Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çin malı satanlar bunuda yaptı!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    yessss. kardeşler çin malı ama işinizi görüyormu... ayağınızı yerden kesiyormu... son olarak seyahat ederken yüzünüzde rüzgarı hissediyorsanız.. bişmiştir olay... çin-japon-kore-tayvan fark yapmaz motordan beklentin ne ise paranı ona yatır.. adam senin üzerine atlayıp motorumu alacaksın diye debelen miyo diğmi... bende ASYA 150T1 kullanıyorum... 08.04.06 tarihinde servise gittim aman aman aman bir alakasızlık bir alakasızlık öldüm... karar verdim kendim tamir yapcam bu alaeti... alacam takım taklavat... belki işi ileri götürürüm servis falan açarım diyomuşum
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

benim modial kt 125 9 bin kmye dayandı eşşek gibide biniyorun 1-2 arıza yaptı oda tamamen benim hatam ben çok memnunum motoruma laf soyletmem
    ne kadar ekmek o kadar köfte...

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çin malı düşmanları bu ucuz telmaşa uzakdoğu üretimlerinin kendilerine faydaları olduğunu görmüyorlar. Kaliteli bir bisiklet fiyatına satılan telmaşa Çinliler ne kadar inkar edilirse edilsin herkese fayda sağlıyor. Ben artçısı olduğum mondial125kt den çok memnunum sağol ''uurdeindonducu''
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı yilmazelektrik adlı üyeden alıntı
    40 milyara megan 2 alanlar vardı 2004 te şimdi 29 milyara alıyorlar buna ne demeli.

o kunuyu hiç karıştırma çok fena bi olay renonun yaptıgı

bu sahibinden.com da çok enteresan insanlar var zaten sıfır fiyatından daha fazlaya satmaya çalışıyo adamlar 2.el piyasasında şukadarını söliim ölü iken sakın olaki yüksek fiyata ötv çıktı die motor almayın yoksa herkes motorunun fiyatını artırır ötv ile 2.el motorun fiyatını artırmanın ne alemi var çok saçma motorun fiyatı artmamış sıfır alırken ki vergisi artmış oyüzden köküne kadar pazarlık edin...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler