Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsikletlere Saygisiz Ve Umursamaz Davranan Sürücülerin Plakalarini Burada Yazalim

Motovento
    REKLAM ALANI
    raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    17.032006 CUMA günü Bulgurlu mevkiinde ünlü turizm e ait 34 nrh 69 plakalı servis minibüsü yan yoldan birden bire ve beni görmesine rağmen ana yola çıkmaya devam etti. korna çalarak uyarmama rağmn devam etti ve ben kıl payı önünden sıyırdım (çarpmadan). sonra o densiz şöför benim kornama karşılık arkamdan korna çaldı ve bende durdum (bu duracağımı tahmin etmiyordu muhtemelen). servisteki yolcular bana "abi devam et uyma" gibi şeyler dediler. (demek ki bu densizin ilk vukuatı değil). adaminmeye yeltendi ama sanırım cüssemden tırstı. ben hemen servisin üzerindeki numaradan şirketi aradım ve orada durumu abidin beye ilettim. dinledi ve ilgileneceğini söyledi. ama ses tonundan pek ilgileneceği izlenimini edinmedim. fakat bu işi takip edeceğim dedim.

evet arkadaşlar bu densizlerin plakalarını açıklayalım. şirketin telini de veriyorum.0 216 3444455
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    http://www.egm.gov.tr/onlineihbar.asp

Şu adrese bildirseniz daha işe yarar sanki..
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Plakasını alıp,karakola gidip,şikayetçi de olabilirsin.

hukuki yolları ben de biliyorum. fakat asıl mesele bu şerefsizleri deşifre etmek. polise gittiğinde hiç bir şey olmuyor emin olabilirsin.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

bukadar duyarsızlık pes. umarım başınaza bu tür şeyler geldiğinde anlarsınız.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    binlerce arabadan plakaların buraya yazılması bir sonuç vermeyecektir. mesela sana denkgelen arabanın plakasını yazdın onun bana denkgelme ihtimali kaç mesela? dikkat etsek diyecem. buraya yazmak ayrıca kişisel bilgi vermektir. her rahatsız edeni yazsak bu sayfa dolar taşardı zaten. bunu yapmak yerine sabır çek sabır
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    o gibi adamlara küfür ederken plakalarını almayı unuturum ben
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı RAPTOR666 adlı üyeden alıntı
    o gibi adamlara küfür ederken plakalarını almayı unuturum ben
    o zaman sen de plaka yerine ettiğin küfürleri yaz buraya serkan abi
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    ayıp olur : utanırım ben onları içimden ediyom
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    ben levye ile gezcem
    üst üste 3 gün 3 kere bu olayın benzeri başıma geldi..

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    plakayı alıcam dıye araca arkadan gırmeyınde arkadaslar.
    bence buraya yazmak bı ıse yaramaz.keske yarasada yapsak.oncelikle taksı,dolmuş,otobüs vs...
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    arkadaşlar motorcu ya küfür yakışmamalı biirr ,buraya plaka yazılması bi işe yaramaz onların girip okuduğu bi site değil ikiiiii ,trafikte hemen 154 ü arayıp ihbar edebilirsiniz bunları ben öyle yapıyorum şahsen bu da üüüçç.stressiz sürüşler diliyorum camiamıza DÖÖRRRTTT
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

hata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150
    arkadaşlar 20 senedır araba ile trafıkteyım geçen salıdan berıde hernekadar kullanamasamda motosıklet sahıbıyım sanırım bu bahsettıgınız konuda ıkı tarafta gunahsız sayılmaz trafıkte öyle motosiklet kullananlar gordumkı küfür etmeye bile degmez çunkü adam akıllı olsa o manevraları yapmaz ama oyle şöförlerde gordumkı al bırını vur otekıne .plaka yazarak bırseyler düzelse idi Hıncal ULUÇ ıstanbul trafıgını hizaya sokardı.herkese kazasız belasız sürüşler dilerim

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Gerçekten güzel fikir ama inan o an için plakayı almayı düşünemiyorsun.o sinir ve korkuyla ne yapacağına bile zor karar verebiliyorsun.Dün gece benim başımdan geçen olay da şöyle;tail gunner olarak ekibin en sonunda artçımla beraber ilerlerken köprülü kavşağa yaklaştık ve ben sol şeritteyim sağında da vişne rengi bir otomobil var (Yol iki gidiş-iki geliş ve tam ortada aşağıya inen 2 gidiş 2 geliş yol) sinyalimi verdim sola doğru hatta arkamda araç olmamasına rağmen !!! orta şeride girip aşağıya inen yola gireceğim.Yanımdaki o gerizekalı vişne rengi aracı kullanan yaratık ne sinyal ne bir kornayla uyarmadan üzerime kırmaya başladı bende başladım küfretmeye.yol gittikçe daralıyor ve ben bi yavaşlıyorum bi hızlanıyıorum;ya önüme geçsin ya da arkamda kalsın da tehlikeyi bertaraf edeyim diye.ama nerdeeee.ahmak herif benimle bi geriye bi ileriye devam ediyor.Ama ya ben ya da o banketlere bindireceğiz.En sonunda yüklendim gaza soladım geçtim ama bu arada da sol ayağım nerdeyse banket taşlarına değmek üzere.o ş**efsiz herifi bi yakalasaydım daha sonra iyi bi pataklardım ama.yine de bi b*k olmaz bu adamları pataklasan.EŞEĞE ALTIN SEMER VURSAN EŞEK YİNE AYNI EŞEK.

direk öldürüyorum. amerikan filmlerinde görürsünüz hani kötü adamlar harley üstünde dövmeli mövmeli saç sakal karışmış. elinde bira şişesi. ağzında puro.şekil aynen o değil. tam tersi beyfendi gibi takım elbise gravat. kravatımda boynumda işte. gravatı bi çekiyorum bunlara grav grav grav. 3 el ateş ve sonra boom havaya uçuyo yakıt tankı .ölüm kaçınılmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler