Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Kampanya Yapmış

Motovento
    REKLAM ALANI
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Model Segment Model Yılı Silindir Hacmi (cm3) Motor Gücü (HP) Tavsiye Edilen Satış Fiyatı (TL) Tavsiye Edilen Kampanyalı Satış Fiyat (TL)
    31 Mayıs 2012 tarihine kadar geçerlidir.
    SFV 650A Gladius Street 2011 645 72 23.441 19.562
    C800 Intruder Cruiser 2011 805 53 32.837 27.479
    M800 Intruder Cruiser 2011 805 53 31.995 26.540
    GSX 1250 FA Street 2011 1.255 98 32.416 26.504

kaynak : http://motosiklet.suzuki.com.tr/Suzuki-Fiyat-Listesi

2011 model motosikletlerde indirim yapılmış
    İkincilik kaybedenler içindir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    valla param olsa mavi beyaz gladius tan hemen çekerim bi tane ...

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı kaan898 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla param olsa mavi beyaz gladius tan hemen çekerim bi tane ...
    bende inazuma için bekliyorum ama beklediğimize değecek mi acaba
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Param yokki alayim neyse param olunca indirim olmasada alirim bi tane intruder

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    daha öğrenciyim iş sahibi olsam çoktan almıştım

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    enayı bulup o fıyatlardan satılmayınca böle düsürtürler.....bu fırmalar bıraz mantıklı fıyat polıtıkası uygulasalar antipatık olacaklarına sempatık olurlar ınsanlar sıfır motor almaya daha çok yanasır, işin ilginci 2012 fıyatları gene eski hallerı gercekten inanılmazlar
    Ayrıca ey distribitorler 20 30 40 50 bın tl lere motor satıyorsunuz ama test motorlarınız bıle yok(bmw harley dısında bir etkinlik duymadım baska varsa bılmıyorum)!!!! ama motor fıyatına gelınce kafanıza gore fıyatları koyarsınız sadece yapacagınız biraz sempatık olmak esnaf olmak insanları kazanmasını bilmek......birde her seye verılcek bolca mazeret cevaplarınızda hazır....

özellikle yamaha wr250r ı satanlara seslenıyorum cunku cok sevdıgım dusundugum motor ancak bana spesıyal olmayan motora spesıyale yakın bır motor dıye dalga gecer gibi gecen yıl 14 bın olup bu yıl 15 bın tl yapıp bu nedenle dıye mesaj yazıyorsunuz!!!! ben bılıyorum wr 250 r ın ne oldugunu ne kadar kalıtelı oldugunu sız merak etmeyın, full karenajlı ıkı sılındır nınja 250r 12000 tl gıbı fıyatlara satılırken sap gıbı cross 250cc motor spesıyale yakın bır motordur dıye o fıyata satılmaz insaflı olun dıyorum enduro motor bu 250 cc motor bu teknolojık guclu saglam ama 250cc nınja ıle aynı klasman vergı farkı yok ,cok merak edıyorum motor satmamak icin neden bu kadar zorluyorsunuz !!! zaten enduro kullanıcısı az bu ulkede bırde satıcılar vuruyor insanlara...en azından 13 bın tl felan yapın bari gene kımse almaz o paraya 250cc tipsiz bir motor diye ama ben alırım :D bakım kawasaki ninja 250 ve klx 250 yı aynı fıyata satıyor 5000 euro 11750 tl e bu motorda klx250 ıle bır tutulmaz sizde 13 bın e satabılırsınız :D
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    son kullanma tarihi yaklaşmıştır da ondan yapıyorlardır....

ülkemin gelir seviyesine ve vergi oranına göre bir piyasa teklifinde bulunsaydınız ( motosiklet firmaları için diyorum ) Çin'in ( Allah Çin mallarından razı olsun ) çelmesini beklemeden de uygun fiyatlara çekebilirdiniz.
    ben ilk adam gibi motoruma 32-33 yaşlarımda çinli bir motor alarak sahip oldum. 1750 tl ye.
    oysa o günlerde cbr 125 in fiyatı 5400 tl idi...

