Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Caddebostan Migros Gazcıları, Alayınızın ...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    aynı zamanda kırmızı ışıkda köylü tipi motorla yanıma duran yaşdaşlarım bana öylemi bakıyorlarki pislikmişim gbi neden çünkü kapışmak istiyorlar sanki adamların anasıyla bi temssta bulunmuşum gbi muamele allaalla kkafalarında kask yok ama genellikle derslerin veririm tabi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başlık çok abartılı .
    Bugüne kadar hiçbir motorlu, bir ailenin tepesine uçmadı. bir arabayı altına alıp parçalamadı. aileyi yok etmedi.Otobüs durağına girip insanları biçmediler.
    ne yapıyorlarsa kendilerine yapıyorlar.
    Tepkileri abartılı buluyorum.
    gürültü çıkarmalarını apaçiliklerini tasvip etmiyorum ama minibüs şöförleri özel halk otobüsleri ve taksi şöförleri yanında bence onlar melek kalır.
    Gazcı mısın?
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    www.motorumla.net

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    Bundan 10 -15 sene evel çocukduk tvde gösteriyorlardı anahtarına yarış yapılıyordu caddebostanmı bağdat caddesimiydi neydi belki anahtarına yarışıyor yada sidik yarışı polis bunlara el atması lazım
    MT-İSTANBUL Dikkatli sür, insanın yedek parçası yoktur....ÖNCE GÜVENLİK

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Oradaki motorluların %90'ı bu tip davranışlar sergilerken, neyse ki sitemizdeki herkes toplum bilinci oturmuş, bu tip hareketleri ve orada onu yapan insanları sağduyuyla eleştirecek, yargılayabilecek kimselermişiz.

Ayrıca bu tip hareketleerde bulunan arkadaşların, eleştirilmelerindeki en açık verdikleri nokta; bu tip rahatsız edici davranışların trafikte artık taksici de minibüs şöförü de yapıyor diye mazur görülebilmesi, ama orada yaya yoluna, yeşil alana, çocuk parkları, spor alanları gibi yerlere çıkınca daha da göze batmaları, dikkat çekmeleridir. Umarım bir şekilde motosikletlerin de trafikte arabadan farkı olmadığını anlatırken, yaya yollarına, çocuk parklarına girebilmemiz engellenir de, önüne geçilebilir bu işin...

MotorKafa konusunda da, büyütülecek bir küfür yokmuş ortada ama, konunun hassaslaştığı bir noktada gerilmiş işler, yoksa Can Baba'nın da buyurduğu gibi "Bu memlekette göte göt denir"...
    yasdal ve aparat bunu beğendiler.

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Mirgros tarafında takılan fazla gazcı yok diye hatırlıyorum ama.genelde mekanları "s" virajıdır ama demek migrostada türediler...
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mirgros tarafında takılan fazla gazcı yok diye hatırlıyorum ama.genelde mekanları "s" virajıdır ama demek migrostada türediler...
    cem abi artık ''S'' virajına sığamıyolar migrosun oraya kadar gelmişler
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    Honda cb125e
    Bundan 4-5 sene evvel daha arabalarla heyecanımı almamısken S'e ceker yer yer gazlar bagırtır yer yerde cekırdek cıtlardık... Yarısları bılen bılır goztepe ozgurluk parkı yanındakı trenle arada kalan ıssız caddede yapardık ( etraftta bına vs yok gece 12den sonra duz 500metreye yakın bır alan) sonraları 89 bmwcı ve tofascı tayfanın Stekı asırı ısyanından dolayı polıslerın S baskın yapması oda yetmeyıp dagılın laan dıye anons etmesı hatta ve hatta odun ve joplarlar abartmıyorum bızı yaya sekılde kovalamasının sonucu ben ve cogu arkadasım sogudu bıraktık artık S eskı S degıl gıdın cumartesi aksamı bır ıkı araba takılır zaten mobese plakaları catır catır alıyorlar. Yenı yarıs yerı duydugum kadarıyla ve ızledıgım kadarıyla Atasehır tem baglantı yolu O yoldan sabıha gokcene kadar uzuyorlar en azından sehır dısında gıbıler keske yapılmasa ama genclık onune gecılmıyor. Nedense bu acıklamayı yapma ıhtıyacı duydum o kovalandıgım gunu unutamıyorum Allah'tan ki aracı ıkı arka sokaga koymustum da ona bırsey olmadı.
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    105 peugot egzozu delik, yatarak, uçmayı hayal eden, geçtikten 15 dk sonra bile sesi halen gelen apaçiyi
    100 cc motora soba borusu gibi egzosu takıp, hava attığını sanan, ama dünya küfür yiyen apaçiyi
    4. sağ şeritten 1. şerite direksiyon kırıp bizi kaale almayan minibüs, kamyon, taksi vs ne kadar araç kullanan denyo varsa.
    sol tarafta hızlı giderken bir yolcu için yada başka sebeplerden sağa aniden geçerek, hızlı şekilde duran beyin özürlü araç sahiplerini, biz tepesinden uçarak geçiyoruz sanki
    2 şeritli kocaman yolda, sol şeritten sollayıp gitmek varken, sağ şeritte giden motorsiklet sürücüsünü sıkıştırarak geçen o.ç. yi, bu babam bile olsa, yine söylerim.
    Ş İ D D E T L E K I N I Y O R U M...!!!
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    Naked :)
    Altına ss motor alan kişilerin genelinde böyle bir eğilim var. Kendim dışında trafikte sakin sakin yol alan hiç ss ci görmedim. Bu böyle kullanılır gibi bir kültür var sanırım. Gerçi bu aletlerin trafikte ne işi var diye de düşünmek lazım.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Grenajı bantla tutturulmuş 2 zamanlı motora geçelim kankalar yeni şekil o
    Kolpa Adamları

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gazcı mısın?
    Sen değildin sanki gazcı...
    FOR THE HORDE...

