Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Caddebostan Migros Gazcıları, Alayınızın ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Caddebostan Migros gazcıları! Ne gerizekalı adamlarsınız, ne lüzumsuz motorlu heriflersiniz. Bu akşam oradaydım, açık egzozlu dallama(lar) 20 kere döndü dolaştı yine aynı yerde gazladı durdu. Gürültü kirliliği bir yana; ulan önünüze çocuğun biri fırlasa, karşıdan karşıya geçen insanlar olsa, kedi köpek çıksa önünüze ya da ne bileyim gerizekalı bir hareket yapıp taklalar atarak piknik yapan bir ailenin üzerine uçsanız? Lan siz geberseniz kaç yazar bir cana zarar verdikten sonra? Velhasıl sizlerle aynı yolu paylaşıyor olmaktan utanıyorum.
    sessizsakin, c3nk, v max ve 24 diğerleri bunu beğendiler..
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Avrupa yakasındayım sık gözlemleme imkanım olmuyor ama... Bu anlatılan insancıkların motosiklet kültürüyle, motorculukla alakaları yok..

Şehiriçinde gazlamaktan ani hızlanmalar yapmaktan bi türlü vazgeçmedi bunlar! bu kafayla bikaç tanesinin haberini de alırız yakında zaten!

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haberlerini alalım da şöyle haberlerini; kimseye zarar vermeden direkt denize uçsunlar, ortalıkta ne motosiklet hurdası ne de cesetleri kalsın.
    www.motorumla.net

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    onlar yüzünden bize öcü gibi bakıyolar.bodrumdada çok bunlardan. Hatta bana gelip yarış bile teklif ediyolar. Ben canımı sokakta bulmadım arkadaş. Kibarca ret ediyorum. Ben yarışçımıyım yahu? Teklif edenler ybr,cbf, innova,çinçançon kendilerine göre modifiyeli,eksozu açık,aynası yok, kask yok, koruma yok, örümcek kafa takmış çoğu,amasörler kesik genç apaçi kardeşlerim. Biliyolar benim titan hastalığımı. Bikaçına verdim sadece 200 - 300 metre. Gözümün önünde. Bu ne yav diyo bindikten sonra. Hemen diyolar falanca yerde şu saat bilmem neyine kapışma var gelsene. Ben salakmıyım. Çoçukla çocuk, apaçiyle apaçi olunmaz. Ben kınıyorum bunları. Git trafige kapalı yerlerde kapış,gazla. Neyse sevgiler arkadaşlar. Uymayın siz.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    bahsettiğin yer süreyya plajının orasımı?
    artık son bahara kadar orası öyle sesle yıkılıyor millet...

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu adamların bir alt modelide Gültepe ve çevresinde var.
    Bunların % 70' i kendilerine ait olmayan ya kiraladıkları yada bir arkadaşların zorla aldıkları motorları, ağzında sigara, ayağında kumaş pantolon ve saçma sapan ayakkabılarıyla kullanıyorlar. Tabi hava şartları yada rengi ne olursa olsun gözlüksüz olmaz. Bunlara zerre kadar acımıyorumda bu sığırlar arkalarında bırakacakları insanların acılarına ve başkalarına verdikleri zarar üzülüyorum. Nasıl ıslah edilecekleri konusunda bir kaç fikrim var ama şimdi burada uzun sürer

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haberlerini alalım da şöyle haberlerini; kimseye zarar vermeden direkt denize uçsunlar, ortalıkta ne motosiklet hurdası ne de cesetleri kalsın.
    O kadar da değil olum
    Motosikletli Kaplumbağa...

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlaşılan baya sinirlenmişsin =)))) ama yinede sen sen ol beddua etme bence =)))

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Bir de ss cilerden orada teker yapmaya çalışıp taklaya gelenler var
    dört tekerde bedenimi,iki tekerde ruhumu taşırım

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Sevgili Arkadaşlar,

Eleştirmek kolay , aslolan o insanları kazanmaya çalışmaktır. Bunun en doğru yolu bizlerden geçer. Bizler kurallara uygun davranır motosikletin gerekliliklerini yerine getirir ağustos sıcağında bile korumalarımızdan ödün vermez, plakalarımızı alakasız malzemeler ile gizlemez köprülerden otoyollardan ücretsiz kaçmaz sağdan soldan makasalar atmaz ,kasklarımızı kolumza değil başımıza takarsak doğru örnek oluruz ama o arkadaşlar marjinal kalırlar.
    Bizler davranışlarımız ve sözlerimizle doğru olanı temsil etmek zorundayız. Eminim denize uçsunlar diyen arkadaşımız bunu başkaları zarar görmesin mantığı ile söylemiştir ama o hareketleri yapan cahil dahi olsa bir insan , onuda kazanmak gerekir.

Sevgiler
    yaka61, AGunak ve anaconda84 bunu beğendiler.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Hemen hemen her cuma cumartesi s virajında patlayan apaçiler bile bunların sayısını azaltmaya yetmiyor.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    ya heryerde aynı hikaye orda büyük motorlarla yapıyorlar burdada 100 kül motorları 650 lik havası vermeye çalışıyorlar egsozlar açılıyor uçak geçiyormuş gibi arkadan gelirken oooo kesin büyük makina gözümüz bayram etsin derken bir bakıyorum 100 lük cuplar geliyor 1 ninde ehliyeti yok koca ilçede sınava girerken 12 kişi aldık aldık ehliyeti

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    yapmasın bu arkadaşlar böyle, ayıptır
    motocycleboyreigns bunu beğendi.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Bu tarz insanlar yüzünden, motosiklete "şeytan icadı" gözüyle bakan toplumun gözünde daha beter hal alıyoruz.Bir motosikletçi olarak trafikte ki davranışlarımızla tüm motosikletçilere karşı sorumluyuz.Bir gün senin sinirlendirdiğin birisi, başka birgün suçu olmayan bir motosikletçiye sataşabilir.

Hiç kusura bakmayın ama bu tip insanlar Ankara'da olsun İstanbul'da olsun aynı tipler.Giyim kuşamlarından tutun, saç şekline kadar aynılar.Eğitimsiz, vicdansız ve sorumsuz insanlar oluyor genellikle.Bunları geri kazanamazsın çünkü eğitimsiz beyine bir düşünce aşılamak imkansızdır.

Dün Ankara'da iki serseri gördüm.İkisinde doğal olarak kask yok, ikisinin elinde sigara, motosikleti kullananda cep telefonuyla konuşuyor.Egzoz desen soba borusunu geçtim, kanalizasyon borusu.
    Şeytan diyor ki arabayla geç üstlerinden
    ANGARAJ

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Evet bende her ordan geçtiğimde rastlıyorum.En son dün geçtim sessiz sakindi nedense Ondan önce 2-3 ay önce filan geçtiğimde önümde 2 tane 1000RR vardı.2side güneş gözlüğünü takmış gazlıyodu.Tipleri birebir aynı bunların sanki ikiz hepsi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Dun nisantasinda 1000 rr siddetli trafikte bagirta bagirta gidemiyordu, eksoz da yok gibi. Motor durdugu yerde redline dan cikamiyor, 5 dakika sonra hararetten motoru stop edip sagda mola verdi
    Yalniz yarin ilanini gor itinayla kullanilmis hatasiz, emsalsiz, yok boylesi diye satmaya calisirlar.
    kim bunu beğendi.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    toplanıp indirelim aşağı bunları
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Honda cb125e
    Dun gece bende ordaydım kucukyalıya dogru sagda cektık duruyorduk kafada kask olmadan ortalama 150km hızla onumden gecıp vıraja yattı en son egsozu patlattıgını duyuyordum.Yanılmıyorsam yenı kasa 600rr dı cok hızlı gectı anlıyamadım.Bence cadde ve cıvarlarında cekım alanı var seytan ucgenı gıbı :D arkadas kımı gorsem bır gazlama yarıs havasında.Ve apachılık ınanın parayla degıl gıdın cumartesı aksamı 10000tl arabadan aynı 500000TL arabada zaten orası boy gosterme yerı gıbı bırsey oldu Allah oralarda oturana sabır versın.CAddebostanda cekırdek cıtlarken bostancıdan gecen arabanın (yaklasık 4 km var arada) egsoz sesını duyuyorsun. Bıldıgın hızlı ofkelı oluyor ferrarısı lambosu vs sonra dıyorsun bu Ulke aslında zengınmıs bıde fakırız dıyoruz. Dıyecek bsy yok polıste ufak tefek cıvıctı focustu bolelerıne sarıyor. gerısıne gucu yetmıyor motorlara kım yetısıcek yada o ferrarının ıcınden cıkanın babası kımbılır nerde calısıyor gibi ...
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    görüldüğü anda ihbar etmek lazım 2 3 kişiyle birlikte, ozaman ilgileneceklerdir bu arkadaşlarla ...
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Arkadaşlar,

Eleştirmek kolay , aslolan o insanları kazanmaya çalışmaktır. Bunun en doğru yolu bizlerden geçer. Bizler kurallara uygun davranır motosikletin gerekliliklerini yerine getirir ağustos sıcağında bile korumalarımızdan ödün vermez, plakalarımızı alakasız malzemeler ile gizlemez köprülerden otoyollardan ücretsiz kaçmaz sağdan soldan makasalar atmaz ,kasklarımızı kolumza değil başımıza takarsak doğru örnek oluruz ama o arkadaşlar marjinal kalırlar.
    Bizler davranışlarımız ve sözlerimizle doğru olanı temsil etmek zorundayız. Eminim denize uçsunlar diyen arkadaşımız bunu başkaları zarar görmesin mantığı ile söylemiştir ama o hareketleri yapan cahil dahi olsa bir insan , onuda kazanmak gerekir.

Sevgiler
    abi inan senin dediklerini harfiyen yapıyorum ve halen bana marjinal muamelesi yapılıyor
    ama sırf onlar marjinal muamelesi yapıyor diye kurallardan asla taviz vermem

Alıntı kim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüldüğü anda ihbar etmek lazım 2 3 kişiyle birlikte, ozaman ilgileneceklerdir bu arkadaşlarla ...
    o dediğini ben çok yapıyorum Van ı bilen arkadaşlar bilir sadece birkaç gidilecek yer vardır ailenizle
    yaya yoluna giren ve hız yapan gerizekalılar var durdurup uyarırım tamam abi olmaz diyenler çıkıyo ve gidiyo
    birde s....tir lan sanamı sorcam diyen olunca direk 155 en fazla 2 dakika sonra polis gelir
    genelde bunlar ehliyetsiz ve ruhsatsızlardır yerler cezayı bende geçerken polise birader ifadelik bişey varsa söyle bende şikayetçiyim
    yapıyorum en az 1500 tl ceza üstüne bi de motorunu alıyolar rahatlıyo gençler
    her yaz başında iki tanesine yapıyorum bunu birbirlerini uyarıyorlar birdaha gelip rahatsız etmiyorlar oradakilerini
    AGunak, ZERDÜŞT, cakturkc ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)