Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

Sezonun ilk sopasını attım.Camiaya hayırlı olsun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xciting250i
    200. mesajda zıppırman abiyi kutluorum yazılanların hepsini okumadım ama bazıları karşıdaki insanda silahlı veya bıçak taşıyan bi insan olabilir demiş. bence kavga etmeye karar verdiğimiz o 1snlik anda karşımızdakini tartıyoruz ve ona göre kavga ediyoruz veya geri çekiliyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    10 sayfa olmuş yorumlar. Konuşmalar hep Gürol Bey'in diğer adamı dövebileceği olası ihtimali üzerine kurulmuş. Şayet motosikleti kullanan bayan bir üyemiz olsaydı aynı şeyi mi yazacaktınız merak ediyorum. En doğrusu eline kaskı alıp adamın üstüne yürümek diyen arkadaşlar için soruyorum. Hemen işler değişiyor değil mi. Aslında 1,90 lık bir adam da olsanız diğer şöför cebinden küçücük bir silah çıkardığında o bayan sürücüden bir farkınız kalmaz. Bir anda 100 kg lık cüsseniz 10 gr. lık kurşun karşısında aciz kalıverir. Öfke ile kalkarken nasıl oturacağınızı da hesabedin lütfen. Evde sizi bekleyen eşinizi, kızınızı, ananızı, babanızı getirin gözünüzün önüne. 10 sn. sayıp öyle inin aracınızdan. O anda kendinizi daha fazla tehlikeye atmayın.

not: Çok da içinize dert olursa aracın plakasını alıp planlı programlı intikam yöntemlerine baş vurabilirsiniz.
    bkz..
    Şeyh Şamil ve inzell bunu beğendiler.
    Gökhan YAŞDAL

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    ağa iyi yapmışsın eline sağlık da şimdi o adam bütün motorculara düşman gözüyle bakacak ilk gördüğü motorluyu arabayla altına almaz inşallah

Motosikleti
    CBR250R
    Biber gazı sorunu çözer.
    Babama söylemeyin. O, benim motorum yok sanıyor.

bakış açısı meselesi...bizler ah şu dolmuşcular taksiciler yokmu alayının.....diye söyleniyoruz...onlarda ah şu motorlu p.ç kuruları yokmu diye
    söyleniyor...en çok trafik ihlalini de motorcular yapıyor...bunuda göz ardı etmemek gerek...söz meclisten dışarı tabii...
    kanmix_x bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam bize onu bunu çekseydi ne olurduyu merak etmeyin,
    sanırım o neler olabileceğini çok iyi gördü ve sopayı yedi oturdu aşağıya
    bu arada sizce ben boşmuyum?
    öyleya Türkiye de yaşıyoruzya
    bende onlardan biri olabilirmiyim?
    öyleya 5-6 kişinin olduğu yere adamın biri geliyor basıyor şamarı,acaba o adamda dolu olabilirmi?
    Saglıcakla ..
    hadiseye bak;
    yaşı olgunlaşmış zıppır hoca neredeyse kaza yapacaktık diye "abi görmedim" diyen muavine kafa göz dalıyor. olayı ballandıra ballandıra anlatırken onca adamın içine dalarken boş olmadığını, silahlı olduğunu ima ediyor, olayı okuyanlar tebrik için sıraya giriyor, üslubu eleştiren bi avuç adama ağzının payı veriliyor, 146 facebook beğenisi alıyor.
    işte bu memlekette şikayet ettiğimiz ve suçu başkasının üzerine attığımız herşeyin mesulü olan davranış şekli.
    açıkça medeniyet düşmanlığı.
    yobazlığın dik alası.
    Şeyh Şamil ve halis bunu beğendiler.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    ready? fight!!!!1111!!!bir!one

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    I am ready, but this forum not ready
    Seviyorum bu forumu be, taygırı da seviyorum, kuvvetmacınını da seviyorum, Zıppır amcami da seviyorum. Zıtlasıp yapilan tartismalari da seviyorum. Kisaca hepinizle yasak iliskiye girebilirim :p

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    eline sağlık ama komikde araç küçük üstündekinide küçük sanıyorlar
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    I am ready, but this forum not ready
    Seviyorum bu forumu be, taygırı da seviyorum, kuvvetmacınını da seviyorum, Zıppır amcami da seviyorum. Zıtlasıp yapilan tartismalari da seviyorum. Kisaca hepinizle yasak iliskiye girebilirim :p

Lucas' ın evini bilen varsa gidip bi bakıversin, tüp açık kalmış sanırım
    inzell bunu beğendi.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

besikcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    raptor 650i
    gercekten bir alemsiniz insan sopayla uslanmaz bu gibi vakalarda polisde gorevini yapip yuklu bir ceza yazsa aynasını sagını solunu öyle bir kontrol ederki dersiniz bu yüz yıllık motorcu.

Motosikleti
    Henüz yok.
    Haklıymış, haksızmış, iyi yapmış ya da yapmamış fikirler ortada ama şu bir gerçek ki yaşamadan anlamak zordur. Gerçi henüz motor kullanmaya başlamadım o anki psikolojim nasıl olurdu bilemem ama dövmek yerine " bi düşün bakalım senin arabanın altında ölseydim ne hissederdin." eminim bilinçaltı onu dayaktan daha iyi uyarırdı. Herşeye rağmen o anki psikoloji mantıklı düşünmeye engel olabilir. Gerçi şöyle bir tezim de var tüm motorcular her hata yapanı haşlasa şahinciler gibi korkulan ekibe dahil olabiliriz :D

besikcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    raptor 650i
    gecenlerde bende bir motorcuyu dovecektim ama olay degisti cok kızdım. ben arabayla gıdıyorum adapazarına dogru 2 zibidi önümde bi hareketler falan dusecek önüme gecmek istedim yol vermez suratıde sevmem ama neyapcan sagdan önüne gecip durdurdum onlar 2 kisi kafada kask yok ehliyet sordum sen polismisin dedi daha cok kızdım motorlu polis arkadaşlar var aradım motorun anahtarınıda aldım arkadşlar 1 ekip yonlendirdi geldiler iyi bi ceza ehliyette yok tabi motor baglandı. arkadaşlar motorun şakası yok 100 luk de 1000 lıkte aynı yolda duzgün gidelim tabi sözüm herkeze degil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bazen diyorum tiger ile Kuvvet aynı adamlar mı diye? Arkadaş bu kadar mı rastlantı olur, biri konuya yorum yazdıysa bir mesaj ardından diğeri yazıyor.
    Şeyh Şamil bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati 797
    alakası yok
    ben bired pitin samsın şubesiyim, o rakinin çinçin şubesi

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadiseye bak;
    yaşı olgunlaşmış zıppır hoca neredeyse kaza yapacaktık diye "abi görmedim" diyen muavine kafa göz dalıyor.
    olayı ballandıra ballandıra anlatırken onca adamın içine dalarken boş olmadığını, silahlı olduğunu ima ediyor,
    olayı okuyanlar tebrik için sıraya giriyor, üslubu eleştiren bi avuç adama ağzının payı veriliyor, 146 facebook beğenisi alıyor.
    işte bu memlekette şikayet ettiğimiz ve suçu başkasının üzerine attığımız herşeyin mesulü olan davranış şekli.
    yobazlığın dik alası.
    Kuvvetmira;
    Üstte,146 beğeni alıyor !.. bölümü hariç, diğer yazdıklarına tamamen katılıyorum..
    Yazının içeriği 146 beğeni almamıştır.

Çünkü;

Diğer yazı ile paylaşımda bulunanların da aldıkları '' beğeni ''
    genel toplama, kümülatif olarak yansımakta ve total rakkamı oluşturmaktadır..

Örnek; Senin üstte yazdıkların nedeniyle, '' sağ alt köşedeki like ''
    butonuna tıkladığımda beğeni sayısı 1 adet artmıştır..

Şu saat itibari ile, benzer ve/veya farklı görüşlerin beğeni adedi toplamı 151 olup
    bunun sadece 45 adedi ilk yazı başlığı içeriği bahse konuyu beğenenlerin
    sayısını ifade etmektedir..

Bir elin parmağı kadar da olsa, mesul davranış sergileyenler mevcuttur.
    Bu nedenle gönlünü rahat tut, tekerin düz bassın..
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadiseye bak;
    yaşı olgunlaşmış zıppır hoca neredeyse kaza yapacaktık diye "abi görmedim" diyen muavine kafa göz dalıyor. olayı ballandıra ballandıra anlatırken onca adamın içine dalarken boş olmadığını, silahlı olduğunu ima ediyor, olayı okuyanlar tebrik için sıraya giriyor, üslubu eleştiren bi avuç adama ağzının payı veriliyor, 146 facebook beğenisi alıyor.
    yobazlığın dik alası.
    Öncelikle hoşgeldin küfürbazım fatih im
    yazılanları iyi okuyabilirsen benim silahlı olduğum değil,karşıtarafın hangi gözle gördüğünü ben ima ettim ona göre ben boşmuyum?
    sopa yiyen adamda muavin çocuk falan değil enaz senin kadar sözüm ona olgundu
    selametle

---------- Post added at 14:37 ---------- Previous post was at 14:34 ----------

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    savaşla işimiz olmaz Mustafa kardeş
    ama düşmanın bile akıllısı efendisi olsun isterim,enazından biraz okumuşu kültürlüsü olsun yahu..
    seni daha sonra göremedim umarım herşey iyidir?

---------- Post added at 14:39 ---------- Previous post was at 14:37 ----------

Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuvvetmira;
    Üstte,146 beğeni alıyor !.. bölümü hariç, diğer yazdıklarına tamamen katılıyorum..
    Yazının içeriği 146 beğeni almamıştır.

Çünkü;

Diğer yazı ile paylaşımda bulunanların da aldıkları '' beğeni ''
    genel toplama, kümülatif olarak yansımakta ve total rakkamı oluşturmaktadır..

Örnek; Senin üstte yazdıkların nedeniyle, '' sağ alt köşedeki like ''
    butonuna tıkladığımda beğeni sayısı 1 adet artmıştır..

Şu saat itibari ile, benzer ve/veya farklı görüşlerin beğeni adedi toplamı 151 olup
    bunun sadece 45 adedi ilk yazı başlığı içeriği bahse konuyu beğenenlerin
    sayısını ifade etmektedir..

Bir elin parmağı kadar da olsa, mesul davranış sergileyenler mevcuttur.
    Bu nedenle gönlünü rahat tut, tekerin düz bassın..
    Sen neyin peşindesin onu hiç anlamadımya arkadaşım
    çokta tın))
    beğenilse neee beğenilmese neee
    oylarla adam olmadıkki biz
    öyle olsa BOŞ bakan olurduk ülkeye.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı anamur.spor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazen diyorum tiger ile Kuvvet aynı adamlar mı diye? Arkadaş bu kadar mı rastlantı olur, biri konuya yorum yazdıysa bir mesaj ardından diğeri yazıyor.
    ben ikisininde ayrı insan oldugunu ve ayrı ayrı kişiler oldugunu biliyorum şahitlikte yaparım..
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Ducati 797
    savaşla işimiz olmaz Mustafa kardeş
    ama düşmanın bile akıllısı efendisi olsun isterim,enazından biraz okumuşu kültürlüsü olsun yahu..
    seni daha sonra göremedim umarım herşey iyidir?
    aynı durumda ben bir şey yapmazdım açıkçası, velev ki kutsalıma küfür etmemiş ve sonradan özür dilemiş olsun
    trafikteki kavgaların bir çoğu sebepsiz yere çıkıyor
    biraz tahammülsüz mü olmuşuz ne
    burada da dikkatimi çekiyor, söyle yaptım böyle yapasım geldi gibisinden mesajlar
    ben de defalarca yaşadım bunları, karşımdaki hatalıysa şöyle bir bakıyorum yüzüne, ağır konuşmuyorum, belki kastı yoktur diye.
    "kusura bakma" ifadesini sözlü veya yazılı gördüğüm zaman bir şey olmamış gibi yoluma devam ediyorum, ağzımı bile açmıyorum, gerek yok
    yalnız 2 kişiye kenara çek işareti yaptım çekmediler, üstelemedim yine de
    bir kere de yumruk yedim direk, 2 kişiydiler, haplanmıştılar sanırım, karşılığı oldu tabi

eviriting okey bu arada
    speedy2 bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Öncelikle hoşgeldin küfürbazım fatih im
    yazılanları iyi okuyabilirsen benim silahlı olduğum değil,karşıtarafın hangi gözle gördüğünü ben ima ettim ona göre ben boşmuyum?
    sopa yiyen adamda muavin çocuk falan değil enaz senin kadar sözüm ona olgundu
    selametle
    "sözümona olgunluk"ta yaşın ve aman diyene kafa göz dalan vicdanın itibariyle kendini ispatlamış birisin zıppır.
    sopa atmakla övünürken "dolu" olduğunu açıkça ima etmişsin;
    bakınız;
    adam bize onu bunu çekseydi ne olurduyu merak etmeyin,
    sanırım o neler olabileceğini çok iyi gördü ve sopayı yedi oturdu aşağıya
    bu arada sizce ben boşmuyum?
    öyleya Türkiye de yaşıyoruzya
    bende onlardan biri olabilirmiyim?
    öyleya 5-6 kişinin olduğu yere adamın biri geliyor basıyor şamarı,acaba o adamda dolu olabilirmi?
    Saglıcakla ..
    sonrada kıvırıp "boş" olduğunu iddia ediyorsun ki bence sonuna kadar haklısın
    zekiyi kültürlüyü boşver, düşmanın olacaksa mert olacak şu hayatta. o da bize denk gelmedi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)