ALANI
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir kaza anında arka çantanın kırılıp uçup gitmesi %99 ihtimal.

Arka çantası olan motordan düşüp de çantası yerinden çıkmayan kaç kişi var çok merak ediyorum.

Benzin deposunu söküp yerine LPG taksan olur ama arka çantaya LPG tüpü koymak "Kamikazeeeeeee!!!" diye bağırarak motor kullanmakla eşdeğer.
    ah canım kardesim senin gözünün önünde lpg tankı olan cantayı bile bile kırarım hatta tek hamlede koparsa süper olur top gibi gitsin hiç bişi olmaz gaz simitlerinde herzaman kesici vardır elektrik gittigi anda mıknatıs küt iner gazı keser cantada güzel muhavaza edip delmezsen kazanı sorun olmaz
    benzin deposunun oraya koyarsan onuda düşündüm ama hiç mantıklı gelmedi bana zamanında.tüpü cantaya koymak çok mantıklı vala test için yapıp sonra bilerek kaza yapıp göstermek lazım aslında millete
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Bizim fabrikada bir apaçi kardeşin Peugeot 105 motorda var.
    Böyle de değil. Bildiğin piknik tüpü var arkasında, ben bu zihniyeti anlamış değilim. Benimde motorum yakıyor.
    O zaman küçük cc geç. Tüp nedir arkadaşım. Kendi canını geçtim. Bildiğin tekerli bomba. Tehlikesi belki küçüktür ama ben cesaret edemem.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karb. bi motor için tahmini bi fiyat söyle kanka bana su soğutmali motoru nerden bulim ben normal havaliya göre yap işte ne kadar a mal ederiz
    regulatörü nası ısıtcan öle yarım iş olmaz ya yag ile yada su ile ısıtcan abi regulatörü gaz yoksa nası buharlaşsın vala ben 350 tl ye alırım malzemeyi tanıdıgım sevdigim bi arkadaşım var oda gaz borusuyla her türlü oynuyo hatta gemi dözer vs. hidrolikleri yapıyo diyim ben montajı yaparım bi montajı mesele zaten motor müsait olcak regulatör silindir yanında olcak abi sıcak olcak hep 500 e halletcen mis düşünsene benzini fulle gazı fulle cık uzun yola:D
    Motosiklet mucidi

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Olmuş tehlikeli felan ama olmuş yapan arkadaşları tebrik ediyorum
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)