4 silindirliler yolda ancak zengin abiler ve mirasyedielrin altındaydı yıllarca...

ah, birde biz adam olabilip de kendi imalatımız olan motosikletlere sahip olabilseydik, o vakit ister sat istersen satma diyebilirdik bu japon dostlarımıza.
    acaba italyada ve almanyada, dingilterede ( ) , japon firmaları BMW ve ducati, agusta vs vs dev markalarla savaşmak için ne tür satış politikası uyguluyor?

test motoru, yedek parça sorununu nasıl çözmüş, garanti süreci vs vs ....

keşke yurtdışındaki motosikletçi dostlarımız (ilkay abi ( coq ) vs ) bu konuyu bize açıklasa??
    Güzel Şale bunu beğendi.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    valla ne yalan söliyim, nakit param olsa bende gladius alırdım

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuarda yaptıklarını da unutmamak lazım!

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sözüm meclisten dışarı biz motosiklet kullanıcıları bu fiyatları hak ediyoruz. Bu firmaların ülkemizde imajlarının bu kadar kuvvetli olmasının şüphesiz çeşitli nedenleri var. Bu nedenlerden en önemlisi Japon olsun çamurdan olsun anlayışı. Milletimizin bu anlayışını firma yöneticileri çok iyi biliyor ve iyi de kullanıyorlar. Ben Japon ürünlerine karşı değilim ama bu kadar abartılmasına karşıyım. Bizim makul fiyatlara motosiklete binmemizin iki yolu var:
    Ya Çinliler kaliteyi artıracak
    ya da biz adam gibi motosiklet üretmeyi bir an önce öğreneceğiz.
    Yoksa bu Japonlar asla bu milleti bu kadar kazıkladık birazda makul fiyata satalım demezler.
    Motosiklet fiyatlarının yüksek olmasını bizdeki Ötv ye dayandıranlara da açıkçası kızıyorum. Ötv yi bahane edip bizi dehşet kazıklıyorlar. Kar marjları söyledikleri gibi düşük değil. Bu konuda yanlış yönlendiriyorlar bizleri...
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

Motosikleti
    Naked :)
    600 lük ss modelini 40 bin liradan satıyorlar. Bunu anlamak mümkün değil. Ne farkı var kawasaki den honda'dan... Enteresan

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Niyetleri satmak değil. Kaç adet sattılar acaba?
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Gladius'a parası olan balıklama atlasın. Bir testini izlemiştim, bütün rakipleriyle bir karşılaştırmasını açık ara önde bitirmişti (Er-6n, XJ6, Monter 696). Testi yapan adam öve öve bitiremedi. Tabi yine de testteki Ducati Monster 696'yı ayrı bir yere koymuştu . Ama kullanım kolaylığı olsun, yol tutuş olsun çok iyi bir motosiklet Gladius...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gladius'a parası olan balıklama atlasın. Bir testini izlemiştim, bütün rakipleriyle bir karşılaştırmasını açık ara önde bitirmişti (Er-6n, XJ6, Monter 696). Testi yapan adam öve öve bitiremedi. Tabi yine de testteki Ducati Monster 696'yı ayrı bir yere koymuştu . Ama kullanım kolaylığı olsun, yol tutuş olsun çok iyi bir motosiklet Gladius...
    Gladius, efsane ve avrupanın en çok satan motoru ve benim de en büyük hayalim SV 650 S'in torunudur....
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Arkadaşlar bu motoru almayı düşünüyorum ama daha önce hiç canlı görmedim sesinide duymadım sadece nette gördüklerimden biliyorum. Gsr 600 gibi bir performans ve sese sahipmidir bu motor perşembe günü gidip görmeyi düşünüyorum aslında süpersporta dönmek istiyordum ama sürekli artçım olacağı için (eşim) naked larda ilgimi çekmekte idi oturuş konfor performans vs. deneyen binen tecrübe eden varmı varsa biraz paylaşırsanız tecrübelerinizi sevinirim.
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Inzumayı merak ediyorum ikinci ele düşünce patlatrız ozamana bizimki ancak 45000 olur
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)