Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Fiyata bak bak bak..."RKS"uzuki motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güncellenmesi gereken bir konu...RKS alıp motorlarının SUZUKI motoruna sahip olduğunu zanneden arkadaşlar var...bu şekilde kandırılan diyelim...
    Rialliye suzuki motoru diyen mi ararsın ,
    Salcanoya YBR diyenmi ararsın ,
    memlekette hep bi marka özentisi...
    Bu kadar da olmazki canım....
    ero__ bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunları da çin fanatiklerinin yapmasını, sonra çin düşmanlarına (bana) hırlamasını hiç anlamam ya neyse

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    konuyu daha yeni gördüm..
    ama kabahat sende kardeşim..sen nasıl takıcan o devir saatini??beceremezsin sen..onun üstünde suzuki motoru var..kolaymı öyle?? eehheeyyyy ahey ahey aheeeyyyy....
    Syanur bunu beğendi.

alper_sahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS TİTANİC 200
    sana öyle kendini çakal zanneden bildiniz kro denk gelmiş. motorun fiyatı 4.850 TL. daha uygunada bulabilirsin.

- Bence Bazı arkadaşlara motor bloğunun suzuki olduğu çok gelmiş olucakki yok değil yok kendinizi kandırın gibi ifadeler kullanıyorlar hayır anlamıyorum adam kendi sitesinde öyle diyor bayilere böyle deniyor kim yalanla dolanla iş yapar kimse bir tarafından uydurmuyor bunu motoru zaten kanuni ile kıyaslıyanın hali haraptır onu diyim yani gerçekten diyim o kadar çok araştırdım yabancı forumları okudum üreticinin dibine indim çıktım..

Arkadaşlar öğrenin bilgi iyi şeydir kafadan tersleme ile olmaz - ben matıken yaklaşıyorum olmasının mümkünü yoktur diyenler ( kendinizi azcık geliştirin abi böyle yürümez )

biri bana çıkıpta sadece motor bloğu somunlarında iz var diye komple motor bloğu ÜCRETSİZ değişen bir firma gösterin. şuan yeni en uzun km yapmış makinesi 20bin adam bakım hariç kuruş masraf yapmadım diyor serviste benim makinem 10bin de bende bakım hariç benzin koy gez kuruş masraf yapmadım sağına soluna

Adanada zabıtalara 320 adet rks 200 titanic verildi arayın camgöz bisikleti sorun bu rks firmasının ilk teknik servisidir iç içedir kurucu firma ile 1 dk konusun samimi bir şekilde anlatsın size sağlammı nerden alındı nerden geliyor diye.

kimse motoru bişe zannetmiyor sadece Cahil İnsanların ( zealsunla mondial le arora ile bir tutmasından yakınıyor )

motor hejiang qianjiang motorcycle fabrikasından çıkma - ve bu marka bu fabrikada benelli motorlarını üretiyor dikkatinizi çekerim....

fearless06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 A
    Yaşadığın durum hakkında güzel yorumun için teşekkürler. Ankara da YIBA çarşısı esnafı motosikletten fazla anlamayan daha çok bisiklet üzerine yoğunlaşmış tiplerdir. Muhtemelen mont sorduğun kişi dükkan sahibi değil yanında çalıştırdığı bir tiptir. Tahmin edebiliyorum yaşadıklarını

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    samapazarının kabzımalından motosiklet satıcısı olursa böyle olur..

ne bekliyorsun?

sirkecide taraş motorun yanında bi çinlici var orada 250 lik bir çin ölsü scooter var bildiğin plstik döküm yığını al elinde kalsın o derece. hala satılmamış duruyor.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kör kimi tutarsa abicim işine geliyosa
    mete_han bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Yebere diye model mi var yav? Ben de Ybr alırsam gırgır olsun diye ön tarafa YeBeRe yazdıracaktım

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Yiba daki rks bayi nin adı Işıl motor.Tırt bir yer.Dediğiniz gibi bisikletçi.Dükkanındaki ikinci el rks 150 nin sahibinden.com da olduğunu bile benden öğreniyor bişey bildiği yok.O yiba çarşısının oralarda bir kanuni bayi var ayrıca.Görseniz evlere şenlik..Yanında salcano satan yer var tuğlalardan bayi yapmış kendine sanki ucra bir köyde bisiklet tamircisi yanda inekler falan horozlar otluyor..bisikletler yanda motorlar ayrı bir yanda..adı üstünde bisikletçi.Fileli mont almak için o tarz yerlere gidilmez.Ulus'ta ne işin var.Konrad Adaneur caddesindeki motomax ankara şubesine gideceksin eğer seçerek almk istiyorsan.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)