Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

motorun calınmasına karşılık gprs arac takip sistemi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Arkadaşlar dandik android telefonların fiyatı düştü bildiğiniz üzere, çok güzel takip uygulamaları mevcut, ucuz telefona ucuz internet hattı alıp, aküye sürekli şarj bağlama gibi bir durum olabilirse bu da yerli çözüm olabilir.
    mrklimotorcu bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    geçen bir yerde gördüm adam altıgen şeklinde korkuluk demirleri gibi oluyor oval şekilli işte ondan yapmış hırsız için onun kilidini kırıp da motoru almak bayağı zahmetli olur diye düşünüyorum alttaki şekil gibi yapılsa üstü de kapalı ama dışarıdan görünüyor kısaca mini garaj gibi bir şey yapabilirsiniz

..__
    /......\
    \ __ /

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Bu veya buna benzer urun kullanan var mi?
    Bende motoruma bundan alip takmak istiyorum ama ne kadar etkili acaba?Biri etkili diyor biri gosterdigi konumun alakasi yok diyor.

http://www.ebay.com/itm/181586190630?_trksid=p2060778.m1438.l2648&ssPageNa me=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu veya buna benzer urun kullanan var mi?
    Bende motoruma bundan alip takmak istiyorum ama ne kadar etkili acaba?Biri etkili diyor biri gosterdigi konumun alakasi yok diyor.

http://www.ebay.com/itm/181586190630?_trksid=p2060778.m1438.l2648&ssPageNa me=STRK%3AMEBIDX%3AIT
    Alıp takarsınız da 1 ay geçtikten sonra çalışması için gereken "imei kaydı" olayını yapacak uygun bir pasaportunuz var mı? Çünkü bu aletler sim kart ile ortaklaşa çalışır.
    Almadan önce iyi araştırın yoksa ödediğinizle kalırsınız.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ebay dan alınan gps leri kendin takip ediyorsun ama iş bankasının otomobiller için böyle bir hizmeti var oto kiralamacıların hepsi bu sistemi kullanamakta çalınma gibi bir durum olduğunda aracı kitleyebiliyorlar bile ama motorlar için aynı durum geçerli midir bunu tam olarak bilmiyorum bence bir araştırın iş bankasının sitesine göz atmanızda fayda var..Hatta iş bankasının vodafonla bu araç takip cihazı kampanyası vardı bir ara iş bankasından taşıt kredisi alana vodafona araç takip cihazını bedava veriyordu.Vodafonun sitesine de bakabilirsiniz.Ama cihazı almakla bitmiyor bu tür büyük şirketlerle bu işe girdiğinizde takibini felan onlar yaptığı için aylık ücret talep ediyorlar genelde ticari işletmeler bu sistemi kullanıyor belki özel araçlar ve motosikletler için farklı çeşit ve fiyat politikasıylada uygulayabilirler.

Motosikleti
    CBR 250R 2014 HRC
    Kardeşim hiç öyle bi saçmalık yapıp paranı boşa harcama çalan adam onu zaten görüyor aküden bi kısa devre yapıyor etkisiz hale geliyor gps sistemi. alarmlı disk kilitleri var kendimde kullanıyorum işe yarıyor bizzat gördüm örneğini.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    valla servis garantiyi falan iptal etmedi benim 3 motordada var yeni aldığımızada takılcak bu hafta tanesine aylık 35 tl ödüyorum. kapalı garajda duruyorlar fakat burası türkiye hırsıza işlemez kapalı garaj kilit vs.
    McWarnaly bunu beğendi.

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıp takarsınız da 1 ay geçtikten sonra çalışması için gereken "imei kaydı" olayını yapacak uygun bir pasaportunuz var mı? Çünkü bu aletler sim kart ile ortaklaşa çalışır.
    Almadan önce iyi araştırın yoksa ödediğinizle kalırsınız.
    Ben bunu Bulgaristan`da kullanacagim.Orada boyle bi sikinti yok.Ama merak ettigim acaba gercekten calisiyor mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:52 ----------

Alıntı TarkanHappy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim hiç öyle bi saçmalık yapıp paranı boşa harcama çalan adam onu zaten görüyor aküden bi kısa devre yapıyor etkisiz hale geliyor gps sistemi. alarmlı disk kilitleri var kendimde kullanıyorum işe yarıyor bizzat gördüm örneğini.
    Bu linkteki urun gercekten cok kucuk.kuyruk spoilerlerin ic tarafina yapistiririm kimse gormez.Calan adam aninda kisa devre yapmak aklina da gelmez vakti de olmaz.Zaten maksat calindiktan itibaren birkac saat icinde bulabilmek.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    TVS Apache 150 Hyper Edge 2014
    arkadaşlar birde şöyle bi çözüm yolu var; motorunuza kaliteli alarmlı disk kilidi takın, iki tane de çelik veya krom zincir takdirın, park ettikden sonra motoru 3. veya 2. vitesde bırakın.Hırsız bu kilitleri açsa bile 3. vitesde motor zaten fırlayacaktır..En azından zaman kazandırır size e o zamanda siz duyunca paldır küldür sesleri kaçacakdır..

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Erem Orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar birde şöyle bi çözüm yolu var; motorunuza kaliteli alarmlı disk kilidi takın, iki tane de çelik veya krom zincir takdirın, park ettikden sonra motoru 3. veya 2. vitesde bırakın.Hırsız bu kilitleri açsa bile 3. vitesde motor zaten fırlayacaktır..En azından zaman kazandırır size e o zamanda siz duyunca paldır küldür sesleri kaçacakdır..

motorun fırlamasını anlamadım. açıklayabılırmısın ?
    dental_land bunu beğendi.

Benim tavsiyen birinci ve ikinci inceleyin derim

size http://www.mobiliz.com.tr firmasını da tavsiye ederim, araç takip sistemi dendiğinde akla ilk burası gelir.

Araç takip sistemi geliştiren ve satan bir çok firma var. Arvento ve DevTakip bildiğim iyi şirketler.
    Araçları için takip sistemi kullanmak isteyenler, OfisPaneli'nden destek alabilir. Ücretsiz online teklif isteğinizden sonra 30 dakika içerisinde sizin için araç takip şirketlerinden fiyatlar (bireysel başvurulara göre çok daha uygun) alınıyor, 30 dakika içerisinde sizinle paylaşılıyor. OfisPaneli araç takip sistemi sayfasından detaylı bilgi ve ücretsiz teklif alabilirsiniz arkadaşlar.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)