Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaza sonrası yaşadıklarım

Motovento
    REKLAM ALANI

Hemşom Sanırım Motor'a Başlangıç olarak seçtiniz250r'yi.Eğer Öyleyse başlangıç için seçim yapacaklar dikkate alırlarsa sevinirim..Şimdi;
    Gerçekten geçmiş olsun..Adınıza çok üzüldüm lakin siz neden %100 hatalı çıktınız anlamadım.Kesinlikle bir dümen dönüyor ortada.Burası türkiye diye geçiştirmeyin hakkınızı arayin.Motorun masrafi çok fazla çünkü..
    yashukawa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı Phantaso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemşom Sanırım Motor'a Başlangıç olarak seçtiniz250r'yi.Eğer Öyleyse başlangıç için seçim yapacaklar dikkate alırlarsa sevinirim..Şimdi;
    Gerçekten geçmiş olsun..Adınıza çok üzüldüm lakin siz neden %100 hatalı çıktınız anlamadım.Kesinlikle bir dümen dönüyor ortada.Burası türkiye diye geçiştirmeyin hakkınızı arayin.Motorun masrafi çok fazla çünkü..
    yok hocam başlangıç olarak değil yaklaşık 6 yıldır motor kullanıyorum 125 lik shenda çin malı motosikletim vardı 5 sene bindim çalındı eylülde aldım cbr 250r yi
    allah kimseye vermesin kaza bela çok teşekkür ederim herkese

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Çok geçmiş olsun...
    yashukawa bunu beğendi.
    HONDA Hayat ONDA

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    büyük geçmiş olsun........
    yashukawa bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    geçmiş olsun. çok sanssız bir durum ve sana denk gelmiş. işte o noktadan 1 dakka önce gecseydin veya 1 dakika sonra gelseydin olmayacaktı. olacagı varmış sana bişi olmamış yeter. malesef ülkemizde böyle trafik işleri. özellikle motorculara ön yargılı yaklaşıyolar polisler bile. olayı detaylı incelemiyolar. benim yaptıgım kazada da adam U dönüşünün yasak oldugu yerde dönmeseydi belkide bana yıkcaklardı sucu artık bişi yapamadılar görgü tanıklarıda sagolsun.
    yashukawa bunu beğendi.

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    Geçmiş olsun. Yalnız en kısa zamanda dava açarsan senin yararına olur. Bize de emsal teşkil eder.

Ayrıntılı bilgi için

TRAMER- Kaza Tespit Tutanak Komisyonu Kusur Kararına Nasıl İtiraz Edilir!
    yashukawa bunu beğendi.
    “Deneyen başaramayabilir lakin denemeyen zaten kaybetmiştir.”

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    En temizi bu şekilde kaza yapmak, kafan rahat olur
    yashukawa ve leons bunu beğendiler.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı cakturkc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Yalnız en kısa zamanda dava açarsan senin yararına olur. Bize de emsal teşkil eder.

Ayrıntılı bilgi için

TRAMER- Kaza Tespit Tutanak Komisyonu Kusur Kararına Nasıl İtiraz Edilir!
    hakkını aratmazlar bu ülkede malını çalarlar hırsız muamelesi görürsün başıma geldi oradan biliyorum etliye sütlüye karışmicaksın yaşıyıp gidiceksin bu memlekette

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En temizi bu şekilde kaza yapmak, kafan rahat olur
    http://g1205.hizliresim.com/x/3/57nkq.jpg
    aynen ölürsün kesin uğraşmazsın hiç tramer eksper ohh

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    geçmiş olsun umarım son kazanız olur
    yashukawa bunu beğendi.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkını aratmazlar bu ülkede malını çalarlar hırsız muamelesi görürsün başıma geldi oradan biliyorum etliye sütlüye karışmicaksın yaşıyıp gidiceksin bu memlekette
    aynen ölürsün kesin uğraşmazsın hiç tramer eksper ohh
    Son dk yere atlama, onun yerine zıpla, düşmeninde adabı var. Ellerini çapraz, göğsüne yakın tut. Yerde 3-5 yuvarlanma ile kırık yada çıkık ile kurtarırsın.
    Gerisini araç sahibi düşünsün. Oda senle birlikte camdan çıkmazsa tabii
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim büyük geçmiş olsun
    karşı taraf bu kadar mı şerefsiz, onursuz ve karektersiz yaaa, onun ben .... insan der hata bende araç stop etti falan, yazık yaaa walla yazık.
    sana bişey olsa napcaktı acaba ve vicdanı rahatmı bu şerefsizin. sen hakkını ara kamera görüntüsü falan varsa civardan baksaydın.
    Allah yanına bırakmaz onun. ben sinir oldum. neyse geçmiş olsun tekrar
    yashukawa bunu beğendi.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Hemşerim öncelikle çok geçmiş olsun iyki sana bişey olmamıs diyerek söze baslıyorum... Gaziantepten baska yerde motor surmedim ama Gaziantepte sürerken Gaziantepteki otomobil sürücülerinin çoğu (sözüm meclisten dışarı) o kadar davar ki resmen motorluları trafikte hiç saymıyorlar bile kaldı ki sn kim bilir neler demişsindir içinden genellikle otobüs ve dolmuş şöförlerine... Sana tavsiyem sehir içinde mümkün mertebe yürü kimseyle dalaşma (çünkü memleketimin insanına selam versen ne selam veriyon LAN diyecek konuma gelmiş artık millette saygı kalmamış)ve de korumalarını eksik etme sakın... Honda servisi konusuna gelincede bir kaç kez bende gittim biri 1000 km bakımı olmak üzere ellerinden geleni yapmaya çalısıyorlar (Gaziantep Servisi) Ama parça Gelmiyorsa bu kocaelindeki fabrikanın suçudur diyorum... Kazasız belasız rahat sürüşler diliyorum ...
    yashukawa bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    eyvallah harun benim servisten yana sıkıntım yok zaten ellerinden geleni yapıyorlar genel merkezden şikayetçiyim 2-3 hafta parçayı gümrükten çekemediler ki hala 2 parçam eksik
    @tolga
    o an insanın aklına gelimyo hacı ya 3-5 saniyede olup bitiyo kaza dediğin şey
    herkese çok teşekkür ediyorum gerçekten sağolun

