Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sevgili SS Kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ben hyoda bi kız arkadaşımla 1saat gezdim abi kendisi 52kilo beni az cok tanırsın oram buram ağrıyor demem kendim gezerken tek istediğin yere giderim ama kız arkadaşımı arkaya alınca hem kafamda beli açıkmı derdi oluyo hemde bi süre sonra hele trafikte ızdırap oluyor adama ama ninja alamasında cbr250r tarzı alet te düşünebilirsin ebat önemli deilse ninja ve cbr hyoya göre daha dik daha rahat onlarda rahatsız oluyorum diyen adam çok rahatına düşkündür ST zaten onlar ama yenge cok sık artçı olduğundan sana bencede comet al
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hyoda bi kız arkadaşımla 1saat gezdim abi kendisi 52kilo beni az cok tanırsın oram buram ağrıyor demem kendim gezerken tek istediğin yere giderim ama kız arkadaşımı arkaya alınca hem kafamda beli açıkmı derdi oluyo hemde bi süre sonra hele trafikte ızdırap oluyor adama ama ninja alamasında cbr250r tarzı alet te düşünebilirsin ebat önemli deilse ninja ve cbr hyoya göre daha dik daha rahat onlarda rahatsız oluyorum diyen adam çok rahatına düşkündür ST zaten onlar ama yenge cok sık artçı olduğundan sana bencede comet al
    hocam ninja 250 kullaniyorum kullanici icin iyi bir motor ama artciya iskence.kendi motorumda artci olarakda yolculuk yaptim surucuye dokunamiyoz yan tarafta tutacak yer yok benzin deposu cok uzak kaliyor..iki kisi binecek adam ninja almasin benden soylemesi..biktim 2 senedir hanimin dirdirindan frene dokundugum anda sirtima cikiyor hatun.hele esin hafif sismansa benimki gibi aman derim baska birsey demem motor surerken 75 kiloyu sirtlanmak ne demek haberin varmi senin...
    Yuce123 ve djan bunu beğendiler.
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SS kullanan adamin tek artcisi Yusuf olmali, arkada adam tasinacak motor degildir SS ler.
    We are many...

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    Alıntı dogus2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SS sahiplerine tatlı bilek ve bel ağrıları güzel gelebilir naked alırsanız rüzgardan dolayı göz kaymaları, çarpılmalar yüz kaslarının donması ama gönülde yeri ayrı çıplak alman, japon
    onunda kolayı var kaskını takıyorsun ne gözün kayıyor ne yüzün donuyor

bence naked senin için iyi olacaktır gt250 gt250 r arasında o kadar çok fark olacağın sanmıyorum
    bu kawasaki bir başka dostummm

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    İsmail,hacım sen sat motoru varsa paran cbr250r al hem yakışır da sana hemde rahatsız olmassın.Honda'nın sitesinde artçılı oturuş pozisyonlu resimde var hem oradan fikir sahabesi olursun.
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    SS lerin arkasında bayanlar görsel olarak sırıtmıyor bana göre hatta hoş duruyor,
    O değilde ss lerin arkasına oturan saplara sesleniyorum gerçekten iğrenç görünüyorsunuz,yakışmıyor,er kişiyseniz artçı olmayın ss motora mecbur kalmadıkça
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    600 rr '' 08 ''
    Bencede ss almamalı hırka v.s. bu tarz şeyler çözüm değil uçar gider.Ayrıca yenge var ise ss alma derim.Ben mümkün olduğunda zaten artçı almıyorum hele eşim olsa hiç almam heralde.
    Sürüş pozisyonu yorucu hele artçı ile dahada çekilmez olabiliyor.Bence maxi scooter en mantıklı seçenek olur derim.

Yaşasın bekar hayat

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    bu suzukı inazuma250 yi düşün derim fiyatıda çok iyi ben hyo hastasıyım ama buda gerçekdende ii makinaymış

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    600f kullanırken starbucksta tanıştığım bı kızı arkama almıştım, hiç abartisiz kız beyaz ince mini bir elbise ve topuklu ayakkabı giyiyordu yol boyu bütün Ankara peşimdeydi milletin gözleri Bayram etmişti )
    eren1903 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR250R
    Babama söylemeyin. O, benim motorum yok sanıyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)