Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bu devasal makine çok mükemmel

Motovento
    REKLAM ALANI
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    makina güzel ama sahibinin lafı kötü olmuş hayırlısı diyelim geçelim ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sende diyeydin ki

Aaaamaaaaan iyi ki bi dötü pohlu motürün var bi de gitmiş tonla para saymışın üstüne getirip benim tükhan nın önüne goymuşssun. Motürünüde al git uleeeeeeyn!

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    vay be 10 yıldır aynı motora biniyom kaç para hacı bu?diye soran bile olmadı o adam muhakkak o sorudan gına geldiği için öyle demiştir. Benim öyle motorum olsa, sorulardan gına gelse, her parkettiğim yerde haci kaç para bu? Sorusu gelse benim cevabım ve aleyküm selam olur. Genede terbiyesizlik yapıp kendini yüksek göstermeye çalışmış. Alcak motorlu adam bu tipler motoruna parmağınızın ucuyla bile elletmezler. Banada 1-2 kere denk geldi.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Kendi motorumla kuryelik yapıyorum "Kaç yapıyor?", "Ne kadar yakıyor?" ve "Kaç para?" sorularına her gün maruz kalıyorum.Bir süre sonra gına gelmeye başlıyor.Sabırla ve güler yüzle cevaplıyorum ama bu sefer lafa tutmaya başlıyorlar.

Fakat o motosikletin sahibinin yaptığı kaba davranışı haklı çıkarmaz.Cevaplarsın basar gidersin ki ben öyle yapıyorum.
    ANGARAJ

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    peder parasiyla almis

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    geçen sene başıma gelen bir olay

kırmızı cbr600rr yaklaştı bende yanına yaklaşıp muhabbet etmek istedim ikimizde tek motorlardık onun için muhabbet kurcaktım.arkamdada kız arkadaşım vardı.motorun çok güzelmiş dedim adam ne dese beğenirsin ileri git çek motoru diyip sonrada motorum çizceksin güzel kalsın dedi hanzooo ya

bide bembeyaz saçlı yaşlı kurt bi adamdı o yaşta motoruyla hava atıcakmış ulen benim külüstür diye binmediğim otomobilim yada okula toplamda harcadığım paya o motorun kaç misli
    sen gelip 2.el aldığın motorla artistlik yapıyosun tam hanzoydu ya.

bidahada olsa kimsenin malına a çok güzelmiş kaçaymış bu diyip muhabbet kurmam .adam azcık bişi görünce kendini bişi sanıyo bu ne varoşluk böyle
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Naked :)
    Arkadaşlar size tavsiyem özellikle fiyat sormayın. Ben şahsen kendim asla sormam. Ha bir samimiyet kurarsınız arada sorulur ama lönk diye muhabbete böyle girilmesi pek hoş olmuyor. Çok merak ederseniz modelini markasını sorun açın bakın internetten. Hem böyle aşağılayıcı şeyler duyup bozulmazsınız.

Sevgiler herkese
    sakinseytan bunu beğendi.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    motor harley davidson...burada da siyahi var...sahibi üzerinde fotoğraf çekmemize bile izin verdi...seninki de kısmetsizlikmiş
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

benim motorda biraz farklı,şekil ve pek görülen model olmadığından bana da çok soran oluyor...şimdiye kadar hiç rahatsız olmadım...geneldede fiyat
    soruluyor...bende herkeze doğru düzgün cevap veriyorum...bu tarz estetik aletlere binenler birazda dikkat çekmek için binmiyorlarmı...
    o zamanda soranlara da ukalalık yapmıyacak...çok bayarsa...benim değil arkadaşımın bilmiyorum der geçersin çocuğu madara etmenin alemi yok...
    adam sanıp kendince 2 çift laf etmek istemiş...ne var bunda...

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Kardeşim şimdi adam karanlık işler çeviriyorsa , madenin yerini sana söylermi..

Motosikleti
    Suzuki Intruder C800
    Motor iyi guzel sahibide iyi soylemis, motor ustunde karsilastigim en itici sorudur "kac paraya aldin?'' ''ne kadar ediyor bunlar?'' ''kac yapiyor?'' ''ne kadar yakiyor?'' uzar gider...

Bide adama Baba parasi yiyen- zuppe falan yazanlar hakkaten en kibar soylenecek sey isinize bakin....
    Ride to Live

Motosikleti
    2011 ybr 125
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç kusura kalma kafadan "merhaba bu motor kaç para?" diyenlerden bende pek hazetmem! Yabancı bir insana sahip olduğunuz malın değerini beyan etmek zorunda değilsiniz! Empati yapın size sorulduğunda ne hissedersiniz, benim hoşuma gitmediği için kimseye de fiyat sormam! Samimi arkadaşlarım istisnadır tabi, ki onlar bile söylemek istemese üstelemem saygı duyarım.
    abi motorun çok güzelmiş fiyatı ne kadar diye sordum sadece kabahatmi bu adam beni rezil etti söyleyecek cevap bulamadım ama bundan sonra sormam

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

Alıntı yeleri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor iyi guzel sahibide iyi soylemis, motor ustunde karsilastigim en itici sorudur "kac paraya aldin?'' ''ne kadar ediyor bunlar?'' ''kac yapiyor?'' ''ne kadar yakiyor?'' uzar gider...

Bide adama Baba parasi yiyen- zuppe falan yazanlar hakkaten en kibar soylenecek sey isinize bakin....
    bi merakla sordum zaten bundan sonra sormam ama adamda kırıcı olmamalıydı o bizden yaşça büyük yaşına yakışmadı o sözler

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Bikaç soran olmuştu bana motor fiyatı da; söylediğimde o paraya araba alırdın tarzı yorumlardan sıkkınlık gelmeye başladı iyice. Açıklama yapmaya çalışmak bayıyor bir noktadan sonra. Ben de bundan sonra söylememeye karar verdim, o kadar sert cevap vermem ama. O motorun fiyatıyla ilgili yorumlar da arkadaşın canını iyice sıkmış olabilir ona da hak vermek gerek.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    uçmak dere gezimizde amcann biride "kaç beygir bu beaa" dedi dumur oldum kaldım ilk defa böyle soru yöneltmişlerdi normalde kaç basıyor kaç para gibi sorulara alışık olduğumzdan bu çok garip gelmişti.
    bu kawasaki bir başka dostummm

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Ne arabesk milletiz arkadas.

Banada cok soruyorlar uzmeyelim kirmayalim diyorum iki dakika sonra adam bir lackalasiyor, bende pejo 105 var bipmem ne modifiyeli otobanda ben bunu yerim moduna giriyor hemen.
    Cok garip milletiz arkadas.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    adam hödükmüş besbelli ama kütdedekte fiyat sorulmaz adama biri bana maaş ımı yada böle kaca aldın aleti fln diye direk sorarsa ayar olurum
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)