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    çok geçmiş olsun en büyük kazan bu olsun sende birşey olmaması sevindirici kaskın ve montun resimlerini çekebilirmisin kullanmayanlara ders olsun
    bu kawasaki bir başka dostummm

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Geçmiş olsun sana birşey olmaması en önemlisi.Garibim motor yerde nasıl yatıyor kulakları kapatmış tavşan gibi yazık Bundan sonra aile baskısıda artacaktır motoru sat diye

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Geçenlerde öyle bir kaza gördüm ki.
    Ben bile kitlendim kaldım. Yayalara kırmızı ışık yanıyordu.
    Yanımdan mini etekli bir hatun atladı yola karşıya geçmek için. Mıknatıs gibi benide çekecekti ki
    Drank diye solda bir ses. Kafayı sola bir çevirdim. Skoda kıza çarpmamak için fren koymuş. Arkadan gelen fiatta öndekine komuş.
    Kız ortada yok. Öndeki amcamın surat ifadesi süperdi. Suratta hafif bir dargınlık. BBu kadar güzel kıza yakıştı mı o kadar.
    Ulan biz olsak levyeyi kafaya koyarlar. kız aldı başını gitti. Bizim üzerimize sürerler. Çarparlar, Döverler. kızları es geçiyorlar arkadaş
    yashukawa ve brds bunu beğendiler.

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Büyük geçmiş olsun. Üzüldüm be :(
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Oncelikle gecmis olsun.
    Giylttiginiz yon ana yol olmayabilir. Bazen kayitlarda sizin ara yol sandiginiz ana yol olabiliyor. Sokak arasi yerlerde yollari genisligi ile sifatlandirmayin.

Surus esnasinda, hep suphe ile ilerlemek lazim.
    Bu satte kim cikar burdan degilde, ya birisi cikarsa surdan mantigi ile gitmek lazim.
    Tekrar gecmis olsun.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    vala deli oldum sizin suclu cıkmanıza artık geçmişte yaşadığım kazalarda edindiğim tecrübeyle motoru yere atmıycam direk vurucam arabaya çünkü yere attığınızda araba ile temas etmezse bi hakkımız bile olmaz bize olur yazık günah valla motorunuzun parçalarıda uygunmuş allahtan o stopuna bitiğiniz hyo ile girseydiniz kafadan bu kazaya direk parça fiyatları yüzünden pelte ayrılırdı kanuni sağolsun
    yashukawa ve Tolga Can bunu beğendiler.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle gecmis olsun.
    Giylttiginiz yon ana yol olmayabilir. Bazen kayitlarda sizin ara yol sandiginiz ana yol olabiliyor. Sokak arasi yerlerde yollari genisligi ile sifatlandirmayin.

Surus esnasinda, hep suphe ile ilerlemek lazim.
    Bu satte kim cikar burdan degilde, ya birisi cikarsa surdan mantigi ile gitmek lazim.
    Tekrar gecmis olsun.
    aslında doğru söylüyorsunuz hep temkinli gitmek lazım ama benim gittiğim yol 2 şeritli ana yoldu orası bariz ortada yani
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vala deli oldum sizin suclu cıkmanıza artık geçmişte yaşadığım kazalarda edindiğim tecrübeyle motoru yere atmıycam direk vurucam arabaya çünkü yere attığınızda araba ile temas etmezse bi hakkımız bile olmaz bize olur yazık günah valla motorunuzun parçalarıda uygunmuş allahtan o stopuna bitiğiniz hyo ile girseydiniz kafadan bu kazaya direk parça fiyatları yüzünden pelte ayrılırdı kanuni sağolsun
    hocam stop lambası güzelde fiyatları pahalı hondayı fiyat yönünden ve servis yönünden takdir ediyorum gerçekten ama parçalarımı getirmedi henüz peşindeyim şikayet dilekçesi yazdım ertesi gün aradılar hemen
    Alıntı turbocharge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun sana birşey olmaması en önemlisi.Garibim motor yerde nasıl yatıyor kulakları kapatmış tavşan gibi yazık Bundan sonra aile baskısıda artacaktır motoru sat diye
    aynen sat araba alalım diye tutturdular zaten birde motorun aynaları kapalı değildi yanlış anlaşılma olmasın ben aynalarım açık giderim hep kazadan sonra oldu nasıl olduysa bende anlamadım doğrusu ikisi birden kapandı
    Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun en büyük kazan bu olsun sende birşey olmaması sevindirici kaskın ve montun resimlerini çekebilirmisin kullanmayanlara ders olsun
    fotoğrafları çekip yayınlarım tabikide ama ders alınacağını zannetmiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)