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şehre indiğimde gazlamam olum.
    www.motorumla.net

Hakanİnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Allah kerim :)
    Yola mıcır mı döksek ne yapsak

Virajı alamasınlar yatırsınlar motoru
    Nezaketi zayıflık sanma, suskun olduğuma aldanma. Dizüstünde durduğumuz içindir, sebebim olup ayağa kaldırma.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fikir olarak motorcular motoru bağırtma gazlama açısından apaçilikte geri kalmıyorlar ama arabalar kadar tehlike saçmıyorlar.

Akşam 10.30 da potalrın ordan yola çıkalım dedik aman allahım çıktığım yerin yüz metre öncesi hafif viraj açı olarak gözükmüyor. Eşşeği sağlam kazığa bağlıyalım dedim bekliyorum temkinliyim derken net saatte 200 km hızla bi porsche geçti önümden tırsa tırsa yola çıktık karşıya geçtik bu sefer millet 120-150 arası makaslar ata ata yarışıyor caddeye giremedik ölüm korkusundan. E5'e yöneldik

20 yıldır orda basma olayını halledemediler ne canlar gitti... Kaldırımda yürüyenler mi dersin. motosikletle biçilenleremi dersin. yan yoldan çıkan arabaya 180'le vurup 60-70 metre boyunca takla attıranmı dersin

Buna hala nasıl göz yumuluyor. Adamlar açık açık yarışıyorlar git paralı yola arkadaşım orada aragaz verip süzüm süzüm süzülmek neyine yetmiyor?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Ben anlamıyorum bu seyleri Neden 16-17 yasındaki cocuklar denir onuda anlamadım ya

Ne varmıs egsoz acmakta arabaların hepsinin acık ses sistemleri döseli bunlar nie laf edilmiyor Tamam en azından kaskları olması lazım fakat yok

Oo adamlar motor sesi dinlemeyi cok seviyor belkide tmm bende cok sese karsıyım ama az sesi olsa cokda güzel olur ben sahsen motor alırssam

Tiger-Kinq takarım kime ne sorunum olsunki

Bence cok abartılıyor Ölen ölür sizin canınız acımıyorya !!
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne varmıs egsoz acmakta arabaların hepsinin acık ses sistemleri döseli bunlar nie laf edilmiyor Tamam en azından kaskları olması lazım fakat yok
    Bana ne kasklarından ya, beni rahasız etmesinler o yeter. Kimin hakkı var sokakta, milletin kulağının dibinde, evinin penceresinin önünde inim inim motoru inletmeye! Git nerede istiyorsan orada dinle motorunun sesini egzozunun sesini.

Zaten siz ne anlarsınız sesten, tek bildiğiniz egzoz delmek, zangır zangır titretmek. Hayatında kaç defa adam gibi "motor" sesi duydun ki! Egzoz ile motor sesinin farkını bilmezsiniz anca "ses olsun yaaaeeeee...." diye debelenip durursunuz... Varsa yoksa egzoz...
    #sürenadam

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    bende karşıyım eqzoz açmaya falan ama ödünç binmişdim arkadaşdan alıp hoşuma gtmedi degil aramızda kalsın

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana ne kasklarından ya, beni rahasız etmesinler o yeter. Kimin hakkı var sokakta, milletin kulağının dibinde, evinin penceresinin önünde inim inim motoru inletmeye! Git nerede istiyorsan orada dinle motorunun sesini egzozunun sesini.

Zaten siz ne anlarsınız sesten, tek bildiğiniz egzoz delmek, zangır zangır titretmek. Hayatında kaç defa adam gibi "motor" sesi duydun ki! Egzoz ile motor sesinin farkını bilmezsiniz anca "ses olsun yaaaeeeee...." diye debelenip durursunuz... Varsa yoksa egzoz...
    Arkadasım bu benim fikrim ben böyle seviyorum belki ha ben motordan anlamam fakat simdi burda desemki Ailemin motor üzerine sanayide dükkanımız var tamir bakım yapıyoruz senden cok motor sesi duydum desem sen burda zınk diye kalırsın 17 yasındam 3 senedir motor istiyorum bu sene nasip olucak ben motora kendi egzosumla aldıgım orjinalliginle binmem Buda benim kendi fikrimdir
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Artık yok, şimdilik arabaya biniyor
    Aslında bu yaptıklarından dolayı kimseye fiziki olarak zarar vermeme ihtimalleri olsa bile bizlere zarar veriyorlar. Çünkü yaptıkları yüzünden polis huzur vermiyor. Tüm motorcular aynıdır gözüyle bakmaya başladı millet. Geçen hafta sonu fenerbahçe'den dragos'a kadar tam 4 kere polis çevirdi yok evrak yok alkol. Hatta bir tanesi bütün arabalar geçerken yolun ortasına geçip kolları ile yol kesti. Adamlarda ki mantık hep aynı üç beş kendini bilmez serseri huzursuzluk yaratıyor diye seni de "mutlaka vardır bir hatası" diyerek aynı kefeye koyuyorlar ya, o yüzden bu tiplere delirmemek elde değil.

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    baba parasiyla hava atan tipler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)